Warsztat samochodowy Tomasz Jaszkowski

Sprawdzony auto serwis w miejscowości Nowe Krąplewice.

7:00 - 18:00
Pn - Pt
7:00 - 14:00
Sob
nieczynne
Nd
Umów się i zapłać za serwis przez aplikację Dowiedz się więcej o ProfiAuto Pay.

Sprawdzony auto serwis w miejscowości Nowe Krąplewice

Mechanik samochodowy Nowe Krąplewice ProfiAuto

Zdecydowana większość mieszkańców miasta Nowe Krąplewice posiada własny pojazd, przez co natężenie ruchu na drogach jest szczególnie duże. Wszystko to powoduje, że zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi motoryzacyjne stale rośnie. Nawet pomimo odpowiedniej dbałości o samochód oraz regularnego serwisowania, awaria auta może przydarzyć się w każdej chwili. Znalezienie godnego polecenia mechanika samochodowego w miejscowości Nowe Krąplewice może stanowić spore wyzwanie. Mimo dużej konkurencji na rynku nie wszystkie warsztaty realizują swoje usługi zgodnie z oczekiwaniami klientów. Jeżeli szukasz kompetentnego, niezawodnego i godnego zaufania mechanika samochodowego w miejscowości Nowe Krąplewice, to oferta warsztatu Tomasz Jaszkowski z pewnością Ciebie zainteresuje.

O warsztacie samochodowym Nowe Krąplewice

Warsztat samochodowy Tomasz Jaszkowski jest Partnerem sieci ProfiAuto, która zrzesza profesjonalne auto serwisy z całej Polski. Serwis realizuje usługi motoryzacyjne od wielu lat.
Siedziba warsztatu samochodowego jest w miejscowości Nowe Krąplewice przy Nowe Krąplewice 18a. Ze względu na dogodną lokalizację, zapraszamy do korzystania z naszych usług klientów z całego miasta. Staramy się zapewnić możliwie jak najkrótsze terminy przyjęcia auta na warsztat oraz szybką naprawę. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Zespół składa się wyłącznie z doświadczonych mechaników, którzy profesjonalnie, uczciwie doradzą w zakresie konserwacji, naprawy i modernizacji Twojego pojazdu.

Zalety Auto serwisu Nowe Krąplewice

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że z usług auto serwisu skorzystało już wielu klientów z całego miasta. Tomasz Jaszkowski to kompetentny partner, który wesprze Cię we wszystkich sprawach dotyczących Twojego pojazdu. Nie ma znaczenia, czy jest to rutynowy przegląd pojazdu, wymiana opon, klocków hamulcowych czy ustawienie zbieżności, nasi mechanicy zadbają o to, byś mógł bezpiecznie poruszać się swoim samochodem po drogach całej Polski.

Serwis samochodowy Nowe Krąplewice ProfiAuto

Dobry warsztat samochodowy w miejscowości Nowe Krąplewice to podstawa bezpiecznej i wieloletniej eksploatacji pojazdu. Tomasz Jaszkowski to sprawdzony serwis w zakresie napraw powypadkowych i wszelkich prac konserwacyjnych samochodów wszystkich marek. Wszystkie działania serwisowe wykonywane są zgodnie z zaleceniami producenta. Naprawy samochodów zawsze wykonywane są z wykorzystaniem najlepszej jakości części samochodowych i najnowocześniejszej technologii. Serwis samochodowy przywiązuje dużą wagę do kompetencji mechaników, wysokiej jakości realizowanych usług, dotrzymywania terminów dostaw a co za tym idzie zadowolenia klienta!

Wyposażeni w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny oraz doświadczony zespół mechaników samochodowych, oferujemy kompleksowy zakres usług w zakresie wszelkiego rodzaju napraw, przeglądów, diagnostyki pojazdów oraz konserwacji. Zespół mechaników wykonuje usługi z zakresu:

Do warsztatu samochodowego Tomasz Jaszkowski zapraszamy wszystkich, którzy zauważyli nieprawidłowości w funkcjonowaniu samochodu lub chcą skontrolować stan techniczny pojazdu.


Serwis oferuje m.in. takie usługi jak: mechanika ogólna, diagnostyka komputerowa, regeneracja turbosprężarek / DPF, auto detailing, blacharstwo, lakiernictwo.