Profesjonalne sklepy i serwisy samochodowe

Składamy się z najlepszych części

Co nowego?

PitStop wraca po przerwie PitStop wraca po przerwie

Po krótkiej przerwie PitStop wrócił na polskie drogi. Początkiem czerwca zawitaliśmy do 3 miast: Stargardu Szczecińskiego (87 skontrolowanych samochodów), Międzyrzecza (90 sprawdzonych pojazdów) oraz Skwierzyny (67 zdiagnozowanych „bolidów”).
więcej

Rekordowe targi ProfiAuto Show Rekordowe targi ProfiAuto Show

Adam Klimek mianowany na szkoleniowca mechaników ProfiAuto Serwis, ogłoszenie kooperacji z producentem aplikacji Yanosik, setki wystawców i dziesiątki tysięcy profesjonalistów branży automotive i gości – tak w skrócie można podsumować czternastą edycję jednych z największych targów motoryzacyjnych w Polsce.
więcej

ProfiAuto Show już w weekend! ProfiAuto Show już w weekend!

Prawdziwy tor off-roadowy na placu przed Spodkiem, pokazy motocyklowe, ekstremalne testy samochodów, aż 40 niezwykłych aut wprost z odcinków specjalnych i tras wyścigów górskich, kilkadziesiąt tysięcy fanów motoryzacji z całego kraju – 3 i 4 czerwca w Katowicach odbędzie się kolejna edycja ProfiAuto Show.
więcej

Bilans majowych PitStopów Bilans majowych PitStopów

Majowe PitStopy przeszły już do historii. Z dumą przekazujemy Wam informację, że łącznie, w trakcie 11 akcji, zbadaliśmy stan techniczny 850 samochodów!
więcej

PROFIAUTO SHOW 2017 CORAZ BLIŻEJ! PROFIAUTO SHOW 2017 CORAZ BLIŻEJ!

3 i 4 czerwca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbędzie się ProfiAuto Show 2017, coroczne spotkanie profesjonalistów z branży automotive i prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników motoryzacji. Wśród przewidzianych atrakcji są: pokazy FMX, mobilny tor off-roadowy, kino 9D oraz prezentacje nietypowych pojazdów, jak modele Alpina.
więcej

Poznań Motor Show już za nami Poznań Motor Show już za nami

Ponad 100 wystawców, liczne motoryzacyjne premiery, dużo rozmów biznesowych oraz możliwość pokazania marki z nieco innej strony niż na co dzień – swoją obecność na Poznań Motor Show podsumowujemy zdecydowanie pozytywnie.
więcej

Wnioski z ostatnich PitStopów Wnioski z ostatnich PitStopów

PitStop to akcja nie tylko ukierunkowana na integrację z partnerami czy spędzenie czasu w motoryzacyjnej atmosferze – to przede wszystkim unikalna okazja, aby z bliska przekonać się, jaki jest stan samochodów przemierzających polskie drogi oraz wskazać kierowcom, co w sposób bezpośredni przekłada się na ich bezpieczeństwo.
więcej

Warsztaty „Dziś i Jutro w Motoryzacji” Warsztaty „Dziś i Jutro w Motoryzacji”

Zawrotne tempo rozwoju branży motoryzacyjnej jest niepodważalne – z punktu widzenia „zwykłego użytkownika samochodu” może wydawać się „umiarkowanie szybkie”, zupełnie inaczej jest natomiast, gdy stoi się po drugiej stronie i samochody trzeba serwisować. Dlatego też postanowiliśmy wyjść z (mamy nadzieję) całkiem ciekawą inicjatywą i po raz kolejny zdecydowaliśmy się zorganizować warsztaty techniczne – tym razem pod nazwą „Dziś i Jutro w Motoryzacji”.
więcej

ProfiAuto na Poznań Motor Show ProfiAuto na Poznań Motor Show

Co warto zrobić między 6 a 9 kwietnia? Wybrać się na Poznań Motor Show, a precyzując – odwiedzić stoisko ProfiAuto podczas tego wydarzenia. Dlaczego? Powodów jest kilka :-) Na naszym stoisku zaprezentujemy najnowsze rozwiązania w zakresie naprawy i diagnostyki samochodów. Oprócz nowinek technicznych pojawią się także atrakcje skierowane do fanów motoryzacji.
więcej

Słowacja da się lubić Słowacja da się lubić

Tegoroczny cykl PitStopów na Słowacji, podobnie, jak w Polsce, uważamy za oficjalnie rozpoczęty! 3 dni kontrolowania stanu technicznego pojazdów zaowocowały ponad 230 sprawdzonymi samochodami.
więcej

Startuje ProfiAuto PitStop Startuje ProfiAuto PitStop

Nadchodzi wiosna, a z nią nowa edycja cyklicznej akcji ProfiAuto PitStop. Podczas prawie 100 imprez w Polsce, Słowacji i Czechach, skontrolowanych zostanie około 10 000 samochodów. Jak co roku, ProfiAuto wraz z przedstawicielami sieci ProfiAuto Serwis, partnerami i producentami części zamiennych, przypomni kierowcom, jak istotne jest dbanie o stan techniczny swoich pojazdów.
więcej

Wyścig po wiedzę czas, start! Wyścig po wiedzę czas, start!

Zaczynamy wyścig! I to nie byle jaki, bo ścigamy się po… wiedzę! Wraz z przedstawicielami ProfiAuto Serwis rozpoczęliśmy nietypową rywalizację w bardzo emocjonującym projekcie – ProfiRacing Cup.
więcej