Zadbaj o swoje opony z gamą produktów OSRAM TYREcare - wybierz najlepszy kompresor do opon!

Właściwa i regularna kontrola ciśnienia opon i ich ogólnego stanu mogą znacząco zmniejszyć prawdopodobieństwo nieprzewidzianych usterek na drodze. Poręczne akcesoria serii OSRAM TYREcare ułatwią przeglądy i konserwację opon.

Regularna kontrola ciśnienia w oponach, zwłaszcza w miesiącach letnich, jest bardzo istotna. Częste podróże, jazda po różnych nawierzchniach, wysoka temperatura – te czynniki mogą mieć znaczący wpływ na zmiany ciśnienia powietrza w oponach. Dlatego tak istotne staje się wyposażenie w praktyczne urządzenia do konserwacji ogumienia. Seria akcesoriów OSRAM TYREcare jest doskonałym narzędziem do utrzymania ciśnienia w oponach na odpowiednim poziomie przez cały rok, dzięki czemu możemy cieszyć się bezpiecznymi podróżami niezależnie od pory roku.

Opracowując całą serię kompresorów, inżynierowie firmy OSRAM brali pod uwagę kilka pożądanych cech. Po pierwsze – poręczność i gabaryty, po drugie: łatwość w obsłudze i tempo pompowania kół. I po trzecie – porządek i wygoda. Tak udało się zaprojektować rodzinę TYREinflate składającą się z kilku niezawodnych urządzeń, które różnią się możliwościami, wyposażeniem i są dopasowane do różnych wymagań kierowców.

OSRAM TYREinflate 2000

Kompresor OSRAM TYREinflate 2000 to niewielki, przenośny kompresor do opon, który pozwala napompować opony w samochodzie, motocyklu czy rowerze. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi można go używać wszędzie, a kompaktowe rozmiary sprawiają, że można go bez problemu umieścić np. w samochodowym schowku czy plecaku. Urządzenie ma wbudowaną pamięć, która pozwala na zapisanie do czterech różnych wartości ciśnienia. Po napompowaniu opony do zadanego poziomu kompresor automatycznie się wyłączy.

W komplecie dołączony został przewód USB, który służy do ładowania kompresora. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi urządzenie TYREinflate 2000 może służyć także jako powerbank dla telefonu komórkowego bądź innych urządzeń. Kolejne z plusów urządzenia to latarka i uchwyt umożliwiający montaż do roweru.

OSRAM TYREinflate 4000

Urządzenie TYREinflate 4000 napompuje 13-calową oponę w niecałe cztery minuty, a 15-calową w sześć minut. Wbudowany akumulator pozwala na użycie go w każdym miejscu, a podświetlany wyświetlacz ułatwia pracę po zmroku. Oprócz wygodnej funkcji bezprzewodowego użytkowania, kompresor wyposażono w kabel do ładowania typu USB-C, a także przewód zasilający z wtyczką do gniazda zapalniczki.

OSRAM TYREinflate 6000

Bezprzewodowe użytkowanie zapewni model OTIR6000, który ma wbudowany akumulator litowo-jonowy i całkowicie napompuje oponę już w ciągu 2 minut. Ma on duży, cyfrowy wyświetlacz z możliwością łatwego ustawienia wymaganej wartości powietrza w oponie, a także funkcję, która samoczynnie kończy proces pompowania po osiągnięciu zadanej wartości.

OSRAM TYREinflate OTI200 i OTI450

OSRAM TYREinflate OTI200 to podstawowy model w ofercie, z analogowym wskaźnikiem poziomu napompowania. Potrafi napompować 13-calową oponę do ciśnienia 2,4 bar w ciągu 4,5 minuty. Wersja OTI450 ma wyświetlacz LCD, funkcję automatycznego wyłączania po osiągnięciu zadanego ciśnienia i zapamiętuje ustawioną wcześniej wartość. Kompresor ten poradzi sobie z 13-calową oponą już w 3,5 minuty. Dodatkowym atutem tego urządzenia jest lampka LED, która może pomóc znaleźć zawór po zmroku.

OSRAM TYREinflate 830

W swojej ofercie producent nie zapomniał o użytkownikach większych pojazdów – kamperów, aut terenowych, SUV-ów itp. Kompresor TYREinflate 830 z 4-metrowym przewodem zasilającym to rozwiązanie właśnie do takich aut. Urządzenie w ciągu 5 minut napompuje koło 22'' od 0 do 2,6 bara. Cyfrowy wyświetlacz LED z podświetleniem ułatwi pracę w miejscach słabo doświetlonych lub po zmroku.

Dzięki zestawowi adapterów, dołączanych w zestawie, kompresorami OSRAM można napompować opony motocyklowe, rowerowe, te od przyczep, a nawet dziecięcych wózków. Dużą zaletą jest także możliwość napełnienia powietrzem wszelkiego sprzętu sportowego – pontonów, piłek itp.

Uszczelniacz do opon OSRAM TYREseal

Obok kompresorów firma OSRAM oferuje profesjonalny uszczelniacz w formie żelu – TYREseal 450. Ten wygodny w użyciu (bez konieczności używania narzędzi i podnośników) produkt pozwala na szybką naprawę opony i dalszą jazdę nawet do 200 km. Żel uszczelni przebicia o średnicy do 6 mm i jest bezpieczny dla czujników TPMS. Można go kupić jako pojedynczy produkt lub w zestawie z analogowym kompresorem (TYREseal KIT).


« powrót do listy