Profesjonalne sklepy i serwisy samochodowe

Składamy się z najlepszych części

Co nowego?

PitStop: dla poprawy bezpieczeństwa na drodze PitStop: dla poprawy bezpieczeństwa na drodze

Dobiegła końca trzecia edycja akcji PitStop. Organizatorzy ponownie bezpłatnie sprawdzali stan techniczny samochodów jeżdżących po polskich, czeskich i słowackich drogach. W tym roku marka ProfiAuto w trakcie 100 akcji przebadała niemal 7500 aut, co oznacza, że w ramach wszystkich edycji sprawdzono prawie co tysięczny samochód poruszający się po drodze.
więcej

Warsaw Moto Show oczami ProfiAuto Warsaw Moto Show oczami ProfiAuto

W dniach 27-29 października w podwarszawskim Nadarzynie odbyły się III Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne Warsaw Moto Show. Na tak dużej imprezie nie mogło zabraknąć przedstawicieli ProfiAuto; z wyjazdu wracamy z tytułem najlepszego stoiska w kategorii „Motorsport i Części Zamienne”, cennymi doświadczenia oraz ogromem motoryzacyjnych wrażeń.
więcej

V Konferencja ProfiAuto V Konferencja ProfiAuto

Wysoki wzrost przychodów firmy Moto-Profil, aktywność jej partnerów handlowych na lokalnych rynkach i poza granicami kraju, cyfrowa przyszłość marki ProfiAuto oraz poszerzające się grono jej wyjątkowych ambasadorów – to główne wątki poruszane w trakcie minionej Konferencji Partnerów Handlowych firmy Moto-Profil.
więcej

ProfiAuto spełnia marzenia! ProfiAuto spełnia marzenia!

Piątek 13. był dla 17-letniego Michała niezwykle szczęśliwym dniem. Pomogliśmy podopiecznemu fundacji „Mam Marzenie” zrealizować to największe - aby przyjrzeć się realizacji programów Automaniak oraz Samochód Marzeń - Kup i Zrób emitowanych na antenie TVN Turbo.
więcej

ProfiAuto na Warsaw Moto Show ProfiAuto na Warsaw Moto Show

W tym roku ProfiAuto mocno zaznaczy swoją obecność na targach Warsaw Moto Show. Na stoisku o powierzchni ponad 600 m2 nie zabraknie zarówno atrakcji dla fanów motoryzacji, jak i wiedzy merytorycznej. Zaprezentujemy także aplikację ProfiAuto i podpowiemy, jak przygotować samochód do zimy. Wsparciem dla ProfiAuto będą partnerzy marki z okolic Warszawy. Targi odbędą się 27-29 października w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie.
więcej

ProfiAuto współpracuje z Microsoft ProfiAuto współpracuje z Microsoft

Innowacyjna aplikacja, zmieniająca sposób obsługi klientów w warsztatach samochodowych to efekt współpracy marki ProfiAuto z firmą Microsoft. Cel przedsięwzięcia? Do 2020 roku wycofać telefony stacjonarne z sieci ProfiAuto Serwis, zrzeszającej ponad 1000 niezależnych serwisów.
więcej

Adam Klimek gościem „Projektu  Warsztat” Adam Klimek gościem „Projektu Warsztat”

Adam Klimek na dobre dołącza do ekipy ProfiAuto i rozpoczyna tajemniczy projekt. Szczegóły już w sobotę, 23 września, w odcinku specjalnym „Projektu Warsztat”, którego emisja nastąpi o godzinie 10:40 tylko na antenie TVN Turbo.
więcej

Pionierskie rozwiązanie w katalogu ProfiAuto Pionierskie rozwiązanie w katalogu ProfiAuto

Katalog Części Samochodowych ProfiAuto został wzbogacony o możliwość doboru dedykowanych blokad rozrządu do wybranego pojazdu. Firma Moto-Profil jako pierwsza w kraju skatalogowała narzędzia do obsługi rozrządu różnych producentów pod konkretną markę pojazdu. Dla klienta oznacza to łatwość w dopasowywaniu narzędzi, identycznie, jak ma to miejsce w przypadku części samochodowych.
więcej

Wakacje z PitStopem Wakacje z PitStopem

Większość z nas wakacyjne wyprawy ma już za sobą. Początek września to zatem najbardziej odpowiedni moment, by podsumować letnią odsłonę akcji PitStop z marką ProfiAuto. A liczby są okazałe: niemal 1800 skontrolowanych pojazdów i ponad 6000 przejechanych kilometrów.
więcej

Projekt Warsztat w Toruniu Projekt Warsztat w Toruniu

Gruntowny remont, dodatkowe stanowiska naprawcze, szkolenie techniczne – wszystko to w zaledwie trzy dni. Ekipa ProfiAuto, realizując drugi odcinek kolejnej serii programu „Projekt Warsztat”, pojawiła się w Toruniu, aby przeprowadzić metamorfozę lokalnego serwisu samochodowego.
więcej

Ruszył „Projekt Warsztat” Ruszył „Projekt Warsztat”

R4 Motor Sport w Złotoryi był pierwszym serwisem samochodowym, który odwiedziła kamera TVN Turbo w ramach programu „Projekt Warsztat”. Odcinek pokazał, że brak organizacji pracy i podstawowych narzędzi może stanowić poważny problem przy skutecznej naprawie samochodu.
więcej

ProfiAuto wraca do TVN Turbo ProfiAuto wraca do TVN Turbo

100 tysięcy – aż tylu widzów zasiadało średnio przed telewizorami, aby obejrzeć kolejne odcinki „Projektu Warsztat”. Ekipa programu po raz kolejny wyruszy w Polskę, by zmieniać oblicze polskich warsztatów samochodowych. Pierwszy odcinek show zostanie wyemitowany w najbliższą sobotę, 2 września, o godz. 10.30 na antenie TVN Turbo.
więcej

Ponad 300 zadowolonych kierowców Ponad 300 zadowolonych kierowców

312 samochodów zdiagnozowanych pod kątem stanu technicznego oznacza 312 zadowolonych kierowców, a to wszystko dzięki specjalistom ProfiAuto i akcji PitStop. Tym razem gościliśmy w Szamotułach, Świeciu i Chełmnie.
więcej

Nowe badania ankietowe polskich kierowców Nowe badania ankietowe polskich kierowców

Wolą dbać o wygląd niż o stan techniczny aut. Marka też ma znaczenie Raczej nie dbamy o ustawienie świateł i nie sprawdzamy stanu naszych opon, ale za to bardzo często myjemy karoserię – takie są pierwsze wnioski z wielkiego sondażu przeprowadzonego przez ProfiAuto wśród właścicieli używanych samochodów. Dotychczas wypełniono ponad 1200 ankiet.
więcej

3 dni, 212 sprawdzonych samochodów 3 dni, 212 sprawdzonych samochodów

Czy praca w ciepłe, wakacyjne dni może sprawiać przyjemność? Ekipie ProfiAuto zdecydowanie tak, tym bardziej, że w ramach akcji PitStop odwiedzamy kolejne polskie miasta i to z jakim skutkiem! 3 dni naszej pracy zaowocowały sprawdzeniem stanu technicznego ponad 200 samochodów.
więcej