Profesjonalne sklepy i serwisy samochodowe

Składamy się z najlepszych części

Sprzedawca

Sprzedawca
MYTNIK Tarnów, Krakowska 234
Ogłoszenia archiwalne

Firma Mytnik istnieje na rynku od 25 lat i należy do grupy PROFIAUTO. Zajmuje się sprzedażą części zamiennych do samochodów, części blacharskich, oświetleniowych, a także wyposażeniem dla warsztatów samochodowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko: SPRZEDAWCA (miejsce pracy: TARNÓW).

Opis stanowiska

  • Obsługa klientów w zakresie sprzedaży części
  • Aktywna sprzedaż części i akcesoriów
  • Opieka nad stałymi i nowo pozyskanymi klientami
  • Realizacja założonych planów firmy

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (branża motoryzacyjna)
  • Doświadczenie w pracy w dziale części w branży motoryzacyjnej
  • Znajomość rynku części samochodowych
  • Certyfikaty ukończonych szkoleń będą dodatkowym atutem
  • Wysokie umiejętności sprzedażowe
  • Nastawienie na realizację powierzonych celów
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę w stabilnej, rozwijającej sie firmie
  • Pracę w doświadczonym zespole
  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
  • Szkolenia produktowe z możliwością rozwoju zawodowego

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji
 (CV, list motywacyjny) na adres:

szczepan@mytnik.com.pl

Sprzedawca

Lokalizacja firmy