Sklep motoryzacyjny CARTEL

Sklep motoryzacyjny w Kietrzu oferujący części samochodowe renomowanych dostawców.

Sklep motoryzacyjny CARTEL w Kietrzu
Umów się i zapłać za serwis przez aplikację Dowiedz się więcej o ProfiAuto Pay.

O sklepie motoryzacyjnym CARTEL

Sklep z częsciami samochodowymi Kietrz ProfiAuto

CARTEL to sklep motoryzacyjny w Kietrzu, który zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości części samochodowych i akcesoriów do samochodów wszystkich marek. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej pozwala sprostać oczekiwaniom wielu Klientów. Jako Partner ProfiAuto możemy zaoferować najszerszą ofertę części samochodowych w Kietrzu zarówno tych oryginalnych, jak i zamienników w różnych cenach.

CARTEL to gwarancja fachowej obsługi i kompleksowego wsparcia w doborze części samochodowych.

Poszukujesz sklepu lub hurtowni motoryzacyjnej w Kietrzu? Zapoznaj się z ofertą CARTEL i kupuj części samochodowe w atrakcyjnych cenach!

Wiodąca hurtownia motoryzacyjna w Kietrzu

CARTEL to także hurtownia motoryzacyjna, która współpracuje z wieloma warsztatami samochodowymi w Kietrzu i gwarantuje kompleksowe wsparcie w doborze części samochodowych. Współpraca z licznymi dostawcami auto części umożliwia stałą dostępność większości asortymentu oraz możliwość szybkiego sprowadzenia dla serwisów samochodowych w w Kietrzu nawet nietypowych elementów.

Największy wybór części samochodowych

Asortyment sklepu i hurtowni motoryzacyjnej CARTEL obejmuje części zamienne do samochodów osobowych i dostawczych, a także wszystkie, niezbędne materiały eksploatacyjne, takie jak płyny i oleje samochodowe oraz akcesoria.

Auto części w hurtowni motoryzacyjnej Kietrz ProfiAuto

CARTEL stawia przede wszystkim na jakość oferowanych części samochodowych. W asortymencie sklepu znajdziesz m.in. części samochodowe przeznaczone dla samochodów osobowych i dostawczych dla Audi, BMW, Mercedes innych marek samochodów.

Co wyróżnia hurtownię motoryzacyjną CARTEL w miejscowości Kietrz?

CARTEL to pewny partner w biznesie. Dlaczego warto skorzystać z oferty hurtowni? Przede wszystkim zapewnia ona:

  • atrakcyjne warunki współpracy dla odbiorców hurtowych,
  • konkurencyjne ceny,
  • fachową pomoc w doborze części samochodowych.

Siedziba sklepu i hurtowni motoryzacyjnej CARTEL znajduje się w w Kietrzu przy ul. Niepodległości 33. To dogodna lokalizacja dla klientów z miasta Kietrz ale również do klientów z okolicznych miejscowości. Jesteś zainteresowany zakupem części samochodowych? Zadzwoń do CARTEL pod nr : 774855935

Oferujemy następujące produkty:

  • akcesoria samochodowe
  • części do samochodów dostawczych
  • części samochodowe
  • oleje silnikowe
  • wycieraczki samochodowe

Zobacz galerię zdjęciową