Finał ProfiAuto RSMP Finał ProfiAuto RSMP

Finałowy rajd sezonu 2021 ProfiAuto Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski odbędzie się w dniach 15-17 października w Koszycach (Słowacja). Organizatorzy przygotowali trasę o długości 136 km, składającą się z 11 odcinków specjalnych, które zawodnicy pokonają podczas dwóch dni. Co prawda na liście zgłoszeń widnieje tylko 17 polskich załóg, ale są za to wszystkie najważniejsze, pomiędzy którymi rozstrzygną się losy tytułu w dwóch najważniejszych klasyfikacjach – generalnej i generalnej 2WD.
więcej

ProfiAuto Racing Cup 2021 zakończony ProfiAuto Racing Cup 2021 zakończony

Codziennością mechaników jest praca w warsztacie, jednak pulsująca w ich krwi benzyna sprawia, że jest wśród nich także wielu pasjonatów motorsportu. Ponad 400 pracowników ProfiAuto Serwisów mogło to udowodnić biorąc udział w IV edycji ProfiAuto Racing Cup – cyklu zawodów wyścigowych i szkoleń dla przedstawicieli sieci. Finał tegorocznych zmagań odbył się w na początku października na torze Silver w Szczecinie.
więcej

Jak kierowcy przygotowują się do jesieni? Jak kierowcy przygotowują się do jesieni?

Mgła i szybciej zapadający zmrok w połączeniu z deszczem i pierwszym śniegiem powodują, że jesień jest dla kierowców wyjątkowo niebezpieczną porą roku. Nie znaczy to, że nie mogą oni sami zminimalizować prawdopodobieństwa wypadku. Przypominają o tym mechanicy z sieci ProfiAuto Serwis, przedstawiając najczęstsze błędy w przygotowaniu auta do jazdy jesienią.
więcej

Neony, szybkie samochody, piękne kobiety #4 Neony, szybkie samochody, piękne kobiety #4

Nocne życie miasta sprawia, że szybkie samochody i piękne kobiety zaczynają tętnić swoim blaskiem. Nasz tajemniczy projekt z każdą kolejną odsłoną nabiera nowych barw. Już niebawem wyłożymy na stół wszystkie karty!
więcej

Zapraszamy na Śląsk! Zapraszamy na Śląsk!

Piąta runda ProfiAuto Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski - Rajd Śląska z bazą w Chorzowie będzie w tym roku bardzo sprinterską imprezą. Łącznie zawodnicy pokonają 9 odcinków specjalnych o długości 101 km.
więcej

O ProfiAuto #2021 O ProfiAuto #2021

W ProfiAuto wiemy, że partnerskie relacje, jakość, szybkie dostawy i szeroka oferta to podstawy naszego biznesu. Właśnie dzięki nim jesteśmy jedną z największych i najdynamiczniej rozwijających się w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej sieci profesjonalnych hurtowni, sklepów i warsztatów motoryzacyjnych. Najnowsze rozwiązania technologiczne, innowacje z zakresu R&D oraz rozwinięty system dystrybucji części samochodowych sprawiają, że od lat wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów – członków sieci ProfiAuto. Oni każdego roku pomagają tym samym milionom kierowców w tej części Europy. ProfiAuto to „nasza pasja – Twój spokój”.
więcej

Neony, szybkie samochody, piękne kobiety #3 Neony, szybkie samochody, piękne kobiety #3

Kochacie amerykańskie muscle cary i dźwięki ich widlastych ósemek? Dla wielu to najpiękniejsza muzyka pod słońcem. A w naszym przypadku… pod neonem. Modelka #ProfiAuto odpala dziś dla Was kultowego Mustanga, a my kolejną odsłonę naszego sekretnego projektu. Z każdą z nich jesteśmy coraz bliżej do odsłonięcia tajemnicy!
więcej

Historia 6-letniego fana rajdów Historia 6-letniego fana rajdów

Pamiętacie historię 6-letniego Stasia, który musiał oglądać Rajd Polski kładąc się na ulicy pod barierkami, żeby cokolwiek zobaczyć? Jego zdjęcie na słynnym odcinku Karowa w Warszawie obiegło Internet w czerwcu i oburzyło wiele osób. Nas także, szczególnie, że jesteśmy sponsorem tytularnym Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i oczekujemy od organizatorów zdecydowanie więcej. Dlatego razem z jednym z najsłynniejszych pilotów rajdowych, Robertem Hundlą, który odnalazł Stasia dzięki Facebookowej akcji, zapewniliśmy Stasiowi i jego rodzinie status VIP podczas Rajdu Rzeszowskiego. Zobaczcie, jak było!
więcej

Neony, szybkie auta, piękne kobiety #2 Neony, szybkie auta, piękne kobiety #2

"Noc, piękna kobieta i Mustang rocznik ‘66… Idealne połączenie, prawda? Razem z Philips automotive lighting Polska coraz mocniej rozświetlamy nasz projekt. Już niebawem zabierzemy Was na jasną stronę mocy w jego kolejnej odsłonie!" #ProfiAuto #SeeTheBrightSideWithPhilips #SecretProject vienna.house.easy
więcej

Te auta mogą zepsuć wakacje Te auta mogą zepsuć wakacje

Samochód nadal postrzegany jest jako najpopularniejszy i najbezpieczniejszy sposób na wakacyjne podróże. Niektóre modele potrafią jednak zepsuć sielankowy nastrój i przysporzyć niemiłych niespodzianek. O tym, które samochody mogą zrujnować wyjazd na wakacje oraz co sprawdzić przed wyruszeniem w trasę, mówią mechanicy sieci ProfiAuto.
więcej

Neony, szybkie auta, piękne kobiety #1 Neony, szybkie auta, piękne kobiety #1

Neony rozpalają wyobraźnię tak mocno, jak szybkie samochody i piękne kobiety… Przygotujcie się na coś wyjątkowego, zapnijcie pasy i prowadźcie bezpiecznie do kolejnej odsłony naszego projektu, która już niedługo!
więcej

Serwis VR podczas międzynarodowej konferencji Serwis VR podczas międzynarodowej konferencji

ProfiAuto Serwis VR – pierwszy w Polsce wirtualny warsztat, który pomoże zrewolucjonizować system kształcenia mechaników w Polsce – cieszy się coraz większą popularnością nie tylko wśród właścicieli serwisów. Projekt został zaprezentowany podczas Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Industry 5.0”, organizowanej przez Akademię WSB w dniach 17-18 czerwca br.
więcej

ProfiAuto RSMP: Rajd Żemaitija ProfiAuto RSMP: Rajd Żemaitija

Po dwóch nieudanych próbach rozpoczęcia sezonu ProfiAuto Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, obostrzenia związane z pandemią zostają poluzowane. Jest więc duża szansa, że za trzecim podejściem uda się rozpocząć sezon.
więcej

Ile kosztuje jazda samochodem elektrycznym? Ile kosztuje jazda samochodem elektrycznym?

Polscy kierowcy coraz częściej, poszukując nowych samochodów, rozważają zakup pojazdów elektrycznych. Podróż tym środkiem transportu jest obecnie 4 razy tańsza niż w przypadku samochodów z silnikiem benzynowym. Przy wykorzystaniu energii elektrycznej pochodzącej z instalacji fotowoltaicznej, może wkrótce stać się darmowa, choć w finalnym „kosztorysie” warto także uwzględnić pewne minusy związane z posiadaniem pojazdów elektrycznych – zwracają uwagę eksperci ogólnopolskiej sieci ProfiAuto.
więcej

Rozwój projektu ProfiAuto Serwis VR Rozwój projektu ProfiAuto Serwis VR

Wirtualny warsztat to projekt na miarę obecnych czasów. ProfiAuto rozwija go wykorzystując nowe, cyfrowe możliwości i dopasowując do oczekiwań użytkowników. Czego możemy się spodziewać w edycji 2021?
więcej