Profesjonalne sklepy i serwisy samochodowe

Składamy się z najlepszych części

Yanosik

Korzystasz z aplikacji Yanosik – najpopularniejszego programu dla polskich kierowców? Od czerwca znajdziesz tam serwisy samochodowe zrzeszone w sieci ProfiAuto Serwis oraz informacje na temat partnerów ProfiAuto!

Jesteś w obcym mieście, a Twój samochód odmawia posłuszeństwa? Nie wiesz, gdzie jest najbliższy warsztat, a chcesz oddać pojazd w ręce specjalistów? Nic prostszego! Jeśli korzystasz z aplikacji Yanosik – wystarczy, że użyjesz nawigacji, na której pojawi się pomarańczowy punkt – to właśnie najbliższy Twojej lokalizacji serwis ProfiAuto!

Co ważne, nie musisz ograniczać się jedynie do ProfiAuto Serwisów znajdujących się w okolicy.  Planując trasę możesz wyszukać dowolny serwis w dowolnym miejscu w Polsce, Czechach i na Słowacji. Z poziomu aplikacji Yanosik przeniesiesz się też do aplikacji ProfiAuto, dzięki której będziesz mógł bezpośrednio skontaktować się z serwisem ProfiAuto i umówić samochód na naprawę.

Używając aplikacji Yanosik, masz również pełen dostęp do informacji o ProfiAuto Serwisach, w tym do danych teleadresowych i godzin otwarcia – ułatwi Ci to szybkie zaplanowanie wizyty w serwisie.

Jeśli jesteś pasjonatem motoryzacji i lubisz samodzielnie wykonywać drobne naprawy, mamy dla Ciebie dobrą informację – w Yanosiku znajdują się również informacje o sklepach i hurtowniach partnerów ProfiAuto. Dobór części nigdy nie był tak prosty!