Profesjonalne sklepy i serwisy samochodowe

Składamy się z najlepszych części

Co nowego?

Czy Twój serwis jest gotowy na JPK? Czy Twój serwis jest gotowy na JPK?

Ponad 11 000 czynności sprawdzających przeprowadziło w ostatnim czasie Ministerstwo Finansów w ramach uszczelniania systemu podatkowego. Działania te związane są z wprowadzeniem Jednolitego Pliku Kontrolnego, który już obowiązuje w dużych i średnich przedsiębiorstwach, a od stycznia 2018 r. obejmie także małe firmy, w tym serwisy samochodowe.
więcej

Kolejne samochody poddane kontroli Kolejne samochody poddane kontroli

Wakacje kojarzą się przede wszystkim z odpoczynkiem, ale ekipa ProfiAuto nie wrzuca wstecznego. W ciągu jednego, lipcowego tygodnia odbyły się aż 3 PitStopy, których organizacja zaowocowała sprawdzeniem stanu technicznego ponad 230 samochodów.
więcej

Tysięczny partner ProfiAuto Serwis Tysięczny partner ProfiAuto Serwis

Marcin Gładysz, właściciel salonu i serwisu Gładysz Motors, znany w branży motoryzacyjnej w Małopolsce, został tysięcznym partnerem sieci warsztatów niezależnych ProfiAuto Serwis. Tak wielką sieć w kraju i za granicą udało się zbudować zaledwie w rok.
więcej

Konkurs Bezpieczny Warsztat 2017 Konkurs Bezpieczny Warsztat 2017

Ruszyła III edycja konkursu "Bezpieczny Warsztat", organizowanego przez Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych (SDCM). Konkurs skierowany jest do warsztatów, które oferują wysokiej jakości usługi, a ich właściciele w sposób szczególny dbają o infrastrukturę i przestrzeń serwisów.
więcej

PitStop wraca po przerwie PitStop wraca po przerwie

Po krótkiej przerwie PitStop wrócił na polskie drogi. Początkiem czerwca zawitaliśmy do 3 miast: Stargardu Szczecińskiego (87 skontrolowanych samochodów), Międzyrzecza (90 sprawdzonych pojazdów) oraz Skwierzyny (67 zdiagnozowanych „bolidów”).
więcej

Rekordowe targi ProfiAuto Show Rekordowe targi ProfiAuto Show

Adam Klimek mianowany na szkoleniowca mechaników ProfiAuto Serwis, ogłoszenie kooperacji z producentem aplikacji Yanosik, setki wystawców i dziesiątki tysięcy profesjonalistów branży automotive i gości – tak w skrócie można podsumować czternastą edycję jednych z największych targów motoryzacyjnych w Polsce.
więcej

ProfiAuto Show już w weekend! ProfiAuto Show już w weekend!

Prawdziwy tor off-roadowy na placu przed Spodkiem, pokazy motocyklowe, ekstremalne testy samochodów, aż 40 niezwykłych aut wprost z odcinków specjalnych i tras wyścigów górskich, kilkadziesiąt tysięcy fanów motoryzacji z całego kraju – 3 i 4 czerwca w Katowicach odbędzie się kolejna edycja ProfiAuto Show.
więcej

Bilans majowych PitStopów Bilans majowych PitStopów

Majowe PitStopy przeszły już do historii. Z dumą przekazujemy Wam informację, że łącznie, w trakcie 11 akcji, zbadaliśmy stan techniczny 850 samochodów!
więcej

PROFIAUTO SHOW 2017 CORAZ BLIŻEJ! PROFIAUTO SHOW 2017 CORAZ BLIŻEJ!

3 i 4 czerwca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbędzie się ProfiAuto Show 2017, coroczne spotkanie profesjonalistów z branży automotive i prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników motoryzacji. Wśród przewidzianych atrakcji są: pokazy FMX, mobilny tor off-roadowy, kino 9D oraz prezentacje nietypowych pojazdów, jak modele Alpina.
więcej

Poznań Motor Show już za nami Poznań Motor Show już za nami

Ponad 100 wystawców, liczne motoryzacyjne premiery, dużo rozmów biznesowych oraz możliwość pokazania marki z nieco innej strony niż na co dzień – swoją obecność na Poznań Motor Show podsumowujemy zdecydowanie pozytywnie.
więcej

Wnioski z ostatnich PitStopów Wnioski z ostatnich PitStopów

PitStop to akcja nie tylko ukierunkowana na integrację z partnerami czy spędzenie czasu w motoryzacyjnej atmosferze – to przede wszystkim unikalna okazja, aby z bliska przekonać się, jaki jest stan samochodów przemierzających polskie drogi oraz wskazać kierowcom, co w sposób bezpośredni przekłada się na ich bezpieczeństwo.
więcej

Warsztaty „Dziś i Jutro w Motoryzacji” Warsztaty „Dziś i Jutro w Motoryzacji”

Zawrotne tempo rozwoju branży motoryzacyjnej jest niepodważalne – z punktu widzenia „zwykłego użytkownika samochodu” może wydawać się „umiarkowanie szybkie”, zupełnie inaczej jest natomiast, gdy stoi się po drugiej stronie i samochody trzeba serwisować. Dlatego też postanowiliśmy wyjść z (mamy nadzieję) całkiem ciekawą inicjatywą i po raz kolejny zdecydowaliśmy się zorganizować warsztaty techniczne – tym razem pod nazwą „Dziś i Jutro w Motoryzacji”.
więcej

ProfiAuto na Poznań Motor Show ProfiAuto na Poznań Motor Show

Co warto zrobić między 6 a 9 kwietnia? Wybrać się na Poznań Motor Show, a precyzując – odwiedzić stoisko ProfiAuto podczas tego wydarzenia. Dlaczego? Powodów jest kilka :-) Na naszym stoisku zaprezentujemy najnowsze rozwiązania w zakresie naprawy i diagnostyki samochodów. Oprócz nowinek technicznych pojawią się także atrakcje skierowane do fanów motoryzacji.
więcej