Zostało niewiele czasu: kasy fiskalne online

Za niedługo w życie wchodzą nowe przepisy. Już od 1 stycznia 2020 r. każdy warsztat samochodowy będzie musiał obowiązkowo posiadać kasę fiskalną online. Nie czekaj i zadbaj, żeby Twoja działalność była zgodna z prawem.

Zmiany w przepisach obejmą w pierwszej kolejności dwie grupy: mechaników samochodowych oraz stacje benzynowe. Mają one na celu ograniczenie szarej strefy poprzez automatyczne rejestrowanie wszystkich wykonywanych transakcji za pośrednictwem sieci i wysyłanie informacji o nich do Krajowej Administracji Skarbowej. Wszystko to przy użyciu kas fiskalnych online.

Dla wszystkich właścicieli warsztatów zmiany w prawie oznaczają konieczność wymiany dotychczasowych urządzeń fiskalnych na nowe. Mogą oni skorzystać z ulgi na zakup kasy fiskalnej online i częściowego zwrotu poniesionych kosztów z Urzędu Skarbowego (więcej tutaj: https://www.pit.pl/aktualnosci/ulga-na-zakup-kasy-fiskalnej-online-960114).

Warsztaty samochodowe zrzeszone w sieci ProfiAuto Serwis mogą wybrać jedną z dwóch specjalnych ofert przeznaczonych tylko dla członków sieci i kupić kasę fiskalną online w obniżonej cenie.  

Oferta 1 – ELZAB

Oferta 2 – NOVITUS

  • pełna zgodność z oprogramowaniem PAS24,
  • rabat nawet do 700 złotych tylko dla ProfiAuto Serwis,
  • automatyzacja przygotowywania raportów dziennych i miesięcznych,
  • lider na rynku kas fiskalnych online,
  • dowiedz się więcej http://bit.ly/novitus4profiauto

Od lipca 2020 obowiązek kas fiskalnych online obejmie również branżę gastronomiczną i hotelową oraz sprzedawców paliw stałych, a od stycznia 2021 m.in. fryzjerów, kosmetyczki, lekarzy i prawników.

 
 

« powrót do listy