III Regionalna Konferencja ProfiAuto Serwis III Regionalna Konferencja ProfiAuto Serwis

Przedstawiciele ProfiAuto Serwis z województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego, lubuskiego i wielkopolskiego spotkali się 9 listopada na trzeciej w tym roku regionalnej konferencji sieci. Podczas wydarzenia podsumowano dotychczasowe działania marki i wytyczono plany na przyszłość. Prestiżowe spotkanie dla nastawionych na rozwój przedstawicieli ProfiAuto Serwis odbyło się w hotelu IBB Andersia w Poznaniu.
więcej

Obrazowa podróż po świecie motoryzacji w kalendarzu ProfiAuto 2020 Obrazowa podróż po świecie motoryzacji w kalendarzu ProfiAuto 2020

Wkrótce do hurtowni, sklepów i serwisów ProfiAuto trafi nowy kalendarz marki. Projekt na 2020 rok wyróżnia oryginalne połączenie rysunku z fotografią. Na dwunastu kartach pojawiają się szybkie samochody i piękne kobiety, a wszystko to wewnątrz świata, w którym fikcja miesza się z rzeczywistością.
więcej

ProfiAuto z kolejnym dużym projektem medialnym ProfiAuto z kolejnym dużym projektem medialnym

Marka ProfiAuto została głównym partnerem serwisu internetowego dobrywarsztat.pl – najnowszego projektu redakcji Onet.pl i Auto Świat. Portal skierowany jest przede wszystkim do kierowców poszukujących warsztatów samochodowych, które świadczą wysokiej jakości usługi.
więcej

Ruszyło odliczanie do ProfiAuto Show 2020! Ruszyło odliczanie do ProfiAuto Show 2020!

ProfiAuto Show 2020 to 17. edycja jednych z największych i najważniejszych targów motoryzacyjnych w Polsce. Wydarzenie, przyciągające do Katowic specjalistów z branży oraz pasjonatów motoryzacji, odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w dniach 30-31 maja 2020 r.
więcej

VII Konferencja ProfiAuto VII Konferencja ProfiAuto

Dynamiczny rozwój – pod takim hasłem spotkali się 5 października w Serocku członkowie sieci ProfiAuto oraz partnerzy handlowi firmy Moto-Profil.
więcej

Najdziwniejsze pomysły motoryzacyjne ostatnich lat Najdziwniejsze pomysły motoryzacyjne ostatnich lat

Tegoroczne edycje targów motoryzacyjnych pokazały, że producenci samochodów podczas prac koncepcyjnych wciąż poszukują niestandardowych rozwiązań. Które z nich okażą się trafne, zweryfikuje czas. Eksperci ProfiAuto Serwis – największej w Polsce sieci warsztatowej – przygotowali zestawienie najdziwniejszych pomysłów motoryzacyjnych z przeszłości. – Poduszka powietrzna dla pieszych, wbudowane foteliki dziecięce czy drzwi na kod – to tylko kilka idei, które definitywnie się nie sprawdziły.
więcej

VII Konferencja ProfiAuto i Konferencja Partnerów Handlowych Moto-Profil pod hasłem dynamicznego rozwoju VII Konferencja ProfiAuto i Konferencja Partnerów Handlowych Moto-Profil pod hasłem dynamicznego rozwoju

Członkowie sieci ProfiAuto oraz partnerzy handlowi Moto-Profil spotkali się w centralnej Polsce, na największych w tym roku konferencjach marki i spółki. Podczas wydarzenia podsumowano dotychczasowe działania i wytyczono plany rozwojowe. Przyspieszenie, współpraca, nowoczesne technologie, jakość – to słowa, które pojawiały się najczęściej w konferencyjnych prezentacjach i rozmowach.
więcej

Pełne emocji zakończenie sezonu GSMP  i sukces ProfiAuto Racing Team Pełne emocji zakończenie sezonu GSMP i sukces ProfiAuto Racing Team

Sezon Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski dotarł na metę, a ostatnia runda w Korczynie dostarczyła wielu emocji kierowcom i kibicom – setki dopingujących podczas wyścigu, nowy rekord trasy i ostateczne rozstrzygnięcie rywalizacji w trudnych warunkach atmosferycznych. Michał Tochowicz, reprezentant ProfiAuto Racing Team, zakończył tegoroczne zmagania na drugiej pozycji w klasyfikacji generalnej samochodów napędzanych na jedną oś i drugim miejscu w klasie E1-2000.
więcej

Kraków: Regionalna Konferencja ProfiAuto Serwis Kraków: Regionalna Konferencja ProfiAuto Serwis

Przedstawiciele ProfiAuto Serwisów z południowej Polski spotkali się 21 września w Krakowie, na drugiej tegorocznej regionalnej konferencji sieci. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia podsumowano dotychczasowe osiągnięcia i wytyczono plany na przyszłość. Była to także okazja do doskonałej zabawy w gronie przedstawicieli najaktywniejszych regionalnych warsztatów.
więcej

Absurdalne samodzielne naprawy samochodów Absurdalne samodzielne naprawy samochodów

Oszczędność, potrzeba chwili i źle pojęta pomysłowość – decydują o tym, że właściciel samochodu postanawia wejść w rolę mechanika. Czasem się to udaje, ale zwykle skutkuje koniecznością odwiedzenia warsztatu. Bywają jednak przypadki wymykające się wszelkim klasyfikacjom. Eksperci ProfiAuto Serwis, największej polskiej sieci warsztatowej, przygotowali zestawienie najbardziej absurdalnych „samo-napraw”, które finalnie musieli korygować mechanicy. Listwa przypodłogowa służy wsparciem…
więcej

Przyspieszenie dla serwisów – ProfiRacing Cup 2019 Przyspieszenie dla serwisów – ProfiRacing Cup 2019

Za nami czwarta, ostatnia w tym roku tura ProfiRacing Cup. Tym razem aż 110 uczestników wzięło udział w projekcie szkoleniowym wypełnionym atrakcjami dla praktyków i pasjonatów motoryzacji. Na kilka wrześniowych dni (16-19.09.) przejęli oni znany tor wyścigowy Autodrom Jastrząb, gdzie pod okiem profesjonalnej kadry szkoleniowej, poszerzali swoją wiedzę i korzystali z okazji do doskonałej zabawy.
więcej

Pierwsza Regionalna Konferencja ProfiAuto Serwis Pierwsza Regionalna Konferencja ProfiAuto Serwis

Ponad 200 uczestników wzięło udział w pierwszej Regionalnej Konferencji ProfiAuto Serwis. Wśród wielu tematów i omawianych nowości znalazły się m.in. wyniki badań dotyczących serwisów samochodowych oraz zmiany na rynku flotowym. W ramach wydarzenia odbył się również uroczysty bankiet, który poprowadził Piotr Bałtroczyk.
więcej

Co można zepsuć, naprawiając? Top 5 najczęstszych błędów popełnianych podczas samodzielnych napraw samochodów Co można zepsuć, naprawiając? Top 5 najczęstszych błędów popełnianych podczas samodzielnych napraw samochodów

Teoretycznie wystarczą dobre chęci, żyłka majsterkowicza i internetowe poradniki z serii „zrób to sam”. W praktyce często okazuje się, że samodzielna zabawa w mechanika wcale nie jest prosta, a wizyta u profesjonalisty i tak będzie konieczna. Eksperci jednej z największych polskich sieci warsztatowych przygotowali zestawienie pięciu pozornie prostych napraw samochodowych, których lepiej nie wykonywać samodzielnie.
więcej

Jak mechanicy ocenili marki samochodów? Jak mechanicy ocenili marki samochodów?

• Toyota, Honda i Audi najmniej awaryjnymi markami samochodów zdaniem polskich mechaników. • Najwięcej problemów i awarii przysparzają: Renault, Ford i Opel. • Czy stereotypy na temat poszczególnych marek znajdują odzwierciedlenie w ocenach mechaników?
więcej