Nowi eksperci ProfiAuto.pl do dyspozycji mediów


Biogramy i kontakt do ekspertów - poniżej. Zdjęcia znajdują się na stronie ProfiAuto.pl w zakładce "Centrum Prasowe".

Witold Rogowski
tel.:             +48 606 33 00 13

mail: rogowski@profiauto.pl

www.profiauto.pl


W autach "zakochany" od dziecka. Zaczynał od kolekcji Matchbox'ów, potem były pojazdy składane z Lego. Uczęszczał do szkoły średniej o profilu ściśle związanym z motoryzacją, w przerwach od nauki pracując w serwisach samochodowych. Od prawie 20 lat jest związany z firmą Moto-Profil, gdzie przechodząc przez niemal wszystkie działy doskonale poznał klientów oraz specyfikę polskiego rynku motoryzacyjnego. Od 10 lat odpowiada za rozwój działów odpowiedzialnych za wsparcie sprzedaży - począwszy od szkoleń, przez pomoc techniczną i sieci serwisowe, a kończąc na wyposażeniu warsztatów. Jak mówi: jego miłość do motoryzacji i wszystkiego co ma silnik pozostała. Zmieniły się tylko czterokołowe zabawki, które teraz są trochę większe. Powszechnie znany ze swej motoryzacyjnej tolerancji - jeśli coś ma być nazwane samochodem musi mieć minimum 8 cylindrów pod maską.
Tematyka ekspercka: technika i technologie w motoryzacji, nowości na rynku motoryzacyjnym i aftermarkecie, zmiany w przepisach ruchu drogowego.


Maja Moska
tel.:             +48 728.849.462      
mail: maja.moska@profiauto.pl
www.profiauto.pl


"Auto" było pierwszym słowem, jakie nauczyła się mówić. Dziś można uznać, że był to znak jej przyszłej kariery zawodowej. Mówi, że samochód powinien nie tylko ładnie wyglądać ale i pięknie brzmieć - zarówno jeśli chodzi o silnik, jak i kabinę kierowcy. Audiofilka, pasjonatka fotografii i kolarstwa MTB, w ProfiAuto.pl zajmuje się koordynowaniem eventów motoryzacyjnych. 
Jako ekspert wypowiada się w tematach "kobieta za kółkiem", samochody a moda, kobiecy styl jazdy, samochód dla kobiety.

Michał Tochowicz
tel.:             +48 606.330.021      
mail: michal.tochowicz@profiauto.pl

Redaktor naczelny magazynu "ProfiAuto", miłośnik samochodów europejskich w szczególności Audi z oznaczeniem RS. Jego pierwszą lekturą w dzieciństwie był katalog samochodowy. Jak wspomina, w wieku trzech lat uczył się na pamięć marek i danych technicznych wszystkich aut z tego katalogu. Kierownica do dziś jest jego ulubioną zabawką. Amatorsko bierze udział w rajdach i wyścigach, które dostarczają mu niezbędnej do życia dawki adrenaliny. Relaksuje się podczas spacerów z psem popularnej rasy "Nowokunland". Chętnie wypowiada się w tematach związanych z motorsportem oraz samochodami sportowymi i luksusowymi.

Łukasz Kopiec
tel.:             +48 606.330.007      
lukasz.kopiec@profiauto.pl 

Kocha japońskie samochody i amatorsko ściga się nimi w wyścigach. Chętnie też zmienia cztery kółka na dwa, bo jego druga pasja to motocykle. Z marką ProfiAuto.pl jest związany od początku jej istnienia - współuczestniczył w jej tworzeniu. Za najważniejsze ze swoich zadań na stanowisku szefa marketingu uważa podążanie za trendami i nowościami. Kluczową kwestią w promocji motoryzacji w najbliższych latach będzie jego zdaniem dynamiczny rozwój narzędzi internetowych.


 

Wszystkie wypowiedzi zawarte w tekście są autoryzowane. Zarówno one, jak i cała treść, pozostają do dyspozycji redakcji.

 

 


« powrót do listy