Rozpoczęcie sezonu z F-body Rozpoczęcie sezonu z F-body

Podczas długiego majowego weekendu logo ProfiAuto widoczne było podczas kilku motoryzacyjnych wydarzeń. Jednym z nich było oficjalne rozpoczęcie sezonu "F-body Klub Polska" - klubu zrzeszającego miłośników Chevroleta Camaro i Pontiaca Firebird'a.
więcej

ProfiAuto na podium ProfiAuto na podium

W bardzo trudnych deszczowych warunkach zawodnicy startujący w II rundzie GSMP Korczyna kończyli drugi podjazd wyścigowy. Najszybszym okazał się debiutujący w GSMP Waldemar Kluza prowadzący Mitsubishi Lancera Open 2000 w barwach ProfiAuto, wykręcając najlepszy czas 2 podjazdu przeprowadzonego w strugach deszczu. Tuż przed startem ścisłej czołówki nad Korczyną zabłysnęły pioruny i rozpoczęło się regularne gradobicie, które ustawiło klasyfikację niedzielnych zawodów.
więcej

ExoticCars Track Day IV ExoticCars Track Day IV

Portal ExoticCars.pl wraz z ProfiAuto oraz firmą KT Motors z Kielc zapraszają właścicieli samochodów egzotycznych na kolejną, już czwartą edycję ExoticCars Track Day.
więcej

Operacja Wojkowice 2010 Operacja Wojkowice 2010

Burmistrz miasta Wojkowice, Silesia Park 4x4 oraz ProfiAuto zapraszają na imprezę off-roadową o Puchar Burmistrza Wojkwoic, która odbędzie się w dniu 24 kwietnia 2010 r. na terenie gminy Wojkowice.
więcej

Relacja z imprezy Testosteron Relacja z imprezy Testosteron

Katowicki Spodek w dniach 5 - 7 lutego został całkowicie opanowany przez żądną wrażeń i emocji publikę, która tłumnie pojawiła się na imprezie Testosteron Męski Maraton.
więcej

IV Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza IV Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza

28-go lutego odbędzie się IV Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza - ogólnopolskie zawody samochodowe w formie superoesu, rozgrywanego na ulicach Wieliczki, na które zapraszają Automobilklub Krakowski oraz ProfiAuto.
więcej

Wysoki poziom Testosteronu w Spodku Wysoki poziom Testosteronu w Spodku

W pierwszy weekend lutego 2010 roku katowicki Spodek stanie się miejscem w którym będzie się chciał znaleźć każdy mężczyzna. W dniach 5 - 7 luty odbędzie się tam impreza pod wiele mówiącym tytułem - Testosteron Męski Maraton.
więcej

Summer Cars Party 2009 Summer Cars Party 2009

Extomusic Event Agency, Radio Eska Śląsk i ProfiAuto zapraszają do udziału w największym motoryzacyjno - rozrywkowym wydarzeniu roku! Summer Cars Party III - 26.IX.2009 - Lotnisko Sportowe Muchowiec / Katowice
więcej

4x4 Trial Jaworzno runda ProfiAuto 4x4 Trial Jaworzno runda ProfiAuto

Emocje sportowe, doskonała zabawa, międzynarodowa impreza sportowa - w dniach 19 i 20 wrzesień jaworznicki Automobilklub organizuje międzynarodową imprezę sportową w trialu samochodów terenowych. 4x4 Trial Jaworzno 2009 runda ProfiAuto będzie stanowić jedną z eliminacji polsko-czeskiego cyklu zawodów o Puchar Śląska. Głównym sponsorem imprezy jest ProfiAuto.
więcej

Relacja z ExoticCars Track Day III Relacja z ExoticCars Track Day III

Trzecia edycja ExoticCars Track Day za nami. Jazda po specjalnie ułożonych torach była wspaniała, a po "ciężkich" zmaganiach na lotnisku, uczestnicy pojechali na after-party do klubu K2 Centrum w Rykach.
więcej

ExoticCars Track Day III ExoticCars Track Day III

Portal ExoticCars.pl ma zaszczyt kolejny raz zaprosić włascicieli samochodów egzotycznych na spotkanie z cyklu Track Day, organizowanym na lotnisku w Ułężu koło Warszawy. Impreza odbędzie się 22 sierpnia.
więcej

Relacja z IV Maratonu MTB 2009 dookoła jeziora Miedwie Relacja z IV Maratonu MTB 2009 dookoła jeziora Miedwie

W sobotę 1 sierpnia odbył się IV Maraton MTB dookoła Miedwia. Głównym organizatorem tej imprezy było Stargardzkie Towarzystwo Cyklistów wraz ze Sponsorem Strategicznym - ProfiAuto oraz firmą Aris-Auto ze Stargardu Szczecińskiego.
więcej

Relacja z ProfiAuto Show 2009 Relacja z ProfiAuto Show 2009

Za nami VI edycja targów motoryzacyjnych ProfiAuto Show 2009. Po raz kolejny udało się pobić rekord frekwencji, w tym roku imprezę odwiedziło w ciągu dwóch dni imponujące 22 tysiące widzów. Z pewnością miała na to wpływ zmiana formuły targów, która z imprezy wybitnie branżowej otwarła się również na "zwykłych" miłośników motoryzacji.
więcej