Profesjonalne sklepy i serwisy samochodowe

Składamy się z najlepszych części

Co nowego?

V Konferencja ProfiAuto V Konferencja ProfiAuto

Wysoki wzrost przychodów firmy Moto-Profil, aktywność jej partnerów handlowych na lokalnych rynkach i poza granicami kraju, cyfrowa przyszłość marki ProfiAuto oraz poszerzające się grono jej wyjątkowych ambasadorów – to główne wątki poruszane w trakcie minionej Konferencji Partnerów Handlowych firmy Moto-Profil.
więcej

ProfiAuto spełnia marzenia! ProfiAuto spełnia marzenia!

Piątek 13. był dla 17-letniego Michała niezwykle szczęśliwym dniem. Pomogliśmy podopiecznemu fundacji „Mam Marzenie” zrealizować to największe - aby przyjrzeć się realizacji programów Automaniak oraz Samochód Marzeń - Kup i Zrób emitowanych na antenie TVN Turbo.
więcej

ProfiAuto na Warsaw Moto Show ProfiAuto na Warsaw Moto Show

W tym roku ProfiAuto mocno zaznaczy swoją obecność na targach Warsaw Moto Show. Na stoisku o powierzchni ponad 600 m2 nie zabraknie zarówno atrakcji dla fanów motoryzacji, jak i wiedzy merytorycznej. Zaprezentujemy także aplikację ProfiAuto i podpowiemy, jak przygotować samochód do zimy. Wsparciem dla ProfiAuto będą partnerzy marki z okolic Warszawy. Targi odbędą się 27-29 października w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie.
więcej

ProfiAuto współpracuje z Microsoft ProfiAuto współpracuje z Microsoft

Innowacyjna aplikacja, zmieniająca sposób obsługi klientów w warsztatach samochodowych to efekt współpracy marki ProfiAuto z firmą Microsoft. Cel przedsięwzięcia? Do 2020 roku wycofać telefony stacjonarne z sieci ProfiAuto Serwis, zrzeszającej ponad 1000 niezależnych serwisów.
więcej

Adam Klimek gościem „Projektu  Warsztat” Adam Klimek gościem „Projektu Warsztat”

Adam Klimek na dobre dołącza do ekipy ProfiAuto i rozpoczyna tajemniczy projekt. Szczegóły już w sobotę, 23 września, w odcinku specjalnym „Projektu Warsztat”, którego emisja nastąpi o godzinie 10:40 tylko na antenie TVN Turbo.
więcej

Pionierskie rozwiązanie w katalogu ProfiAuto Pionierskie rozwiązanie w katalogu ProfiAuto

Katalog Części Samochodowych ProfiAuto został wzbogacony o możliwość doboru dedykowanych blokad rozrządu do wybranego pojazdu. Firma Moto-Profil jako pierwsza w kraju skatalogowała narzędzia do obsługi rozrządu różnych producentów pod konkretną markę pojazdu. Dla klienta oznacza to łatwość w dopasowywaniu narzędzi, identycznie, jak ma to miejsce w przypadku części samochodowych.
więcej

Wakacje z PitStopem Wakacje z PitStopem

Większość z nas wakacyjne wyprawy ma już za sobą. Początek września to zatem najbardziej odpowiedni moment, by podsumować letnią odsłonę akcji PitStop z marką ProfiAuto. A liczby są okazałe: niemal 1800 skontrolowanych pojazdów i ponad 6000 przejechanych kilometrów.
więcej

Projekt Warsztat w Toruniu Projekt Warsztat w Toruniu

Gruntowny remont, dodatkowe stanowiska naprawcze, szkolenie techniczne – wszystko to w zaledwie trzy dni. Ekipa ProfiAuto, realizując drugi odcinek kolejnej serii programu „Projekt Warsztat”, pojawiła się w Toruniu, aby przeprowadzić metamorfozę lokalnego serwisu samochodowego.
więcej

Ruszył „Projekt Warsztat” Ruszył „Projekt Warsztat”

R4 Motor Sport w Złotoryi był pierwszym serwisem samochodowym, który odwiedziła kamera TVN Turbo w ramach programu „Projekt Warsztat”. Odcinek pokazał, że brak organizacji pracy i podstawowych narzędzi może stanowić poważny problem przy skutecznej naprawie samochodu.
więcej

ProfiAuto wraca do TVN Turbo ProfiAuto wraca do TVN Turbo

100 tysięcy – aż tylu widzów zasiadało średnio przed telewizorami, aby obejrzeć kolejne odcinki „Projektu Warsztat”. Ekipa programu po raz kolejny wyruszy w Polskę, by zmieniać oblicze polskich warsztatów samochodowych. Pierwszy odcinek show zostanie wyemitowany w najbliższą sobotę, 2 września, o godz. 10.30 na antenie TVN Turbo.
więcej

Ponad 300 zadowolonych kierowców Ponad 300 zadowolonych kierowców

312 samochodów zdiagnozowanych pod kątem stanu technicznego oznacza 312 zadowolonych kierowców, a to wszystko dzięki specjalistom ProfiAuto i akcji PitStop. Tym razem gościliśmy w Szamotułach, Świeciu i Chełmnie.
więcej

Nowe badania ankietowe polskich kierowców Nowe badania ankietowe polskich kierowców

Wolą dbać o wygląd niż o stan techniczny aut. Marka też ma znaczenie Raczej nie dbamy o ustawienie świateł i nie sprawdzamy stanu naszych opon, ale za to bardzo często myjemy karoserię – takie są pierwsze wnioski z wielkiego sondażu przeprowadzonego przez ProfiAuto wśród właścicieli używanych samochodów. Dotychczas wypełniono ponad 1200 ankiet.
więcej

3 dni, 212 sprawdzonych samochodów 3 dni, 212 sprawdzonych samochodów

Czy praca w ciepłe, wakacyjne dni może sprawiać przyjemność? Ekipie ProfiAuto zdecydowanie tak, tym bardziej, że w ramach akcji PitStop odwiedzamy kolejne polskie miasta i to z jakim skutkiem! 3 dni naszej pracy zaowocowały sprawdzeniem stanu technicznego ponad 200 samochodów.
więcej

Czy Twój serwis jest gotowy na JPK? Czy Twój serwis jest gotowy na JPK?

Ponad 11 000 czynności sprawdzających przeprowadziło w ostatnim czasie Ministerstwo Finansów w ramach uszczelniania systemu podatkowego. Działania te związane są z wprowadzeniem Jednolitego Pliku Kontrolnego, który już obowiązuje w dużych i średnich przedsiębiorstwach, a od stycznia 2018 r. obejmie także małe firmy, w tym serwisy samochodowe.
więcej

Kolejne samochody poddane kontroli Kolejne samochody poddane kontroli

Wakacje kojarzą się przede wszystkim z odpoczynkiem, ale ekipa ProfiAuto nie wrzuca wstecznego. W ciągu jednego, lipcowego tygodnia odbyły się aż 3 PitStopy, których organizacja zaowocowała sprawdzeniem stanu technicznego ponad 230 samochodów.
więcej