Sklep motoryzacyjny CAREX 1 Sp. z o.o.

Sklep motoryzacyjny w Mszanie Dolnej oferujący części samochodowe renomowanych dostawców.

Sklep motoryzacyjny CAREX 1 Sp. z o.o. w Mszanie Dolnej
8:00 - 18:00
Pn - Pt
8:00 - 12:00
Sob
nieczynne
Nd
Umów się i zapłać za serwis przez aplikację Dowiedz się więcej o ProfiAuto Pay.
Sklep z częsciami samochodowymi Mszana Dolna ProfiAuto

CAREX 1 Sp. z o.o. to sklep motoryzacyjny w Mszanie Dolnej, który zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości części samochodowych i akcesoriów do samochodów wszystkich marek. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej pozwala sprostać oczekiwaniom wielu Klientów. Jako Partner ProfiAuto możemy zaoferować najszerszą ofertę części samochodowych w Mszanie Dolnej zarówno tych oryginalnych, jak i zamienników w różnych cenach.

CAREX 1 Sp. z o.o. to gwarancja fachowej obsługi i kompleksowego wsparcia w doborze części samochodowych.

Poszukujesz sklepu lub hurtowni motoryzacyjnej w Mszanie Dolnej? Zapoznaj się z ofertą CAREX 1 Sp. z o.o. i kupuj części samochodowe w atrakcyjnych cenach!

Wiodąca hurtownia motoryzacyjna w Mszanie Dolnej

CAREX 1 Sp. z o.o. to także hurtownia motoryzacyjna, która współpracuje z wieloma warsztatami samochodowymi w Mszanie Dolnej i gwarantuje kompleksowe wsparcie w doborze części samochodowych. Współpraca z licznymi dostawcami auto części umożliwia stałą dostępność większości asortymentu oraz możliwość szybkiego sprowadzenia dla serwisów samochodowych w w Mszanie Dolnej nawet nietypowych elementów.

Największy wybór części samochodowych

Asortyment sklepu i hurtowni motoryzacyjnej CAREX 1 Sp. z o.o. obejmuje części zamienne do samochodów osobowych i dostawczych, a także wszystkie, niezbędne materiały eksploatacyjne, takie jak płyny i oleje samochodowe oraz akcesoria.

Auto części w hurtowni motoryzacyjnej Mszana Dolna ProfiAuto

CAREX 1 Sp. z o.o. stawia przede wszystkim na jakość oferowanych części samochodowych. W asortymencie sklepu znajdziesz m.in. części samochodowe przeznaczone dla samochodów osobowych i dostawczych dla Audi, BMW, Mercedes innych marek samochodów.

Co wyróżnia hurtownię motoryzacyjną CAREX 1 Sp. z o.o. w miejscowości Mszana Dolna?

CAREX 1 Sp. z o.o. to pewny partner w biznesie. Dlaczego warto skorzystać z oferty hurtowni? Przede wszystkim zapewnia ona:

  • atrakcyjne warunki współpracy dla odbiorców hurtowych,
  • konkurencyjne ceny,
  • fachową pomoc w doborze części samochodowych.

Siedziba sklepu i hurtowni motoryzacyjnej CAREX 1 Sp. z o.o. znajduje się w w Mszanie Dolnej przy ul. Orkana 5. To dogodna lokalizacja dla klientów z miasta Mszana Dolna ale również do klientów z okolicznych miejscowości. Jesteś zainteresowany zakupem części samochodowych? Zadzwoń do CAREX 1 Sp. z o.o. pod nr :