Profesjonalne sklepy i serwisy samochodowe

Składamy się z najlepszych części

Co nowego?

Projekt Warsztat w Toruniu Projekt Warsztat w Toruniu

Gruntowny remont, dodatkowe stanowiska naprawcze, szkolenie techniczne – wszystko to w zaledwie trzy dni. Ekipa ProfiAuto, realizując drugi odcinek kolejnej serii programu „Projekt Warsztat”, pojawiła się w Toruniu, aby przeprowadzić metamorfozę lokalnego serwisu samochodowego.
więcej

Ruszył „Projekt Warsztat” Ruszył „Projekt Warsztat”

R4 Motor Sport w Złotoryi był pierwszym serwisem samochodowym, który odwiedziła kamera TVN Turbo w ramach programu „Projekt Warsztat”. Odcinek pokazał, że brak organizacji pracy i podstawowych narzędzi może stanowić poważny problem przy skutecznej naprawie samochodu.
więcej

ProfiAuto wraca do TVN Turbo ProfiAuto wraca do TVN Turbo

100 tysięcy – aż tylu widzów zasiadało średnio przed telewizorami, aby obejrzeć kolejne odcinki „Projektu Warsztat”. Ekipa programu po raz kolejny wyruszy w Polskę, by zmieniać oblicze polskich warsztatów samochodowych. Pierwszy odcinek show zostanie wyemitowany w najbliższą sobotę, 2 września, o godz. 10.30 na antenie TVN Turbo.
więcej

Ponad 300 zadowolonych kierowców Ponad 300 zadowolonych kierowców

312 samochodów zdiagnozowanych pod kątem stanu technicznego oznacza 312 zadowolonych kierowców, a to wszystko dzięki specjalistom ProfiAuto i akcji PitStop. Tym razem gościliśmy w Szamotułach, Świeciu i Chełmnie.
więcej

Nowe badania ankietowe polskich kierowców Nowe badania ankietowe polskich kierowców

Wolą dbać o wygląd niż o stan techniczny aut. Marka też ma znaczenie Raczej nie dbamy o ustawienie świateł i nie sprawdzamy stanu naszych opon, ale za to bardzo często myjemy karoserię – takie są pierwsze wnioski z wielkiego sondażu przeprowadzonego przez ProfiAuto wśród właścicieli używanych samochodów. Dotychczas wypełniono ponad 1200 ankiet.
więcej

3 dni, 212 sprawdzonych samochodów 3 dni, 212 sprawdzonych samochodów

Czy praca w ciepłe, wakacyjne dni może sprawiać przyjemność? Ekipie ProfiAuto zdecydowanie tak, tym bardziej, że w ramach akcji PitStop odwiedzamy kolejne polskie miasta i to z jakim skutkiem! 3 dni naszej pracy zaowocowały sprawdzeniem stanu technicznego ponad 200 samochodów.
więcej

Czy Twój serwis jest gotowy na JPK? Czy Twój serwis jest gotowy na JPK?

Ponad 11 000 czynności sprawdzających przeprowadziło w ostatnim czasie Ministerstwo Finansów w ramach uszczelniania systemu podatkowego. Działania te związane są z wprowadzeniem Jednolitego Pliku Kontrolnego, który już obowiązuje w dużych i średnich przedsiębiorstwach, a od stycznia 2018 r. obejmie także małe firmy, w tym serwisy samochodowe.
więcej

Kolejne samochody poddane kontroli Kolejne samochody poddane kontroli

Wakacje kojarzą się przede wszystkim z odpoczynkiem, ale ekipa ProfiAuto nie wrzuca wstecznego. W ciągu jednego, lipcowego tygodnia odbyły się aż 3 PitStopy, których organizacja zaowocowała sprawdzeniem stanu technicznego ponad 230 samochodów.
więcej

Tysięczny partner ProfiAuto Serwis Tysięczny partner ProfiAuto Serwis

Marcin Gładysz, właściciel salonu i serwisu Gładysz Motors, znany w branży motoryzacyjnej w Małopolsce, został tysięcznym partnerem sieci warsztatów niezależnych ProfiAuto Serwis. Tak wielką sieć w kraju i za granicą udało się zbudować zaledwie w rok.
więcej

Konkurs Bezpieczny Warsztat 2017 Konkurs Bezpieczny Warsztat 2017

Ruszyła III edycja konkursu "Bezpieczny Warsztat", organizowanego przez Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych (SDCM). Konkurs skierowany jest do warsztatów, które oferują wysokiej jakości usługi, a ich właściciele w sposób szczególny dbają o infrastrukturę i przestrzeń serwisów.
więcej

PitStop wraca po przerwie PitStop wraca po przerwie

Po krótkiej przerwie PitStop wrócił na polskie drogi. Początkiem czerwca zawitaliśmy do 3 miast: Stargardu Szczecińskiego (87 skontrolowanych samochodów), Międzyrzecza (90 sprawdzonych pojazdów) oraz Skwierzyny (67 zdiagnozowanych „bolidów”).
więcej

Rekordowe targi ProfiAuto Show Rekordowe targi ProfiAuto Show

Adam Klimek mianowany na szkoleniowca mechaników ProfiAuto Serwis, ogłoszenie kooperacji z producentem aplikacji Yanosik, setki wystawców i dziesiątki tysięcy profesjonalistów branży automotive i gości – tak w skrócie można podsumować czternastą edycję jednych z największych targów motoryzacyjnych w Polsce.
więcej

ProfiAuto Show już w weekend! ProfiAuto Show już w weekend!

Prawdziwy tor off-roadowy na placu przed Spodkiem, pokazy motocyklowe, ekstremalne testy samochodów, aż 40 niezwykłych aut wprost z odcinków specjalnych i tras wyścigów górskich, kilkadziesiąt tysięcy fanów motoryzacji z całego kraju – 3 i 4 czerwca w Katowicach odbędzie się kolejna edycja ProfiAuto Show.
więcej

Bilans majowych PitStopów Bilans majowych PitStopów

Majowe PitStopy przeszły już do historii. Z dumą przekazujemy Wam informację, że łącznie, w trakcie 11 akcji, zbadaliśmy stan techniczny 850 samochodów!
więcej