Profesjonalne sklepy i serwisy samochodowe

Składamy się z najlepszych części

Co nowego?

ProfiAuto na Poznań Motor Show 2018 ProfiAuto na Poznań Motor Show 2018

Interaktywny skaner samochodu, symulator rajdowy, samochody pokazowe i spotkanie z Maciejem Wisławskim. Między innymi takie atrakcje czekają na odwiedzających stoisko ProfiAuto (pawilon 5A, stoisko 6) podczas tegorocznych targów Poznań Motor Show (5-8 kwietnia). Na stoisku marki odbędą się również liczne konkursy z nagrodami; w planach jest też kilka motoryzacyjnych niespodzianek.
więcej

Tworzymy warsztaty podczas Targów Techniki Motoryzacyjnej! Tworzymy warsztaty podczas Targów Techniki Motoryzacyjnej!

Jak powinien wyglądać modelowy warsztat i co powinno się w nim znaleźć? Specjaliści sieci ProfiAuto Serwis wiedzą to doskonale, a teraz chcą tę wiedzę przekazać innym. Można będzie się o tym przekonać podczas Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu (5-8.04.2018). Na stoisku sieci (pawilon 8, stanowisko 42) pokazany zostanie warsztat idealny, a w ramach hasła TWORZYMY WARSZTATY właściciele serwisów i mechanicy dowiedzą się, jak rozwinąć swoją działalność, umiejętności i zyskać możliwość dofinansowania nowoczesnego wyposażenia.
więcej

Gdzie taniej naprawić hybrydę? Gdzie taniej naprawić hybrydę?

 Trzy najczęstsze usterki hybryd dotyczą: akumulatorów, układu chłodzenia i układu baterii HV. Ta ostatnia jest najdroższa.  Przykładowy koszt zespołu modułów baterii w ASO to 8500 zł (bez montażu). Na rynku wtórnym moduł kosztuje ok. 1700-2500 zł, a koszt regeneracji zespołu baterii waha się od 900 do 1200 zł.  Nadal nie wszyscy kierowcy mają świadomość, że mogą serwisować pojazdy hybrydowe poza ASO, także w trakcie okresu gwarancyjnego.
więcej

Podkręcamy emocje: ruszył ProfiRacing Cup 2018! Podkręcamy emocje: ruszył ProfiRacing Cup 2018!

Za nami emocjonujące przejazdy na torze, ogromna dawka adrenaliny i merytoryczne szkolenia – ruszyła druga edycja projektu ProfiRacing Cup „Wyścig po wiedzę”. Wydarzenie, obejmujące m.in. jazdę supersamochodami czy TIRem, na długo pozostanie w pamięci uczestników.
więcej

Sprawdziliśmy 1300 samochodów w całym kraju Sprawdziliśmy 1300 samochodów w całym kraju

56% sprawdzonych aut wymagało choćby drobnej naprawy na miejscu 41% samochodów miało niewłaściwy poziom ciśnienia w oponach 36% pojazdów miało źle ustawione światła 13% kierowców zbyt długo czekało z wymianą opon „4” i „3+” to średnie oceny stanu technicznego aut wystawione przez kierowców i mechaników
więcej

ProfiAuto zagrało z WOŚP ProfiAuto zagrało z WOŚP

Przejażdżka Subaru, licytacja gadżetów, darmowy PitStop, pokazy driftu i sportowej jazdy - tak w tym roku ProfiAuto zagrało podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
więcej

Rok 2017 pod znakiem ProfiAuto Rok 2017 pod znakiem ProfiAuto

Intensywny rozwój, nowi ambasadorzy, unikatowe projekty i wyjątkowe wydarzenia – w 2017 roku działaliśmy na wyjątkowo wysokich obrotach. W tonie wszechobecnych, noworocznych podsumowań, zsyntetyzowaliśmy również i nasze działania. Zapraszamy do lektury.
więcej

Finał akcji Szlachetna Paczka 2017 Finał akcji Szlachetna Paczka 2017

Szlachetna Paczka co roku jest lekcją pokory. Pokazuje, jak ważna jest pomoc potrzebującym, uczy współpracy oraz wzmacnia wewnątrz firmowe więzi. W tym roku, dzięki ogromnemu zaangażowaniu Zarządu oraz pracowników firmy Moto-Profil, drużyna #ProfiAuto przygotowała prezent dla 68-letniej pani Basi i sprawiła, że nadchodzące święta będą dla niej wyjątkowe.
więcej

Mikołajki z ProfiAuto Mikołajki z ProfiAuto

6 grudnia to dzień spełniania dziecięcych marzeń. W tym roku marka ProfiAuto wraz z partnerami: Biela Auto Centrum oraz Moto Factory odwiedziła szpitale w Nowym Targu oraz Warszawie, aby osiągnąć jeden cel: wywołać uśmiech na twarzach najmłodszych. Nasze zadanie zrealizowaliśmy w 100%.
więcej

Kalendarz ProfiAuto 2018 Kalendarz ProfiAuto 2018

W NASZYCH ŻYŁACH PŁYNIE BENZYNA: TOR WYŚCIGOWY W KALENDARZU PROFIAUTO 2018 Wysportowane dziewczyny, w tle rajdowe samochody i tor wyścigowy – kalendarz ProfiAuto 2018 to wyjątkowa przeprawa przez emocje towarzyszące sportowcom (i mechanikom ProfiAuto Serwis) podczas wyścigów na profesjonalnym torze.
więcej

Serwisy ProfiAuto wyróżnione Serwisy ProfiAuto wyróżnione

Zakończono trzecią edycję konkursu „Bezpieczny Warsztat”. Cele inicjatywy to: budowa pozytywnego wizerunku niezależnych warsztatów oraz prezentacja ich silnych stron, jak również mobilizacja serwisów do ciągłego podnoszenia standardu świadczonych usług. W ramach konkursu wyróżniono dwa ProfiAuto Serwisy: Gładysz Motors z okolic Tarnowa oraz Dan-Car z Bytowa. Za audyty w serwisach odpowiedzialna była firma Dekra Polska Sp. o.o.. Przyznając wyróżnienia kierowano się m.in. jakością obsługi, ofertą serwisu, a także wyposażeniem warsztatu.
więcej

PitStop: dla poprawy bezpieczeństwa na drodze PitStop: dla poprawy bezpieczeństwa na drodze

Dobiegła końca trzecia edycja akcji PitStop. Organizatorzy ponownie bezpłatnie sprawdzali stan techniczny samochodów jeżdżących po polskich, czeskich i słowackich drogach. W tym roku marka ProfiAuto w trakcie 100 akcji przebadała niemal 7500 aut, co oznacza, że w ramach wszystkich edycji sprawdzono prawie co tysięczny samochód poruszający się po drodze.
więcej

Warsaw Moto Show oczami ProfiAuto Warsaw Moto Show oczami ProfiAuto

W dniach 27-29 października w podwarszawskim Nadarzynie odbyły się III Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne Warsaw Moto Show. Na tak dużej imprezie nie mogło zabraknąć przedstawicieli ProfiAuto; z wyjazdu wracamy z tytułem najlepszego stoiska w kategorii „Motorsport i Części Zamienne”, cennymi doświadczenia oraz ogromem motoryzacyjnych wrażeń.
więcej