Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis POL-GUM-JUR

Sprawdzony auto serwis w miejscowości Pruszcz Gdański.

8:00 - 18:00
Pn - Pt
8:00 - 13:00
Sob
nieczynne
Nd
W tym serwisie wymienisz opony na zimowe
Umów się i zapłać za serwis przez aplikację Dowiedz się więcej o ProfiAuto Pay.

Zalety Auto serwisu

Dobry warsztat samochodowy w miejscowości Pruszcz Gdański to podstawa bezpiecznej i wieloletniej eksploatacji pojazdu. Znalezienie godnego polecenia mechanika samochodowego w miejscowości Pruszcz Gdański może stanowić spore wyzwanie. Dlatego zapraszamy do skorzystania z usług naszego auto serwisu.

Mechanik samochodowy Pruszcz Gdański ProfiAuto

Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis POL-GUM-JUR jest Partnerem sieci ProfiAuto, która zrzesza profesjonalne auto serwisy z całej Polski. Jako mechanicy samochodowi z dużym doświadczeniem, oferujemy następujące usługi:

Nasi mechanicy samochodowi w w miejscowości Pruszcz Gdański posiadają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu samochodów różnych marek.

Doświadczony zespół mechaników samochodowych, nowoczesne wyposażenie warsztatu, profesjonalna obsługa klienta, szybka i solidna naprawa auta - to cechy, które wyróżniają nasz auto serwis.

Serwis samochodowy Pruszcz Gdański ProfiAuto

Siedziba naszego warsztatu samochodowego jest w miejscowości Pruszcz Gdański przy ul Grunwaldzka 62. Ze względu na dogodną lokalizację auto serwisu zapraszamy do korzystania z naszych usług zarówno klientów z terenu miasta Pruszcz Gdański, ale również kierowców z okolicznych miejscowości. Staramy się zapewnić możliwie jak najkrótsze terminy przyjęcia auta na warsztat oraz szybką naprawę. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług zachęcamy do kontaktu telefonicznego: +48 533345400.

Do warsztatu samochodowego w miejscowości Pruszcz Gdański zapraszamy wszystkich, którzy zauważyli nieprawidłowości w funkcjonowaniu samochodu lub chcą skontrolować stan techniczny pojazdu.