Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis ELEKTROMECHANIKA NOWICKI

Sprawdzony auto serwis w Międzyrzeczu.

9:00 - 18:00
Pn - Pt
10:00 - 14:00
Sob
nieczynne
Nd
Umów się i zapłać za serwis przez aplikację Dowiedz się więcej o ProfiAuto Pay.

Zalety Auto serwisu

Dobry warsztat samochodowy w Międzyrzeczu to podstawa bezpiecznej i wieloletniej eksploatacji pojazdu. Znalezienie godnego polecenia mechanika samochodowego w Międzyrzeczu może stanowić spore wyzwanie. Dlatego zapraszamy do skorzystania z usług naszego auto serwisu.

Mechanik samochodowy Międzyrzecz ProfiAuto

Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis ELEKTROMECHANIKA NOWICKI jest Partnerem sieci ProfiAuto, która zrzesza profesjonalne auto serwisy z całej Polski. Jako mechanicy samochodowi z dużym doświadczeniem, oferujemy następujące usługi:

Nasi mechanicy samochodowi w w Międzyrzeczu posiadają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu samochodów różnych marek.

Doświadczony zespół mechaników samochodowych, nowoczesne wyposażenie warsztatu, profesjonalna obsługa klienta, szybka i solidna naprawa auta - to cechy, które wyróżniają nasz auto serwis.

Serwis samochodowy Międzyrzecz ProfiAuto

Siedziba naszego warsztatu samochodowego jest w Międzyrzeczu przy ul. Świerczewskiego 130. Ze względu na dogodną lokalizację auto serwisu zapraszamy do korzystania z naszych usług zarówno klientów z terenu miasta Międzyrzecz, ale również kierowców z okolicznych miejscowości. Staramy się zapewnić możliwie jak najkrótsze terminy przyjęcia auta na warsztat oraz szybką naprawę. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług zachęcamy do kontaktu telefonicznego: +48 505158327.

Do warsztatu samochodowego w Międzyrzeczu zapraszamy wszystkich, którzy zauważyli nieprawidłowości w funkcjonowaniu samochodu lub chcą skontrolować stan techniczny pojazdu.