Przedstawiciel handlowy

Ogłoszenia archiwalne

Firma CAREX istnieje na rynku od 20 lat i należy do grupy PROFIAUTO. Zajmuje się sprzedażą części zamiennych do samochodów a także wyposażeniem dla warsztatów samochodowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko przedstawiciel handlowy (miejsce pracy - województwo małopolskie).

Opis stanowiska:

- pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie stałych relacji z dotychczasowymi klientami na terenie województwa małopolskiego,
- zdobywanie informacji o powierzonym terenie, lokalizacji klientów, zmianach na rynku lokalnym,
- organizowanie szkoleń i wyjazdów promocyjnych.

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie (mile widziane wykształcenie wyższe),
- minimum roczne doświadczenie na stanowisku handlowca,
- mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej,
- certyfikaty ukończonych szkoleń będą dodatkowym atutem,
- zdolności sprzedażowe,
- konieczne prawo jazdy kategorii B - praktyczna umiejętność prowadzenia samochodu,
- obsługa komputera – e-mail, pakiet Office, itd.

Oferujemy:

- umowę o pracę,
- pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,
- pracę w doświadczonym zespole,
- szkolenia produktowe i sprzedażowe z możliwością rozwoju zawodowego,
- wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników,
- samochód służbowy, telefon służbowy.

CV prosimy przesyłać na adres: marcin.porebski@carexnr1.pl

Lokalizacja firmy

Mapa dojazdu

Inne ogłoszenia Partnera