Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis Dariusz Kozłowski

Sprawdzony auto serwis w miejscowości Janowiec Wielkopolski. Naprawa samochodów wszystkich marek.

8:00 - 17:00
Pn - Pt
nieczynne
Sob - Nd
Umów się i zapłać za serwis przez aplikację Dowiedz się więcej o ProfiAuto Pay.

Dobry warsztat samochodowy w miejscowości Janowiec Wielkopolski to podstawa bezpiecznej i wieloletniej eksploatacji pojazdu. Znalezienie godnego polecenia mechanika samochodowego w miejscowości Janowiec Wielkopolski może stanowić spore wyzwanie. Dlatego zapraszamy do skorzystania z usług naszego auto serwisu.

Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis Dariusz Kozłowski jest Partnerem sieci ProfiAuto, która zrzesza profesjonalne auto serwisy z całej Polski. Jako mechanicy samochodowi z dużym doświadczeniem, oferujemy następujące usługi:

Nasi mechanicy samochodowi w w miejscowości Janowiec Wielkopolski posiadają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu samochodów różnych marek.

Doświadczony zespół mechaników samochodowych, nowoczesne wyposażenie warsztatu, profesjonalna obsługa klienta, szybka i solidna naprawa auta - to cechy, które wyróżniają nasz auto serwis.

Siedziba naszego warsztatu samochodowego jest w miejscowości Janowiec Wielkopolski przy ul. Flantrowo 7b. Ze względu na dogodną lokalizację auto serwisu zapraszamy do korzystania z naszych usług zarówno klientów z terenu miasta Janowiec Wielkopolski, ale również kierowców z okolicznych miejscowości. Staramy się zapewnić możliwie jak najkrótsze terminy przyjęcia auta na warsztat oraz szybką naprawę. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług zachęcamy do kontaktu telefonicznego: +48 506720224.

Do warsztatu samochodowego w miejscowości Janowiec Wielkopolski zapraszamy wszystkich, którzy zauważyli nieprawidłowości w funkcjonowaniu samochodu lub chcą skontrolować stan techniczny pojazdu.