Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis OMT Mateusz Tokarz

 

Sprawdzony auto serwis w Tarnowie. Naprawa samochodów wszystkich marek.

08:00 - 19:00
Pn - Pt
8:00 - 14:00
Sob
nieczynne
Nd
Umów się i zapłać za serwis przez aplikację Dowiedz się więcej o ProfiAuto Pay.

O warsztacie samochodowym ProfiAuto Serwis OMT Mateusz Tokarz

Dobry warsztat samochodowy w Tarnowie to podstawa bezpiecznej i wieloletniej eksploatacji pojazdu. Znalezienie godnego polecenia mechanika samochodowego w Tarnowie może stanowić spore wyzwanie. Dlatego zapraszamy do skorzystania z usług naszego auto serwisu.

Mechanik samochodowy Tarnów ProfiAuto

Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis OMT Mateusz Tokarz jest Partnerem sieci ProfiAuto, która zrzesza profesjonalne auto serwisy z całej Polski. Jako mechanicy samochodowi z dużym doświadczeniem, oferujemy następujące usługi:

Nasi mechanicy samochodowi w w Tarnowie posiadają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu samochodów różnych marek.

Doświadczony zespół mechaników samochodowych, nowoczesne wyposażenie warsztatu, profesjonalna obsługa klienta, szybka i solidna naprawa auta - to cechy, które wyróżniają nasz auto serwis.

Serwis samochodowy Tarnów ProfiAuto

Siedziba naszego warsztatu samochodowego jest w Tarnowie przy Krakowska 245B. Ze względu na dogodną lokalizację auto serwisu zapraszamy do korzystania z naszych usług zarówno klientów z terenu miasta Tarnów, ale również kierowców z okolicznych miejscowości. Staramy się zapewnić możliwie jak najkrótsze terminy przyjęcia auta na warsztat oraz szybką naprawę. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 146300777.

Do warsztatu samochodowego w Tarnowie zapraszamy wszystkich, którzy zauważyli nieprawidłowości w funkcjonowaniu samochodu lub chcą skontrolować stan techniczny pojazdu.