Najbardziej awaryjny samochód to?

Rusza największe ogólnopolskie badanie awaryjności aut wśród mechaników samochodowych. Weź udział w ankiecie ProfiAuto. Zostań uczestnikiem jednego z najważniejszych raportów roku.

Możesz mieć wpływ na znalezienie odpowiedzi na pytanie, które samochody są najmniej awaryjne. Określisz również najważniejsze wytyczne przy wyborze używanego auta. Popularne międzynarodowe raporty w małym stopniu przekładają się na realia samochodów używanych w Polsce. Dlatego postanowiliśmy opracować badanie, dzięki któremu każdy z użytkowników albo potencjalnych nabywców aut z rynku wtórnego, może wyrobić sobie opinię o konkretnym modelu.

Założenie jest proste – zaprezentowanie najbardziej usterkowych elementów najpopularniejszych samochodów jeżdżących po polskich drogach. ProfiAuto nie bierze pod uwagę usterek wynikających z nieprawidłowego użytkowania samochodów. Uwzględniane są jedynie typowe wady, na które nie ma wpływu sposób codzienna jazda autem, np. wycieki oleju z silnika i skrzyni biegów, problemy z elektroniką itp. Dlatego raporty tego typu są bardzo cenione wśród osób poważnie podchodzących do zakupu samochodu używanego.

O badaniu 

Celem badania jest stworzenie wiarygodnej opinii na temat stanu samochodów używanych w Polsce. W raporcie ProfiAuto wybrano 50 najbardziej popularnych modeli samochodów poruszających się po polskich drogach i podzielono je na trzy kategorie: do 10 tys. zł, do 20 tys. zł i do 30 tys. zł.

Jak wziąć udział w badaniu?

Na przełomie lipca i sierpnia zostaną przeprowadzone badania ankietowe w formie wywiadów telefonicznych z właścicielami serwisów należących do sieci ProfiAuto. Opinie będą wyciągane na bazie wiedzy i doświadczenia serwisantów. Ankieta została podzielona według marek samochodów i częstotliwości występowania usterek.

Weź udział w badaniu, porównaj modele naprawianych w Twoim warsztacie samochodów i pomóż nam zbadać stan rynku motoryzacyjnego.


« powrót do listy