Profesjonalne sklepy i serwisy samochodowe

Składamy się z najlepszych części

Co nowego?

Sprawdziliśmy 1300 samochodów w całym kraju Sprawdziliśmy 1300 samochodów w całym kraju

56% sprawdzonych aut wymagało choćby drobnej naprawy na miejscu 41% samochodów miało niewłaściwy poziom ciśnienia w oponach 36% pojazdów miało źle ustawione światła 13% kierowców zbyt długo czekało z wymianą opon „4” i „3+” to średnie oceny stanu technicznego aut wystawione przez kierowców i mechaników
więcej

ProfiAuto zagrało z WOŚP ProfiAuto zagrało z WOŚP

Przejażdżka Subaru, licytacja gadżetów, darmowy PitStop, pokazy driftu i sportowej jazdy - tak w tym roku ProfiAuto zagrało podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
więcej

Rok 2017 pod znakiem ProfiAuto Rok 2017 pod znakiem ProfiAuto

Intensywny rozwój, nowi ambasadorzy, unikatowe projekty i wyjątkowe wydarzenia – w 2017 roku działaliśmy na wyjątkowo wysokich obrotach. W tonie wszechobecnych, noworocznych podsumowań, zsyntetyzowaliśmy również i nasze działania. Zapraszamy do lektury.
więcej

Finał akcji Szlachetna Paczka 2017 Finał akcji Szlachetna Paczka 2017

Szlachetna Paczka co roku jest lekcją pokory. Pokazuje, jak ważna jest pomoc potrzebującym, uczy współpracy oraz wzmacnia wewnątrz firmowe więzi. W tym roku, dzięki ogromnemu zaangażowaniu Zarządu oraz pracowników firmy Moto-Profil, drużyna #ProfiAuto przygotowała prezent dla 68-letniej pani Basi i sprawiła, że nadchodzące święta będą dla niej wyjątkowe.
więcej

Mikołajki z ProfiAuto Mikołajki z ProfiAuto

6 grudnia to dzień spełniania dziecięcych marzeń. W tym roku marka ProfiAuto wraz z partnerami: Biela Auto Centrum oraz Moto Factory odwiedziła szpitale w Nowym Targu oraz Warszawie, aby osiągnąć jeden cel: wywołać uśmiech na twarzach najmłodszych. Nasze zadanie zrealizowaliśmy w 100%.
więcej

Kalendarz ProfiAuto 2018 Kalendarz ProfiAuto 2018

W NASZYCH ŻYŁACH PŁYNIE BENZYNA: TOR WYŚCIGOWY W KALENDARZU PROFIAUTO 2018 Wysportowane dziewczyny, w tle rajdowe samochody i tor wyścigowy – kalendarz ProfiAuto 2018 to wyjątkowa przeprawa przez emocje towarzyszące sportowcom (i mechanikom ProfiAuto Serwis) podczas wyścigów na profesjonalnym torze.
więcej

Serwisy ProfiAuto wyróżnione Serwisy ProfiAuto wyróżnione

Zakończono trzecią edycję konkursu „Bezpieczny Warsztat”. Cele inicjatywy to: budowa pozytywnego wizerunku niezależnych warsztatów oraz prezentacja ich silnych stron, jak również mobilizacja serwisów do ciągłego podnoszenia standardu świadczonych usług. W ramach konkursu wyróżniono dwa ProfiAuto Serwisy: Gładysz Motors z okolic Tarnowa oraz Dan-Car z Bytowa. Za audyty w serwisach odpowiedzialna była firma Dekra Polska Sp. o.o.. Przyznając wyróżnienia kierowano się m.in. jakością obsługi, ofertą serwisu, a także wyposażeniem warsztatu.
więcej

PitStop: dla poprawy bezpieczeństwa na drodze PitStop: dla poprawy bezpieczeństwa na drodze

Dobiegła końca trzecia edycja akcji PitStop. Organizatorzy ponownie bezpłatnie sprawdzali stan techniczny samochodów jeżdżących po polskich, czeskich i słowackich drogach. W tym roku marka ProfiAuto w trakcie 100 akcji przebadała niemal 7500 aut, co oznacza, że w ramach wszystkich edycji sprawdzono prawie co tysięczny samochód poruszający się po drodze.
więcej

Warsaw Moto Show oczami ProfiAuto Warsaw Moto Show oczami ProfiAuto

W dniach 27-29 października w podwarszawskim Nadarzynie odbyły się III Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne Warsaw Moto Show. Na tak dużej imprezie nie mogło zabraknąć przedstawicieli ProfiAuto; z wyjazdu wracamy z tytułem najlepszego stoiska w kategorii „Motorsport i Części Zamienne”, cennymi doświadczenia oraz ogromem motoryzacyjnych wrażeń.
więcej

V Konferencja ProfiAuto V Konferencja ProfiAuto

Wysoki wzrost przychodów firmy Moto-Profil, aktywność jej partnerów handlowych na lokalnych rynkach i poza granicami kraju, cyfrowa przyszłość marki ProfiAuto oraz poszerzające się grono jej wyjątkowych ambasadorów – to główne wątki poruszane w trakcie minionej Konferencji Partnerów Handlowych firmy Moto-Profil.
więcej

ProfiAuto spełnia marzenia! ProfiAuto spełnia marzenia!

Piątek 13. był dla 17-letniego Michała niezwykle szczęśliwym dniem. Pomogliśmy podopiecznemu fundacji „Mam Marzenie” zrealizować to największe - aby przyjrzeć się realizacji programów Automaniak oraz Samochód Marzeń - Kup i Zrób emitowanych na antenie TVN Turbo.
więcej

ProfiAuto na Warsaw Moto Show ProfiAuto na Warsaw Moto Show

W tym roku ProfiAuto mocno zaznaczy swoją obecność na targach Warsaw Moto Show. Na stoisku o powierzchni ponad 600 m2 nie zabraknie zarówno atrakcji dla fanów motoryzacji, jak i wiedzy merytorycznej. Zaprezentujemy także aplikację ProfiAuto i podpowiemy, jak przygotować samochód do zimy. Wsparciem dla ProfiAuto będą partnerzy marki z okolic Warszawy. Targi odbędą się 27-29 października w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie.
więcej

ProfiAuto współpracuje z Microsoft ProfiAuto współpracuje z Microsoft

Innowacyjna aplikacja, zmieniająca sposób obsługi klientów w warsztatach samochodowych to efekt współpracy marki ProfiAuto z firmą Microsoft. Cel przedsięwzięcia? Do 2020 roku wycofać telefony stacjonarne z sieci ProfiAuto Serwis, zrzeszającej ponad 1000 niezależnych serwisów.
więcej