Wysokiej jakości zawory EGR - regenerowane w Polsce

W DRI nigdy nie idziemy na kompromis w kwestii jakości. Rocznie regenerujemy ponad dwa miliony jednostek we wszystkich naszych liniach produktowych. Fakt, że nasze zawory EGR są produkowane we własnym zakładzie produkcyjnym w Zduńskiej Woli, daje nam przewagę, jeśli chodzi o kontrolę jakości i testy.

Ale co to znaczy regenerować?

W najprostszej formie oznacza to renowację używanych części lub komponentów, aby działały tak dobrze, jak oryginalne jednostki OE. I to właśnie robimy! Sprawdzamy i regenerujemy każdy pojedynczy element, a te, których nie można zregenerować, zastępujemy nowymi komponentami. Co więcej, regeneracja zaworów EGR pozostawia również mniejszy ślad środowiskowy niż w przypadku konieczności wyprodukowania całkowicie nowej części, ponieważ duża ilość materiałów może być ponownie wykorzystana, zmniejszając w ten sposób zużycie energii i emisję CO2 do atmosfery. 

Regenerujemy wyłącznie oryginalne zawory EGR i zapewniamy, że nasze produkty spełniają te same standardy, co jednostki OE. Nasz proces rozwoju i regeneracji obejmuje demontaż produktu oraz przywrócenie i wymianę części przed przetestowaniem każdego pojedynczego komponentu i całego zaworu EGR. Po demontażu zaworu EGR oceniamy każdy komponent, aby sprawdzić, czy można go zregenerować w celu spełnienia standardów i specyfikacji OE. Sprawdzamy otwory na śruby gwintowane, sprawdzamy zaślepki i upewniamy się, że działają, a także upewniamy się, że wszystkie kołnierze łączące są frezowane w celu zapewnienia szczelności. Jeśli element nie spełnia standardów OE, jest wymieniany na nowy. Przeprowadzamy testy szczelności zarówno zaworu EGR, jak i chłodnicy oraz test trwałości podczas procesu rozwoju, spełniając te same wymagania, co OE.

Na koniec przeprowadzamy testy końcowe dla każdego zaworu EGR, podczas których kontrolujemy wszystkie funkcje mechaniczne, elektryczne i pneumatyczne. Wszystkie nasze zawory EGR są dostarczane z uszczelkami do montażu urządzenia, a każdy produkt jest objęty dwuletnią gwarancją z nieograniczonym przebiegiem.

Zapewniamy ochronę

Obsługujemy 95% wszystkich samochodów jeżdżących po europejskich drogach. Oznacza to, że oferujemy najszerszą gamę zaworów EGR na kontynencie i często jako pierwsi wprowadzamy na rynek nowe, atrakcyjne numery części.

Wysokiej jakości zawory EGR - regenerowane w Polsce

Gotowy na przyszłość

Badamy rynek i jesteśmy na bieżąco z nowymi i przyszłymi trendami, dzięki czemu możemy nadal wspierać wymagania klientów.

Widzimy zawory EGR we wszystkich typach silników spalinowych, a także w pojazdach z katalizatorami Adblue i SCR. Co więcej, wiele nowszych pojazdów z silnikami wysokoprężnymi posiada zarówno wysokociśnieniowy, jak i niskociśnieniowy zawór EGR, a my możemy dostarczyć oba te rozwiązania.


« powrót do listy