Prace prowadzone w środku pojazdu skupiają się przede wszystkim na tapicerce, plastikach i innych elementach wyposażenia. Celem działań jest przywrócenie stanu fabrycznego, a także odnowa poszczególnych elementów wnętrza samochodu.

W przypadku autodetailingu zewnętrznego działania skupiają się przede wszystkim na regeneracji i konserwacji powłoki lakierniczej, szyb, kół. Regeneracja karoserii podzielona jest na trzy etapy:

 • oczyszczenie powłoki lakierniczej, czyli usuwanie rys, zadrapań, wgnieceń i zabrudzeń z lakieru,
 • polerowania karoserii ręcznie lub maszynowo,
 • woskowanie lakieru.

Do wszystkich działań czyszczących wykorzystywane są specjalistyczne kosmetyki. Auto detailing wewnętrzny to również działania zabezpieczające i konserwujące wewnętrzne elementy pojazdu.

Car detailing w serwisie ProfiAuto Częstochowa

W sposób profesjonalny zajmujemy się pielęgnacją samochodu. Świadczymy usługi zoptymalizowanego procesu kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji pojazdów samochodowych. Auto detailing Częstochowa to czynności podejmowane, aby nasz pojazd prezentował się doskonale wewnątrz, jak i z zewnątrz. Poprzez te zabiegi chcemy podnieść walory użytkowe i estetyczne samochodu. Drugim ważnym powodem, dla którego warto zastanowić się nad wykonaniem tego typu serwisowania, jest przedłużenie żywotności naszego czterokołowego pojazdu.

Jakie czynności wykonujemy w ramach auto detailingu?

Przede wszystkim przykładamy wszelkiej staranności do polerowania samochodu - zabieg ten pozwoli na dłużej cieszyć się blaskiem niezniszczonej, a także pięknej karoserii. Pielęgnacja samochodu to kolejny kluczowy etap naszego serwisowania. Zależy nam na szczególnym zadbaniu nie tylko o podwozie, ale także o te bardziej widoczne sfery samochodu. Oferujemy profesjonalną pielęgnację auta, dzięki której będzie ono dłużej wyglądało jak nowe. W zakresie usługi autodetailingu warto zaufać specjalistom z warsztatów sieci ProfiAuto Częstochowa. Decydując się na usługi naszych warsztatów, masz pewność, że renowacja samochodu zostanie przeprowadzona rzetelnie i profesjonalnie.


Najczęściej zadawane pytania:

 1. Czym jest auto detailing i dlaczego warto wybrać serwisy ProfiAuto Częstochowa?

  Auto detailing jest procesem polegającym na kompleksowym czyszczeniu, konserwacji, a także renowacji auta lub jego pojedynczych elementów takich jak lakier, reflektory, czy też tapicerka. Wykonuje się go w celu poprawienia wyglądu samochodu oraz przedłużenia jego żywotności. Auto detailing w serwisach ProfiAuto obejmuje pojazdy nowe oraz używane

  Renowacja samochodów w serwisach ProfiAuto dokonywana jest przez samych profesjonalistów z wieloletnim stażem. Do realizacji usługi wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęty i kosmetyki. Specjaliści ProfiAuto Częstochowa dopracowują każdy szczegół, dbając o stronę zewnętrzną oraz wewnętrzną auta, tak by przywrócić mu dawny wygląd.

 2. Jak długo trwa wykonanie usługi auto detailing Częstochowa?

  Czas realizacji usługi auto detailingu w serwisach ProfiAuto uzależniony jest od stanu pojazdu, rodzaju i stopnia jego zabrudzenia oraz oczekiwań Klienta. Auto detailing wymaga długotrwałej pracy, która obejmuje czyszczenie nadwozia, wnętrza kabiny oraz kół i opon. Kompleksowa realizacja usługi może potrwać nawet kilka dni.

 3. Czy auto detailing poradzi sobie z uszkodzeniami i wgnieceniami w karoserii?

  Tak. W ramach oferowanych usług usuwamy uszkodzenia i ubytki powstałe w wyniku gradobicia, szkód parkingowych itp.

 4. Co wchodzi w skład usługi auto detailingu?

  W zakres usług auto detailingu realizowanych w serwisach ProfiAuto Częstochowa wchodzą:

  • odświeżenie i renowacja lakieru,
  • naniesienie powłoki ceramicznej,
  • usuwanie rys, odprysków, uszkodzeń,
  • zabezpieczenie felg,
  • polerowanie reflektorów,
  • czyszczenie i zabezpieczenie tapicerki.
 5. Zalety Auto Detailingu

  • kompleksowe zabezpieczenie samochodu przed wszelkimi uszkodzeniami, jakie powstają podczas codziennej jazdy,
  • wydobycie głębszego koloru lakieru pojazdu,
  • łatwiejsze pozbywanie się zabrudzeń z samochodu,
  • zwiększenie wartości samochodu.