Profesjonalne sklepy i serwisy samochodowe

Składamy się z najlepszych części

Co nowego?

Przygotuj samochód do zimy Przygotuj samochód do zimy

Jesień oraz zima to czas trudnych warunków na drodze – nawierzchnia staje się śliska, a widoczność ograniczona, dlatego też warto odpowiednio wcześniej zadbać o kondycję swojego samochodu, aby nie narażać na niebezpieczeństwo siebie i innych uczestników ruchu drogowego. Bezpłatną możliwość kontroli stanu technicznego samochodu zapewnia ProfiAuto, w trakcie akcji PitStop.
więcej

PitStop już nie tylko w Polsce! PitStop już nie tylko w Polsce!

Każdy PitStop to dziesiątki skontrolowanych samochodów i tłumy kierowców zainteresowanych podniesieniem swojej świadomości w zakresie bezpieczeństwa na drodze. Trzy lata temu, gdy organizowaliśmy pierwsze wydarzenie, naszym marzeniem było wyjście z akcją poza granice Polski – dziś to marzenie się urzeczywistnia. Rozpoczynamy cykl PitStopów w Czechach i na Słowacji!
więcej

Kamera TVN pokazała metamorfozę kolejnego warsztatu | Bilans PitStopów Kamera TVN pokazała metamorfozę kolejnego warsztatu | Bilans PitStopów

15 października na antenie TVN Turbo wyemitowany został ostatni odcinek programu „Projekt Warsztat”, który zadebiutował w tegorocznej, jesiennej ramówce. Celem zainicjowanej przez ProfiAuto formuły było pokazanie, jak nastawione na zmianę i skuteczną walkę z wyzwaniami rynku warsztaty samochodowe stają się jeszcze lepszymi.
więcej

Coraz wyżej - doroczna Konferencja Partnerów ProfiAuto Coraz wyżej - doroczna Konferencja Partnerów ProfiAuto

Rozwój projektu ProfiAuto Serwis, współpraca z zagranicznymi partnerami w Czechach i na Słowacji, a także cały szereg nowoczesnych narzędzi skierowanych do partnerów, mających wspierać ich działalność – to tylko niektóre z tematów, o jakich dyskutowano podczas tegorocznej Konferencji ProfiAuto.
więcej

Białostocki warsztat po metamorfozie | Jesienna odsłona akcji PitStop Białostocki warsztat po metamorfozie | Jesienna odsłona akcji PitStop

Jeśli mieliście okazję w sobotę oglądać TVN Turbo, to na pewno pamiętacie, z jakimi problemami borykał się Auto Serwis Transportowa w programie Projekt Warsztat. Jeśli mieliście okazję w weekend wziąć udział w PitStopie ProfiAuto, to na pewno wiecie, ile samochodów udało nam się skontrolować.
więcej

Dobry Serwis ulepszony | Bilans weekendowych PitStopów Dobry Serwis ulepszony | Bilans weekendowych PitStopów

Aktywnie spędzane weekendy to nieodłączna część naszej pracy. Tym razem zorganizowaliśmy 2 PitStopy, a Wy mogliście oglądać nas na ekranach telewizorów. W Projekcie Warsztat mierzyliśmy się z wyzwaniami, stojącymi przed branżą warsztatową.
więcej

Nowy miesiąc, nowe perspektywy Nowy miesiąc, nowe perspektywy

Nadchodzący okres będzie dla ProfiAuto wyjątkowo gorący. Przed nami kolejne PitStopy, wyścigi górskie oraz nowe inicjatywy. Odliczamy także dni do premiery Projektu Warsztat.
więcej

Projekt Warsztat na antenie TVN Turbo Projekt Warsztat na antenie TVN Turbo

Połączenie umiejętności technicznych z wiedzą marketingową oraz innowacjami z branży motoryzacyjnej – to główne założenia startującego na początku września, na antenie TVN Turbo, programu Projekt Warsztat, powstałego z inicjatywy ProfiAuto.
więcej

Pierwszy weekend sierpnia z ProfiAuto Pierwszy weekend sierpnia z ProfiAuto

Stan akumulatora, płynu hamulcowego, ogumienia czy wydajność klimatyzacji – to właśnie te elementy mogą zadecydować o powodzeniu wytęsknionej, wakacyjnej wyprawy. Co zrobić, żeby bezpiecznie i przyjemnie dojechać do celu?
więcej