PAS24: nowe oprogramowanie warsztatowe

Baza klientów, historia napraw, zlecenia serwisowe i przejrzysty terminarz – to tylko kilka funkcjonalności zastosowanych w nowym programie warsztatowym ProfiAuto. PAS24 został zaprojektowany z myślą o mechanikach i w oparciu o tematy zgłaszane przez warsztaty samochodowe, lakiernicze i blacharskie.

 PAS24 to oprogramowanie służące do administrowania serwisem samochodowym. Jest w pełni zintegrowane z katalogiem części oraz aplikacją ProfiAuto do zarządzania zgłoszeniami. Dzięki takiemu połączeniu warsztaty są w stanie obsługiwać klientów w sposób kompleksowy, zgodnie z najnowocześniejszymi standardami. Pora pożegnać chaotyczne notatki i kalendarze, których kartkowanie zajmowało sporo czasu. Teraz wszystkie ważne informacje dostępne są wirtualnie, w jednym miejscu; są łatwe do wyszukania i uzupełnienia. Program działa w obrębie sieci ProfiAuto, co ułatwia i usprawnia pracę mechaników, którzy cały czas mają dostęp do aktualnych baz danych czy stanów magazynowych na swoich komputerach. Integracja systemów umożliwia także import dokumentów z hurtowni ProfiAuto, co pozwoli jeszcze bardziej przyspieszyć procedury związane z zamawianiem części oraz ich dostawą.

 – Program to odpowiedź na realne potrzeby mechaników, którzy sygnalizowali, jakie rozwiązania mogłyby usprawnić ich codzienną pracę. Wzięliśmy ich głosy pod uwagę i tak powstał PAS24, który pomaga zorganizować i zaplanować konkretne działania, w tym np. szybko znaleźć dane klienta i sprawdzić, jakie naprawy były u niego wykonywane oraz ile kosztowały, a także zobaczyć dokumentację zdjęciową z przeprowadzonych czynności – mówi Łukasz Kopiec, dyrektor marketingu ProfiAuto.

 Nowe oprogramowanie warsztatowe oferuje przejrzysty i czytelny terminarz z podziałem na konkretne stanowiska oraz pracowników przypisanych do poszczególnych działań. Pozwala sprawnie dodawać i planować kolejne zlecenia serwisowe. PAS24 posiada rozbudowaną bazę klientów, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób można wysłać do klientów powiadomienia SMS o zbliżającym się terminie wizyty w warsztacie czy o aktualnych promocjach. Wystarczy zaledwie kilka kliknięć, aby mechanik mógł odnaleźć historię napraw na podstawie numeru VIN lub rejestracji samochodu. Wszystkie te informacje zbierane są na komputerze lub opcjonalnie w chmurze.

PAS24 to także odczyt kodów AZTEC, dzięki czemu program automatycznie pobiera informacje na temat pojazdu i jego właściciela na podstawie jego dowodu rejestracyjnego. Przydatnym rozwiązaniem jest też elektroniczna przechowalnia opon, która pozwala na lepszą organizację pracy i przestrzeni dla warsztatów prowadzących tego typu usługi – posiada funkcję podziału na magazyny i umożliwia wydruk informacji o miejscu przechowywania ogumienia. Program PAS24 jest także w pełni zintegrowany z najnowszymi rozwiązaniami prawnymi w branży i obsługuje m.in. jednolite pliki kontrolne czy zapisy RODO.

 

Więcej informacji na temat oprogramowania znajduje się na stronie: www.profiauto.pl/pas24

PAS24_info.jpg

PAS24.jpg


« powrót do listy