Profesjonalne sklepy i serwisy samochodowe

Składamy się z najlepszych części

Co nowego?

Majowy maraton PitStopowy Majowy maraton PitStopowy

Tuż po długim weekendzie PitStopowa ekipa ProfiAuto zasiadła za kółkiem i ruszyła w Polskę. Drugi tydzień maja był dla nas intensywny – odwiedziliśmy m.in. Łódź, Białą Podlaską i Piotrków Trybunalski. Cel: pokazać kierowcom, że stan samochodu warto sprawdzić nie tylko przed, ale i po wiosennych wycieczkach.
więcej

ProfiAuto Show 2018 z rozmachem ProfiAuto Show 2018 z rozmachem

Motoryzacyjna gwiazda zatańczy, muzyczne gwiazdy zaśpiewają, a wystawcy przywiozą mnóstwo nowości. Pojazdy hybrydowe, elektryczne, najnowocześniejsze rozwiązania multimedialne i 3D – na ProfiAuto Show 2018 zobaczyć będzie można najświeższe trendy elektryzujące pasjonatów motoryzacji. Jubileuszowym targom przyświeca hasło „Nowa Era Motoryzacji”, więc na stoiskach wystawców – 140 najważniejszych światowych marek branży automotive – pojawią się przede wszystkim technologiczne nowinki.
więcej

Ruszyła czwarta edycja akcji PitStop Ruszyła czwarta edycja akcji PitStop

100 akcji w Polsce, Czechach i na Słowacji - przeglądy stanu technicznego samochodów, porady mechaników i nowa formuła oraz lekcje tematyczne w szkołach. Podczas czwartej edycji ProfiAuto PitStop zupełnie za darmo skontrolowanych zostanie kilka tysięcy samochodów. Podobnie, jak w trakcie poprzednich edycji, organizatorzy wraz z przedstawicielami sieci ProfiAuto Serwis, partnerami i producentami części zamiennych przypomną kierowcom, na co należy zwracać uwagę w swoich pojazdach i dlaczego regularne kontrole są tak ważne dla bezpieczeństwa na drodze.
więcej

Sukces ProfiAuto na targach w Poznaniu Sukces ProfiAuto na targach w Poznaniu

Tegoroczne targi Poznań Motor Show i towarzyszące im Targi Techniki Motoryzacyjnej z pewnością można uznać za udane. Czterodniowe wydarzenie zgromadziło fanów motoryzacji i najważniejszych przedstawicieli branży. – Dla nas także był to bardzo udany czas. Stoiska ProfiAuto i ProfiAuto Serwis odwiedziły tłumy, a z rąk Prezesa Międzynarodowych Targów Poznańskich odebraliśmy nagrodę za działania marketingowe – podsumowują przedstawiciele ProfiAuto.
więcej

Jenson Button: Życie na maksa. Recenzja Jenson Button: Życie na maksa. Recenzja

Jeden z najwybitniejszych kierowców Formuły 1 – Jenson Button – zabiera nas w wyjątkową podróż po świecie motorsportu. Kilkaset stron mocno zakrapianych wyścigami, przeplatanych osobistymi spostrzeżeniami i zakulisowymi wydarzeniami to prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji.
więcej

ProfiAuto na Poznań Motor Show 2018 ProfiAuto na Poznań Motor Show 2018

Interaktywny skaner samochodu, symulator rajdowy, samochody pokazowe i spotkanie z Maciejem Wisławskim. Między innymi takie atrakcje czekają na odwiedzających stoisko ProfiAuto (pawilon 5A, stoisko 6) podczas tegorocznych targów Poznań Motor Show (5-8 kwietnia). Na stoisku marki odbędą się również liczne konkursy z nagrodami; w planach jest też kilka motoryzacyjnych niespodzianek.
więcej

Tworzymy warsztaty podczas Targów Techniki Motoryzacyjnej! Tworzymy warsztaty podczas Targów Techniki Motoryzacyjnej!

Jak powinien wyglądać modelowy warsztat i co powinno się w nim znaleźć? Specjaliści sieci ProfiAuto Serwis wiedzą to doskonale, a teraz chcą tę wiedzę przekazać innym. Można będzie się o tym przekonać podczas Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu (5-8.04.2018). Na stoisku sieci (pawilon 8, stanowisko 42) pokazany zostanie warsztat idealny, a w ramach hasła TWORZYMY WARSZTATY właściciele serwisów i mechanicy dowiedzą się, jak rozwinąć swoją działalność, umiejętności i zyskać możliwość dofinansowania nowoczesnego wyposażenia.
więcej

Gdzie taniej naprawić hybrydę? Gdzie taniej naprawić hybrydę?

 Trzy najczęstsze usterki hybryd dotyczą: akumulatorów, układu chłodzenia i układu baterii HV. Ta ostatnia jest najdroższa.  Przykładowy koszt zespołu modułów baterii w ASO to 8500 zł (bez montażu). Na rynku wtórnym moduł kosztuje ok. 1700-2500 zł, a koszt regeneracji zespołu baterii waha się od 900 do 1200 zł.  Nadal nie wszyscy kierowcy mają świadomość, że mogą serwisować pojazdy hybrydowe poza ASO, także w trakcie okresu gwarancyjnego.
więcej

Podkręcamy emocje: ruszył ProfiRacing Cup 2018! Podkręcamy emocje: ruszył ProfiRacing Cup 2018!

Za nami emocjonujące przejazdy na torze, ogromna dawka adrenaliny i merytoryczne szkolenia – ruszyła druga edycja projektu ProfiRacing Cup „Wyścig po wiedzę”. Wydarzenie, obejmujące m.in. jazdę supersamochodami czy TIRem, na długo pozostanie w pamięci uczestników.
więcej

Sprawdziliśmy 1300 samochodów w całym kraju Sprawdziliśmy 1300 samochodów w całym kraju

56% sprawdzonych aut wymagało choćby drobnej naprawy na miejscu 41% samochodów miało niewłaściwy poziom ciśnienia w oponach 36% pojazdów miało źle ustawione światła 13% kierowców zbyt długo czekało z wymianą opon „4” i „3+” to średnie oceny stanu technicznego aut wystawione przez kierowców i mechaników
więcej

ProfiAuto zagrało z WOŚP ProfiAuto zagrało z WOŚP

Przejażdżka Subaru, licytacja gadżetów, darmowy PitStop, pokazy driftu i sportowej jazdy - tak w tym roku ProfiAuto zagrało podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
więcej

Rok 2017 pod znakiem ProfiAuto Rok 2017 pod znakiem ProfiAuto

Intensywny rozwój, nowi ambasadorzy, unikatowe projekty i wyjątkowe wydarzenia – w 2017 roku działaliśmy na wyjątkowo wysokich obrotach. W tonie wszechobecnych, noworocznych podsumowań, zsyntetyzowaliśmy również i nasze działania. Zapraszamy do lektury.
więcej

Finał akcji Szlachetna Paczka 2017 Finał akcji Szlachetna Paczka 2017

Szlachetna Paczka co roku jest lekcją pokory. Pokazuje, jak ważna jest pomoc potrzebującym, uczy współpracy oraz wzmacnia wewnątrz firmowe więzi. W tym roku, dzięki ogromnemu zaangażowaniu Zarządu oraz pracowników firmy Moto-Profil, drużyna #ProfiAuto przygotowała prezent dla 68-letniej pani Basi i sprawiła, że nadchodzące święta będą dla niej wyjątkowe.
więcej