Profesjonalne sklepy i serwisy samochodowe

Składamy się z najlepszych części

Co nowego?

Weekend Cudów – finał akcji Szlachetna Paczka Weekend Cudów – finał akcji Szlachetna Paczka

Weekend Cudów, czyli finał akcji Szlachetna Paczka faktycznie magiczny; dzięki zaangażowaniu i pomocy Zarządu firmy oraz naszych pracowników spełniliśmy marzenia Rodziny z Katowic - Pana Rafała oraz jego cudownych dzieciaków – Julki i Michała. Do ich rąk w sobotę trafiły aż 34 paczki, a uśmiechy po otrzymaniu prezentów były bezcenne!
więcej

ProfiAuto na 54 Rajdzie Barbórka ProfiAuto na 54 Rajdzie Barbórka

Szybkie samochody, rewelacyjni kierowcy i niezapomniane sportowe emocje – wielkimi krokami zbliża się 54 Rajd Barbórka 2016, na którym pojawimy się wraz z załogą ProfiAuto Racing Team!
więcej

ProfiAuto z wyróżnieniem Kreatura za Projekt Warsztat ProfiAuto z wyróżnieniem Kreatura za Projekt Warsztat

Miło nam poinformować, że program telewizyjny Projekt Warsztat, w którego realizację jesteśmy zaangażowani, otrzymał wyróżnienie w prestiżowym Konkursie Kreacji w Reklamie „Kreatura” w kategorii „Content marketing/Branded content”.
więcej

ProfiAuto na Warsaw Moto Show ProfiAuto na Warsaw Moto Show

Za nami weekend pełen emocji! W tym roku ProfiAuto mocno podkreśliło swoją obecność na Warsaw Moto Show - od piątku do niedzieli mieliście okazję odwiedzać nasze stoisko, a dodatkowo, w sobotę oraz niedzielę, bezpłatnie kontrolowaliśmy stan techniczny samochodów.
więcej

Przygotuj samochód do zimy Przygotuj samochód do zimy

Jesień oraz zima to czas trudnych warunków na drodze – nawierzchnia staje się śliska, a widoczność ograniczona, dlatego też warto odpowiednio wcześniej zadbać o kondycję swojego samochodu, aby nie narażać na niebezpieczeństwo siebie i innych uczestników ruchu drogowego. Bezpłatną możliwość kontroli stanu technicznego samochodu zapewnia ProfiAuto, w trakcie akcji PitStop.
więcej

PitStop już nie tylko w Polsce! PitStop już nie tylko w Polsce!

Każdy PitStop to dziesiątki skontrolowanych samochodów i tłumy kierowców zainteresowanych podniesieniem swojej świadomości w zakresie bezpieczeństwa na drodze. Trzy lata temu, gdy organizowaliśmy pierwsze wydarzenie, naszym marzeniem było wyjście z akcją poza granice Polski – dziś to marzenie się urzeczywistnia. Rozpoczynamy cykl PitStopów w Czechach i na Słowacji!
więcej

Kamera TVN pokazała metamorfozę kolejnego warsztatu | Bilans PitStopów Kamera TVN pokazała metamorfozę kolejnego warsztatu | Bilans PitStopów

15 października na antenie TVN Turbo wyemitowany został ostatni odcinek programu „Projekt Warsztat”, który zadebiutował w tegorocznej, jesiennej ramówce. Celem zainicjowanej przez ProfiAuto formuły było pokazanie, jak nastawione na zmianę i skuteczną walkę z wyzwaniami rynku warsztaty samochodowe stają się jeszcze lepszymi.
więcej

Coraz wyżej - doroczna Konferencja Partnerów ProfiAuto Coraz wyżej - doroczna Konferencja Partnerów ProfiAuto

Rozwój projektu ProfiAuto Serwis, współpraca z zagranicznymi partnerami w Czechach i na Słowacji, a także cały szereg nowoczesnych narzędzi skierowanych do partnerów, mających wspierać ich działalność – to tylko niektóre z tematów, o jakich dyskutowano podczas tegorocznej Konferencji ProfiAuto.
więcej

Białostocki warsztat po metamorfozie | Jesienna odsłona akcji PitStop Białostocki warsztat po metamorfozie | Jesienna odsłona akcji PitStop

Jeśli mieliście okazję w sobotę oglądać TVN Turbo, to na pewno pamiętacie, z jakimi problemami borykał się Auto Serwis Transportowa w programie Projekt Warsztat. Jeśli mieliście okazję w weekend wziąć udział w PitStopie ProfiAuto, to na pewno wiecie, ile samochodów udało nam się skontrolować.
więcej

Dobry Serwis ulepszony | Bilans weekendowych PitStopów Dobry Serwis ulepszony | Bilans weekendowych PitStopów

Aktywnie spędzane weekendy to nieodłączna część naszej pracy. Tym razem zorganizowaliśmy 2 PitStopy, a Wy mogliście oglądać nas na ekranach telewizorów. W Projekcie Warsztat mierzyliśmy się z wyzwaniami, stojącymi przed branżą warsztatową.
więcej