Regenerowane zaciski hamulcowe DRI: Jakość na poziomie zgodnym ze standardami OE

Od czasu ustanowienia programu zacisków hamulcowych w 2006 roku, BORG Automotive jest liderem w dostarczaniu regenerowanych zacisków hamulcowych, które są sprzedawane i dystrybuowane pod renomowaną marką DRI. Z biegiem lat program ten stał się jednym z najszerszych programów zacisków hamulcowych na europejskim motoryzacyjnym rynku części zamiennych. Obecnie DRI oferuje ponad 3800 unikalnych referencji zacisków hamulcowych, zapewniając pokrycie parkingu samochodowego na poziomie 96%.

Regenerowane zaciski hamulcowe DRI

Uznając kluczową rolę, jaką zaciski hamulcowe odgrywają w zapewnieniu bezpieczeństwa ruchu drogowego, jakość ma najwyższy priorytet w firmie BORG Automotive. BORG Automotive ma pełną kontrolę nad całym procesem regeneracji, od części po produkcję, sprzedaż i serwis. Ten kompleksowy nadzór daje firmie BORG Automotive wyraźną przewagę w zakresie kontroli jakości i testów. Każda jednostka przechodzi rygorystyczne indywidualne testy, zgodnie z wysokimi standardami regeneracji i fabryki BORG Automotive, a nasza produkcja została certyfikowana zgodnie z normami ISO 9001: 2015 i 14001: 2015.

Proces regeneracji zacisków hamulcowych wymaga szczególnej uwagi na każdym etapie ze względu na jego złożony i skomplikowany charakter. Każdy zacisk hamulcowy przechodzi testy zarówno przy wysokim, jak i niskim ciśnieniu, ponieważ różne usterki mogą objawiać się w różnych warunkach ciśnienia.

"W firmie BORG Automotive jakość jest kluczowym kamieniem węgielnym, który ceni cała organizacja i według którego żyje. Dlatego każdy zacisk hamulcowy jest regenerowany przy użyciu części zgodnych z OE, aby zapewnić ten sam wysoki standard jakości co OE. Wysoka jakość produktu zaowocowała bardzo niskim wskaźnikiem reklamacji, z czego w BORG Automotive jesteśmy bardzo dumni" - mówi Jakob Krarup, Product Manager w BORG Automotive.

Od 1979 roku BORG Automotive koncentruje się na ciągłym rozwoju procesu regeneracji części samochodowych, a dziś BORG Automotive jest jednym z największych regeneratorów na europejskim rynku części zamiennych. Dążąc do spełnienia wysokich oczekiwań swoich klientów, BORG Automotive oferuje szeroką gamę produktów wraz z kompleksową obsługą. Utrzymując kontrolę nad całym procesem, od części po produkcję, sprzedaż, serwis i techniczne wsparcie klienta, firma zapewnia dostarczanie produktów, które wyróżniają się w scenariuszach o wysokiej wydajności, nawet w wymagających warunkach.


« powrót do listy