Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis AUTO CENTRUM KRIS

Sprawdzony auto serwis w Ząbkowicach Śląskich. Naprawa samochodów wszystkich marek.

8:00 - 17:00
Pn - Pt
9:00 - 12:00
Sob
nieczynne
Nd
W tym serwisie wymienisz opony na letnie
Umów się i zapłać za serwis przez aplikację Dowiedz się więcej o ProfiAuto Pay.

Sprawdzony auto serwis w Ząbkowicach Śląskich

Mechanik samochodowy Ząbkowice Śląskie ProfiAuto

Zdecydowana większość mieszkańców miasta Ząbkowice Śląskie posiada własny pojazd, przez co natężenie ruchu na drogach jest szczególnie duże. Wszystko to powoduje, że zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi motoryzacyjne stale rośnie. Nawet pomimo odpowiedniej dbałości o samochód oraz regularnego serwisowania, awaria auta może przydarzyć się w każdej chwili. Znalezienie godnego polecenia mechanika samochodowego w Ząbkowicach Śląskich może stanowić spore wyzwanie. Mimo dużej konkurencji na rynku nie wszystkie warsztaty realizują swoje usługi zgodnie z oczekiwaniami klientów. Jeżeli szukasz kompetentnego, niezawodnego i godnego zaufania mechanika samochodowego w Ząbkowicach Śląskich, to oferta warsztatu ProfiAuto Serwis AUTO CENTRUM KRIS z pewnością Ciebie zainteresuje.

O warsztacie samochodowym Ząbkowice Śląskie

Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis AUTO CENTRUM KRIS jest Partnerem sieci ProfiAuto, która zrzesza profesjonalne auto serwisy z całej Polski. Serwis realizuje usługi motoryzacyjne od wielu lat.
Siedziba warsztatu samochodowego jest w miejscowości Ząbkowice Śląskie przy Kamieniecka 10. Ze względu na dogodną lokalizację, zapraszamy do korzystania z naszych usług klientów z całego miasta. Staramy się zapewnić możliwie jak najkrótsze terminy przyjęcia auta na warsztat oraz szybką naprawę. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Zespół składa się wyłącznie z doświadczonych mechaników, którzy profesjonalnie, uczciwie doradzą w zakresie konserwacji, naprawy i modernizacji Twojego pojazdu.

Zalety Auto serwisu Ząbkowice Śląskie

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że z usług auto serwisu skorzystało już wielu klientów z całego miasta. ProfiAuto Serwis AUTO CENTRUM KRIS to kompetentny partner, który wesprze Cię we wszystkich sprawach dotyczących Twojego pojazdu. Nie ma znaczenia, czy jest to rutynowy przegląd pojazdu, wymiana opon, klocków hamulcowych czy ustawienie zbieżności, nasi mechanicy zadbają o to, byś mógł bezpiecznie poruszać się swoim samochodem po drogach całej Polski.

Serwis samochodowy Ząbkowice Śląskie ProfiAuto

Dobry warsztat samochodowy w miejscowości Ząbkowice Śląskie to podstawa bezpiecznej i wieloletniej eksploatacji pojazdu. ProfiAuto Serwis AUTO CENTRUM KRIS to sprawdzony serwis w zakresie napraw powypadkowych i wszelkich prac konserwacyjnych samochodów wszystkich marek. Wszystkie działania serwisowe wykonywane są zgodnie z zaleceniami producenta. Naprawy samochodów zawsze wykonywane są z wykorzystaniem najlepszej jakości części samochodowych i najnowocześniejszej technologii. Serwis samochodowy przywiązuje dużą wagę do kompetencji mechaników, wysokiej jakości realizowanych usług, dotrzymywania terminów dostaw a co za tym idzie zadowolenia klienta!

Wyposażeni w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny oraz doświadczony zespół mechaników samochodowych, oferujemy kompleksowy zakres usług w zakresie wszelkiego rodzaju napraw, przeglądów, diagnostyki pojazdów oraz konserwacji. Zespół mechaników wykonuje usługi z zakresu:

Do warsztatu samochodowego ProfiAuto Serwis AUTO CENTRUM KRIS zapraszamy wszystkich, którzy zauważyli nieprawidłowości w funkcjonowaniu samochodu lub chcą skontrolować stan techniczny pojazdu.