Ekspertka ProfiAuto w programie "Pytanie na śniadanie" Ekspertka ProfiAuto w programie "Pytanie na śniadanie"

Pół żartem, pół serio - Dorota Paluch z ProfiAuto wraz z dziennikarzem motoryzacyjnym Włodzimierzem Zientarskim - odpowiadali na "Pytanie na śniadanie" w sprawie kobiet za kierownicą i czy w samochodzie powinniśmy znaleźć "wszystko i nic", trochę tak, jak w damskiej torebce :)
więcej

Testosteron Męski Maraton 2011 Testosteron Męski Maraton 2011

W drugi weekend lutego 2011 roku katowicki Spodek stanie się miejscem w którym będzie się chciał znaleźć każdy kto lubi podwyższony poziom adrenaliny. W dniach 12 - 13 luty odbędzie się kolejna edycja imprezy Testosteron Męski Maraton.
więcej

III Runda Drift Open 2010 III Runda Drift Open 2010

W dniach 11-12 września 2010 zapraszamy serdecznie na III Rundę DRIFT OPEN która odbędzie się na legendarnym już torze w Wyrazowie koło Częstochowy. To na tym torze zdobywał swoje pierwsze szlify jeden z najlepszych kierowców świata Robert Kubica i to tutaj odbywały się niepowtarzalne imprezy driftingowe i właśnie tutaj swój początek miała seria DRIFT OPEN podczas której zaczęły się większe bądź mniejsze kariery sportowe wielu drifterów.
więcej

Summer Cars Party Summer Cars Party

ProfiAuto oraz ExtoMusic zapraszają wszystkich na plenerową imprezę samochodową Summer Cars Party, która odbędzie się już 4-go września na katowickim lotnisku Muchowiec.
więcej

ProfiAuto Drift Open 2010 ProfiAuto Drift Open 2010

Serdecznie zapraszamy na II Rundę PROFIAUTO DRIFT OPEN która odbędzie się w dniach 10-11.07.2010 roku na Torze Coloseum Motosport przy ulicy Bielańskiej 65 w Toruniu.
więcej

Polskie Serwisy na  najwyższym światowym poziomie Polskie Serwisy na najwyższym światowym poziomie

Chcemy Państwu przedstawić nową pracownię regeneracji i naprawy wtryskiwaczy Common Rail i  pomp wysokiego ciśnienia CP1 CP2 i CP3. Pracownia Bosch Service Dariusz Pawlik, znajduje się w Stalowej Woli przy ulicy Mostowej.
więcej

Relacja z ProfiAuto Show 2010 - "Spodek" pełen atrakcji Relacja z ProfiAuto Show 2010 - "Spodek" pełen atrakcji

W ostatni majowy weekend w katowickim "Spodku" odbyła się siódma edycja ProfiAuto Show 2010  -  największej tego typu imprezy motoryzacyjnej w Polsce. Przez dwa dni halę Spodka odwiedziło ponad 25 tysięcy ludzi, którzy podziwiali unikalne samochody, profesjonalnie przygotowane stoiska renomowanych producentów części samochodowych oraz wystrzałowe dziewczyny, których naturalnie nie mogło zabraknąć. Organizatorzy targów - spółka Profi Partners wykorzystali swoje tajne konszachty i mimo fatalnej prognozy pogody, która straszyła ulewnymi deszczami, aura okazała się bardzo łaskawa, a nie trzeba dodawać że jest to kluczowe przy imprezach tego typu.
więcej

ProfiAuto Show 2010 ProfiAuto Show 2010

Na terenie odświeżonego po gruntownym remoncie Spodka oraz terenów zewnętrznych odbędzie się ProfiAuto Show 2010 - siódma już edycja największej imprezy motoryzacyjnej w katowickim Spodku. Spodziewamy się rekordowej liczby zwiedzających w historii. Zobacz dlaczego warto odwiedzić naszą imprezę!
więcej

Relacja z ExoticCars Track Day IV Relacja z ExoticCars Track Day IV

Trzeci już sezon ExoticCars Track Day wystartował 15 maja w nowym miejscu, na niezwykle technicznym i miejscami zdradzieckim Torze Kielce w Miedzianej Górze. Kierowcy w ponad 40 egzotycznych autach dali z siebie wszystko.
więcej

Rozpoczęcie sezonu z F-body Rozpoczęcie sezonu z F-body

Podczas długiego majowego weekendu logo ProfiAuto widoczne było podczas kilku motoryzacyjnych wydarzeń. Jednym z nich było oficjalne rozpoczęcie sezonu "F-body Klub Polska" - klubu zrzeszającego miłośników Chevroleta Camaro i Pontiaca Firebird'a.
więcej