Gama Brembo XTRA: Doskonały styl i świetne osiągi

Ta ekskluzywna linia powstała w oparciu o doświadczenia marki zdobyte na rynku OE i obejmuje szeroką gamę rozwiązań z zakresu układów hamulcowych przeznaczonych na rynek Aftermarket.

Brembo prezentuje gamę Xtra, o której przedstawiciele marki zwykli mawiać, że jest "cool". To gama części do układów hamulcowych będąca połączeniem wyjątkowych osiągów z atrakcyjnym wyglądem - by czerpać przyjemność ze sportowej jazdy w każdych warunkach. Produkty z serii Xtra, powstałe bezpośrednio w oparciu o bogate doświadczenie Brembo w zakresie innowacyjnych procesów i rozwiązań na rynku oryginalnego wyposażenia, doskonale zaspokajają potrzeby kierowców-pasjonatów, którzy chcą wynieść doświadczenia na drodze na wyższy poziom, dostosowując je do swoich potrzeb i stylu.

brembo-extra-calipers-x-style-3.jpg

Zapewniając 60% pokrycie parku samochodowego, gama Xtra obejmuje ponad 300 numerów katalogowych tarcz, 200 numerów klocków i zaciski X-Style, które są najmłodszymi członkami tej rodziny produktów. Cała gama Xtra składa się z tarcz Brembo Xtra, tarcz Brembo Max, klocków hamulcowych Brembo Xtra i zacisków Brembo X-Style.

Tarcze Brembo Xtra opracowano tak, aby zapewnić wydajny system chłodzenia z lepszą cyrkulacją powietrza i ulepszoną zdolnością do rozpraszania ciepła oraz wody. Sportowy wygląd podkreślają specjalne, zwiększające wydajność otwory w powierzchni hamującej, które wywołują efekt "szorowania", zapewniając usuwanie z powierzchni osadów materiałów i zmniejszając zużycie tarczy hamulcowej.

Tarcze Brembo Max mają unikalny kształt, który zwiększa funkcjonalność układu hamulcowego, zapewniając natychmiastową reakcję na wciskany pedał hamulca. Nawiercana tarcza umożliwia uzyskanie wyższego współczynnika tarcia, a tym samym większej wydajności w początkowych etapach hamowania, nawet przy wysokich temperaturach. Ponadto, zgodnie z projektem, nacięcia tarcz Brembo Max mają "kontrolować" zużycie tarczy hamulcowej, a zastosowana na nich specjalna ochronna powłoka UV ma zapewniać odporność na korozję.

brembo-extra-cofuso-fori-3494-est.png

Klocki hamulcowe Brembo Xtra zaprojektowano z myślą o harmonijnej współpracy z tarczami Brembo Xtra i Brembo Max, by ich użytkownicy mogli czerpać korzyści z doskonałych osiągów i najwyższej możliwej precyzji. Połączenie 30 różnych komponentów pozwoliło uzyskać wyjątkowy materiał cierny, dzięki czemu klocki hamulcowe Brembo Xtra są doskonałym wyborem, jeśli samochód użytkowany jest w warunkach sportowych i to bez względu na jego przebieg, bez uszczerbku dla bezpieczeństwa czy komfortu na drodze. Klocki te harmonijnie współpracują z tarczami Brembo Max i Brembo Xtra, z których każda działa niezależnie, zapewniając doskonałe osiągi i pełną kontrolę nad układem hamulcowym. Ten wyjątkowy materiał cierny to idealne rozwiązanie dla wielbicieli sportowej jazdy, które nie wpływa na komfort i cechuje się wyjątkową trwałością podczas użytkowania na drogach.

Przeznaczone do modeli premium zaciski hamulcowe Brembo X-Style to najnowsza linia produktów aftermarket. Stanowią idealne rozwiązanie do personalizacji samochodu, wnosząc do niego elegancję aluminiowych zacisków Brembo w połączeniu z odrobiną oryginalności w postaci koloru, zgodnie z wyjątkowym i charakterystycznym stylem właściciela pojazdu.

brembo-extra-calipers-x-style-6.jpg

Gama Brembo Xtra jest już dostępna w Katalogu ProfiAuto na i na stronie www.bremboparts.com.


« powrót do listy