Profesjonalne sklepy i serwisy samochodowe

Składamy się z najlepszych części

Co nowego?

Wnioski z ostatnich PitStopów Wnioski z ostatnich PitStopów

PitStop to akcja nie tylko ukierunkowana na integrację z partnerami czy spędzenie czasu w motoryzacyjnej atmosferze – to przede wszystkim unikalna okazja, aby z bliska przekonać się, jaki jest stan samochodów przemierzających polskie drogi oraz wskazać kierowcom, co w sposób bezpośredni przekłada się na ich bezpieczeństwo.
więcej

Warsztaty „Dziś i Jutro w Motoryzacji” Warsztaty „Dziś i Jutro w Motoryzacji”

Zawrotne tempo rozwoju branży motoryzacyjnej jest niepodważalne – z punktu widzenia „zwykłego użytkownika samochodu” może wydawać się „umiarkowanie szybkie”, zupełnie inaczej jest natomiast, gdy stoi się po drugiej stronie i samochody trzeba serwisować. Dlatego też postanowiliśmy wyjść z (mamy nadzieję) całkiem ciekawą inicjatywą i po raz kolejny zdecydowaliśmy się zorganizować warsztaty techniczne – tym razem pod nazwą „Dziś i Jutro w Motoryzacji”.
więcej

ProfiAuto na Poznań Motor Show ProfiAuto na Poznań Motor Show

Co warto zrobić między 6 a 9 kwietnia? Wybrać się na Poznań Motor Show, a precyzując – odwiedzić stoisko ProfiAuto podczas tego wydarzenia. Dlaczego? Powodów jest kilka :-) Na naszym stoisku zaprezentujemy najnowsze rozwiązania w zakresie naprawy i diagnostyki samochodów. Oprócz nowinek technicznych pojawią się także atrakcje skierowane do fanów motoryzacji.
więcej

Słowacja da się lubić Słowacja da się lubić

Tegoroczny cykl PitStopów na Słowacji, podobnie, jak w Polsce, uważamy za oficjalnie rozpoczęty! 3 dni kontrolowania stanu technicznego pojazdów zaowocowały ponad 230 sprawdzonymi samochodami.
więcej

Startuje ProfiAuto PitStop Startuje ProfiAuto PitStop

Nadchodzi wiosna, a z nią nowa edycja cyklicznej akcji ProfiAuto PitStop. Podczas prawie 100 imprez w Polsce, Słowacji i Czechach, skontrolowanych zostanie około 10 000 samochodów. Jak co roku, ProfiAuto wraz z przedstawicielami sieci ProfiAuto Serwis, partnerami i producentami części zamiennych, przypomni kierowcom, jak istotne jest dbanie o stan techniczny swoich pojazdów.
więcej

Wyścig po wiedzę czas, start! Wyścig po wiedzę czas, start!

Zaczynamy wyścig! I to nie byle jaki, bo ścigamy się po… wiedzę! Wraz z przedstawicielami ProfiAuto Serwis rozpoczęliśmy nietypową rywalizację w bardzo emocjonującym projekcie – ProfiRacing Cup.
więcej

Rusza ProfiRacing Cup Rusza ProfiRacing Cup

ProfiAuto rozpoczyna „Wyścig po wiedzę” - projekt szkoleniowy dedykowany serwisom należącym do sieci ProfiAuto Serwis, połączony z rywalizacją sportową na torze wyścigowym „Jastrząb”. Ambasadorem wydarzenia został dobrze znany pasjonatom motoryzacji pilot rajdowy, Mistrz Europy oraz wielokrotny Mistrz Polski - Maciej Wisławski.
więcej

600 warsztatów w sieci ProfiAuto Serwis 600 warsztatów w sieci ProfiAuto Serwis

ProfiAuto Serwis ciągle się rozwija. W styczniu 2017 roku do sieci profesjonalnych serwisów dołączył 600 warsztat – informacja ta jest dobrym prognostykiem na dalsze działania sieci w nadchodzących miesiącach.
więcej

ProfiAuto Show 2017 – Odkryj Nowoczesną Motoryzację ProfiAuto Show 2017 – Odkryj Nowoczesną Motoryzację

„Odkryj Nowoczesną Motoryzację” – pod takim hasłem w dniach 3-4 czerwca odbędzie się czternasta edycja targów ProfiAuto Show. Wydarzenie po raz kolejny będzie miało miejsce w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
więcej

To był rok! To był rok!

Świąteczno-noworoczny czas skłania do refleksji, podsumowań, a także snucia planów na nadchodzący rok. Nie inaczej jest w ProfiAuto – wiedzeni atmosferą za oknem, przygotowaliśmy dla Was opis najważniejszych wydarzeń z życia marki w 2016 roku. Pozwoliliśmy sobie na nieco luźniejszy ton, adekwatny do obecnego, przedsylwestrowego nastroju :-)
więcej

Bezpieczniej na drodze dzięki akcji PitStop Bezpieczniej na drodze dzięki akcji PitStop

Ponad pięć tysięcy więcej bezpiecznych samochodów na polskich, czeskich i słowackich drogach. To wynik tegorocznej akcji ProfiAuto PitStop, w ramach której kierowcy z różnych regionów Polski, Czech i Słowacji mogli skorzystać z bezpłatnej kontroli stanu swojego pojazdu.
więcej

Siłaczka w warsztacie – Kalendarz ProfiAuto 2017 Siłaczka w warsztacie – Kalendarz ProfiAuto 2017

Beczki z olejem, opakowania płynu chłodniczego, rozpakowane filtry paliwa, pełne spektrum narzędzi. Czy to opis nowoczesnego warsztatu samochodowego? Nie, jeśli dodamy do tego piękne kobiety i ekstremalnie szybkie samochodowy!
więcej

Konferencja ProfiAuto Racing Team | Rajd Barbórka Konferencja ProfiAuto Racing Team | Rajd Barbórka

Za nami Rajd Barbórka, legendarny już 54. wyścig z udziałem najlepszych rajdowych kierowców. W tym roku, mimo intensywnych opadów deszczu, atmosfera była gorąca. Temperaturę podgrzewały: zespół ProfiAuto Racing Team, wyjątkowe spotkanie sieci ProfiAuto Serwis oraz premierowa odsłona unikatowego kalendarza ProfiAuto.
więcej