Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis MOTOR GAS Rygielski Andrzej

Sprawdzony auto serwis w Toruniu. Naprawa samochodów wszystkich marek.

Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis MOTOR GAS Rygielski Andrzej Toruń
08:00 - 17:00
Pn - Pt
nieczynne
Sob - Nd
Umów się i zapłać za serwis przez aplikację Dowiedz się więcej o ProfiAuto Pay.

O warsztacie samochodowym ProfiAuto Serwis MOTOR GAS Rygielski Andrzej

Dobry warsztat samochodowy w Toruniu to podstawa bezpiecznej i wieloletniej eksploatacji pojazdu. Znalezienie godnego polecenia mechanika samochodowego w Toruniu może stanowić spore wyzwanie. Dlatego zapraszamy do skorzystania z usług naszego auto serwisu.

Mechanik samochodowy Toruń ProfiAuto

Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis MOTOR GAS Rygielski Andrzej jest Partnerem sieci ProfiAuto, która zrzesza profesjonalne auto serwisy z całej Polski. Jako mechanicy samochodowi z dużym doświadczeniem, oferujemy następujące usługi:

Nasi mechanicy samochodowi w w Toruniu posiadają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu samochodów różnych marek.

Doświadczony zespół mechaników samochodowych, nowoczesne wyposażenie warsztatu, profesjonalna obsługa klienta, szybka i solidna naprawa auta - to cechy, które wyróżniają nasz auto serwis.

Serwis samochodowy Toruń ProfiAuto

Siedziba naszego warsztatu samochodowego jest w Toruniu przy ul. Sieradzka 1. Ze względu na dogodną lokalizację auto serwisu zapraszamy do korzystania z naszych usług zarówno klientów z terenu miasta Toruń, ale również kierowców z okolicznych miejscowości. Staramy się zapewnić możliwie jak najkrótsze terminy przyjęcia auta na warsztat oraz szybką naprawę. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 566390007.

Do warsztatu samochodowego w Toruniu zapraszamy wszystkich, którzy zauważyli nieprawidłowości w funkcjonowaniu samochodu lub chcą skontrolować stan techniczny pojazdu.


Szukasz sprawdzonego mechanika? Postaw na długoletnie doświadczenie oraz jakość, która idzie w parze ze sprawiedliwą ceną. Niezawodni fachowcy? Zamiłowanie i pasja do samochodów? To właśnie my! Firma MOTOR GAS AUTO SERWIS Rygielski Andrzej istnieje od 1992 roku i mieści się w Toruniu przy ulicy Sieradzkiej 1. Od samego początku zajmujemy się montażem samochodowych instalacji gazowych. Ponadto świadczymy szeroki wachlarz usług z zakresu mechaniki samochodowej.

Zobacz galerię zdjęciową