Profesjonalne sklepy i serwisy samochodowe

Składamy się z najlepszych części

Co nowego?

Turniej charytatywny ProfiAuto Cup Turniej charytatywny ProfiAuto Cup

W październiku we Wrocławiu, wraz z partnerem ProfiAuto – firmą Car-Zone – zorganizowaliśmy pierwszy turniej piłki nożnej ProfiAuto Cup. Cel? Pomaganie!
więcej

Aplikacja ProfiAuto z tytułem Męskiej Marki Roku 2018 Aplikacja ProfiAuto z tytułem Męskiej Marki Roku 2018

Aplikacja ProfiAuto, dynamizująca proces obsługi klientów w serwisach samochodowych, otrzymała wyróżnienie w plebiscycie Męska Marka Roku 2018. Oprogramowanie, powstałe z inicjatywy marki ProfiAuto w oparciu o technologie firmy Microsoft, zostało nagrodzone przez kapitułę konkursową m.in. ze względu na innowacyjność.
więcej

ProfiAuto Show 2019 | 8-9 czerwca ProfiAuto Show 2019 | 8-9 czerwca

Znana jest już data kolejnych, międzynarodowych targów ProfiAuto Show, które co roku przyciągają do Katowic dziesiątki tysięcy specjalistów z branży oraz pasjonatów motoryzacji. W 2019 roku wydarzenie dla profesjonalistów, połączone z widowiskowymi atrakcjami, zaplanowano w dniach 8-9 czerwca. To już 16. edycja jednej z najważniejszych imprez motoryzacyjnych w Polsce.
więcej

Wyścigowe stoisko ProfiAuto podczas Warsaw Motor Show Wyścigowe stoisko ProfiAuto podczas Warsaw Motor Show

Pojazdy startujące w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski, utytułowani piloci rajdowi i nowoczesny multimedialny skaner samochodowy pojawią się na stoisku ProfiAuto (pawilon D2, stoisko 8) w trakcie Warsaw Motor Show 2018 (16-18 listopada).
więcej

VI Konferencja ProfiAuto VI Konferencja ProfiAuto

Uhonorowanie jubileuszu 25-lecia firmy Moto-Profil i 10-lecia marki ProfiAuto, podsumowanie owocnego roku i przekazanie partnerom planów na najbliższą, intensywną przyszłość – to najważniejsze założenia tegorocznej Konferencji Partnerów Handlowych firmy Moto-Profil oraz spotkania partnerów ProfiAuto.
więcej

3 tury ProfiRacing Cup | Za nami kolejne PitStopy 3 tury ProfiRacing Cup | Za nami kolejne PitStopy

Ponad 100 mechaników przeszkolonych podczas ProfiRacing Cup i ponad 300 samochodów skontrolowanych pod kątem technicznym w ramach akcji PitStop – tak prezentują się statystyki wydarzeń zorganizowanych przez ProfiAuto i partnerów marki w ubiegłym tygodniu.
więcej

Podsumowujemy 15 edycji ProfiAuto Show Podsumowujemy 15 edycji ProfiAuto Show

Ponad 420 000 gości, blisko 210 godzin atrakcji łącznie w trakcie wszystkich dotychczasowych edycji ProfiAuto Show i 4-krotne powiększenie powierzchni targowej na przestrzeni 15 lat. Przygotowaliśmy statystyki pokazujące rozwój największej tego typu imprezy motoryzacyjnej w Polsce południowej. Targi są bardzo ważnym wydarzeniem zarówno dla marki, jak i jej partnerów handlowych.
więcej

Najmniej i najbardziej awaryjne samochody w Polsce Najmniej i najbardziej awaryjne samochody w Polsce

Ranking na podstawie 1300 opinii – część 3 – pojazdy o wartości od ok. 20 do 30 tys. zł • Które spośród najpopularniejszych samochodów w Polsce psują się najczęściej? • Jakie modele w przedziałach cenowych do ok. 10 tys., 20 tys. i 30 tys. zł warte są zakupu ? • Jakie oceny wystawili poszczególnym modelom mechanicy? • Kto tak naprawdę zasługuje na tytuły „króla lawet” i „krążownika szos”?
więcej

Działo się w weekend! Działo się w weekend!

Dwudniowy PitStop, start w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski, wyjazd na F1 na Węgry oraz Spotkanie Miłośników Klasycznej Motoryzacji – miniony weekend był dla zespołu ProfiAuto intensywny i bogaty w nowe doświadczenia. Co dokładnie się działo? Przeczytajcie!
więcej

Ranking awaryjności samochodów: część 2 Ranking awaryjności samochodów: część 2

Jakie samochody o wartości ok. 10 - 20 tys. zdaniem polskich mechaników najczęściej się psują? Ranking na podstawie 1300 opinii. • Merytoryczna ocena awaryjności najpopularniejszych w Polsce samochodów do ok. 10 tys., 20 tys. i 30 tys. zł. • Wśród samochodów o wartości od ok. 10 do 20 tys. zł najbardziej awaryjny okazał się Peugeot 307. Najlepsze oceny zebrała Toyota Yaris II. • Auta z tego przedziału cenowego najczęściej mają problemy z elektryką oraz zawieszeniem. • Toyota Yaris II to także model oceniony najlepiej w klasyfikacji ogólnej, uwzględniającej wszystkie badane grupy cenowe (ex aequo z Hondą Civic VIII z trzeciej grupy cenowej).
więcej

PitStop na najwyższych obrotach PitStop na najwyższych obrotach

Wybierasz się w wakacyjną podróż? Koniecznie zadbaj, aby była ona bezpieczna. Zanim wyruszysz w długą trasę, odwiedź nas podczas akcji PitStop, a my bezpłatnie skontrolujemy stan techniczny Twojego samochodu. W zeszłym tygodniu sprawdziliśmy kondycję niemal 300 pojazdów. Gdzie byliśmy? Przeczytaj!
więcej

Ranking awaryjności samochodów wg polskich mechaników Ranking awaryjności samochodów wg polskich mechaników

Mechanicy wybrali najbardziej i najmniej awaryjne samochody jeżdżące po polskich drogach. Ranking na podstawie 1300 opinii – część 1 – pojazdy o wartości do ok. 10 tys. • 50 najpopularniejszych samochodów w Polsce do ok. 10 tys., 20 tys. i 30 tys. zł wziętych pod lupę. • Auta jeżdżące po polskich drogach najczęściej mają problem z korozją i elektroniką. • Mechanicy wystawili poszczególnym modelom oceny w szkolnej skali 1-6. • W ogólnym zestawieniu, na piątkę z minusem zasłużyły Honda Civic VIII i Toyota Yaris II. Najgorzej wypadły Renault Scénic III i Renault Mégane III. • W pierwszej grupie cenowej – do ok. 10 tysięcy – liderem okazało się Audi A4 B5. Najsłabsze oceny zebrał natomiast Ford Mondeo MK3.
więcej

Targowy rekord: ProfiAuto Show 2018 za nami Targowy rekord: ProfiAuto Show 2018 za nami

Aż 150 wystawców, dwadzieścia tysięcy metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej i 40 tysięcy gości, z których niemal 1/4 to mechanicy – jubileuszowa, 15. edycja największych targów motoryzacyjnych na Śląsku była rekordowa pod wieloma względami. Podczas ProfiAuto Show 2018 można było przede wszystkim poczuć przyspieszenie, z jakim rozwija się branża motoryzacyjna.
więcej

ProfiAuto Show: niezbędnik fana motoryzacji ProfiAuto Show: niezbędnik fana motoryzacji

Już w najbliższy weekend (23-24 czerwca) w Katowicach wielkie święto specjalistów branży i fanów motoryzacji – targi ProfiAuto Show. Motywem przewodnim jubileuszowej, 15. edycji wydarzenia jest „Nowa Era Motoryzacji”. Co warto wiedzieć, zanim nas odwiedzicie?
więcej