Rok 2017 pod znakiem ProfiAuto

Intensywny rozwój, nowi ambasadorzy, unikatowe projekty i wyjątkowe wydarzenia – w 2017 roku działaliśmy na wyjątkowo wysokich obrotach. W tonie wszechobecnych, noworocznych podsumowań, zsyntetyzowaliśmy również i nasze działania. Zapraszamy do lektury.

Zawrotne tempo rozwoju ProfiAuto Serwis

W zeszłorocznym podsumowaniu z dumą informowaliśmy o 550 serwisach zrzeszonych w ramach ProfiAuto Serwis: sieci profesjonalnych warsztatów samochodowych. Obecnie sieć opiera swoją działalność na niemal 1200 wyselekcjonowanych, niezależnych podmiotach funkcjonujących w Polsce, Czechach i na Słowacji. W punktach ProfiAuto Serwis mechanicy sprawnie i profesjonalnie zadbają o Wasze samochody. Pełną listę warsztatów znajdziecie tutaj.

Rekordowe targi ProfiAuto Show…

… odwiedziło ponad 40 000 gości. 14. edycja wydarzenia, odbywająca się pod hasłem „ Odkryj nowoczesną motoryzację”, przyciągnęła grono 140 wystawców z całego świata i po raz kolejny była źródłem niezbędnej wiedzy dla kilku tysięcy mechaników. Nie zabrakło wyjątkowych modeli samochodów oraz spektakularnych atrakcji przygotowanych z myślą o pasjonatach motoryzacji. W 2018 roku myśl przewodnia targów to „Nowa Era Motoryzacji” i, jako, że będzie to jubileuszowa, 15. edycja wydarzenia, będzie jeszcze bardziej Profi, jeszcze bardziej Auto i jeszcze bardziej Show. Pozostaje tylko z niecierpliwością czekać na weekend 23-24 czerwca. Po raz kolejny widzimy się w Centrum Kongresowym w Katowicach! Nie zwklekaj i dołącz do dedykowanego wydarzenia.

2 seria „Projektu Warsztat”

Według statystyk była jednym z najchętniej oglądanych programów na antenie TVN Turbo, obok flagowych programów stacji takich, jak „Automaniak” czy „Samochód marzeń kup i zrób”. Druga odsłona programu prezentującego metamorfozy warsztatów samochodowych emitowana była we wrześniu, a każdy odcinek oglądało średnio 100 000 widzów. W 2018 roku nie znikamy ze szklanego ekranu. Sprawdzajcie program stacji telewizyjnych. Będzie o nas głośno!

Finał akcji PitStop: 7500 skontrolowanych samochodów

Z pasją podejmujemy nowe projekty, ale stawiamy także na sprawdzone rozwiązania. 3 edycja naszej flagowej akcji PitStop, w trakcie której kontrolujemy stan techniczny samochodów, odbyła się w 100 miastach w Polsce, Czechach i na Słowacji i zaowocowała sprawdzeniem niemal 7500 pojazdów. Na 2018 rok zaplanowaliśmy „lifting” wydarzenia – w końcu kto nie idzie do przodu, ten się cofa ;)

Wyjątkowi ambasadorzy marki…

… a wśród nich Adam Klimek – najpopularniejszy mechanik w Polsce oraz Maciej Wisławski – kultowa postać polskiego motorsportu. W ramach kooperacji, Adam Klimek wziął udział w odcinku specjalnym „Projektu Warsztat”, podczas którego zaprezentował swój serwis, zdradził tajniki pracy na planie oraz oficjalnie ogłosił, że jego miejsce pracy przybiera pomarańczowe barwy. Od tego momentu logo ProfiAuto stało się wspólnym mianownikiem dla programów „Projekt Warsztat” i „Samochód marzeń: kup i zrób” oraz dla sieci ProfiAuto Serwis.

Nasza współpraca z Maciejem Wisławskim rozpoczęła się natomiast na początku 2017 roku, kiedy to dołączył on do grona szkoleniowców w ramach wydarzenia ProfiRacing Cup.

Kooperacja z Yanosikiem

Podczas 14. edycji ProfiAuto Show podpisaliśmy umowę o strategicznej współpracy z firmą Neptis – właścicielem popularnej wśród kierowców aplikacji Yanosik. Od czerwca 2017 r. każdy, kto korzysta z oprogramowania, może w nim znaleźć serwisy samochodowe zrzeszone w sieci ProfiAuto Serwis oraz informacje na temat partnerów ProfiAuto. Jeśli zatem jesteś w obcym mieście, Twój samochód odmawia posłuszeństwa i nie wiesz, gdzie jest najbliższy warsztat – odpal aplikację Yanosik i nawiguj się wprost do specjalistów. Nic prostszego!

ProfiRacing Cup: „Wyścig po wiedzę”

W lutym rozpoczęliśmy emocjonujący „Wyścig po wiedzę”, dedykowany przedstawicielom ProfiAuto Serwis. Projekt szkoleniowy ProfiRacing Cup to cykl dwudniowych spotkań, który łączy rywalizację sportową na torze wyścigowym „Jastrząb” z profesjonalnymi szkoleniami z zakresu zarządzania warsztatem. Ambasadorem wydarzenia został Maciej Wisławski, a uczestnicy w gorącej, motoryzacyjnej atmosferze przyswajali wiedzę związaną nie tylko z techniką jazdy, ale również rozmawiali ze specjalistami o kierunkach rozwoju swojego biznesu.

Nowe funkcjonalności aplikacji ProfiAuto

Rewolucyjna zmiana sposobu obsługi klientów to efekt współpracy ProfiAuto z Microsoftem. Nowatorska aplikacja ProfiAuto stanowi obowiązkową pozycję w telefonie każdego kierowcy. Dzięki niej w szybki i prosty sposób nowoczesny klient może umówić wizytę w punktach ProfiAuto Serwis. Aplikacja wyposażona jest także w skaner kodów AZTEC (ułatwia dodanie danych pojazdu). Program umożliwia też przechowywanie historii napraw w formie wirtualnej książki serwisowej oraz rejestruje Twoje tankowania, jak również przypomina o zbliżającym się przeglądzie i terminie zapłaty polisy.

A w 2018 roku?

W jubileuszowy dla nas rok wchodzimy z nową energią, gotowi do podejmowania dalszych wyzwań, a intensywny rozwój wspieramy realizacją sprawdzonych projektów. Bądź na bieżąco z wydarzeniami w ramach marki ProfiAuto: zapraszamy na naszą stronę internetową oraz profil na Facebooku i na Instagramie.

podsumowanie kopia.png

 

 


« powrót do listy