NOWOŚĆ! VIDEOBLOG! NOWOŚĆ! VIDEOBLOG!

Ruszył nowy program motoryzacyjny dla kierowców i mechaników 10 września w polskim Internecie miała miejsce niezwykła premiera - gratka dla miłośników wszelkich tematów motoryzacyjnych: od szybkich samochodów po wymianę filtra. Specjalnie na potrzeby pierwszego w naszym kraju videobloga przeznaczonego dla fanów czterech kółek i mechaników, z piskiem opon ruszył nowy program motoryzacyjny.
więcej

Polka lubi zaSUVać Polka lubi zaSUVać

Polki najbardziej chciałyby jeździć SUV-ami, albo autami sportowymi, nie lubią kabrioletów, a samochody miejskie wybierają niechętnie - wynika z sondażu przeprowadzonego przez ogólnopolską sieć motoryzacyjną ProfiAuto.pl. Na SUV-y zagłosowało aż 42% respondentek
więcej

PROFI WAKACJE! FOTO KONKURS! PROFI WAKACJE! FOTO KONKURS!

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym wakacyjnym konkursie! Dla najlepszych do wygrania atrakcyjne gadgety ProfiAuto!   Zostań naszym fanem, zapoznaj się z regulaminem i zgarniaj nagrody!
więcej

ProfiAuto/Armar i Drużynowe Mistrzostwa Mechaników Samochodowych w Świeciu ProfiAuto/Armar i Drużynowe Mistrzostwa Mechaników Samochodowych w Świeciu

W sobotę 24 czerwca podczas święta papieru odbywającego się w Świeciu zostały rozegrane Drużynowe Mistrzostwa Mechaników Samochodowych organizowane przez Centrum Motoryzacji Armar oraz sieć ProfiAuto. Do walki stanęło 6 drużyn mechaników, którzy rywalizowali ze sobą w konkurencjach sprawdzających ich wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. Walka była bardzo zacięta, a zwycięską drużyną, z przewagą zaledwie jednego punktu, został serwis Autonaprawa w składzie Tomasz Śmielewski/Łukasz Motylewski.
więcej

Przyjacielu mój, na czerwonym STÓJ! Przyjacielu mój, na czerwonym STÓJ!

Seria książeczek dla dzieci "Bajki na 4 koła", którą wydała właśnie ogólnopolska sieć motoryzacyjna ProfiAuto.pl, informuje dzieci jak duży wpływ na bezpieczeństwo na drodze ma sprawny samochód. Uczy także bezpiecznych zachowań na drodze i propaguje policyjną akcję "Bezpieczny Maluch" prowadzoną przez Wydział Prewencji KMP w Katowicach, straż pożarną oraz GOPR.
więcej

Premiera Show Cars ProfiAuto Premiera Show Cars ProfiAuto

Na polskie drogi wyjechały trzy nowe auta demonstracyjne sieci ProfiAuto.pl: Ford Mustang - w nowej oprawie, Mitsubishi Lancer Evolution IX i Lotus Elise S1 (na zdjęciu).
więcej

Relacja z ProfiAuto Show 2012 Relacja z ProfiAuto Show 2012

W ostatni weekend maja odbyła się 9 edycja międzynarodowych targów ProfiAuto Show 2012. Tradycyjnie impreza przyciągnęła tłumy - padł kolejny rekord frekwencji, przez dwa dni Spodek odwiedziło w tym czasie aż 32 tysiące zwiedzających. Formuła targów ProfiAuto Show z roku na rok się rozwija i ewoluuje. Obecnie jest to impreza zarówno dla profesjonalistów branży motoryzacyjnej takich jak mechanicy i właściciele hurtowni oraz sklepów motoryzacyjnych, a również dzięki coraz liczniejszym atrakcjom motoryzacyjno - rozrywkowym, dla miłośników motoryzacji na najwyższym poziomie.
więcej

Sztuka na brudnej szybie i mycie szyb dla marzeń Sztuka na brudnej szybie i mycie szyb dla marzeń

Obchody Międzynarodowego Dnia Mycia Samochodów w Katowicach Już po raz drugi 19 maja na szybach samochodów w Katowicach pojawią się dzieła w stylu "Brud-Art". Międzynarodowy Dzień Mycia Brudnych Samochodów, będzie pretekstem do niezwykłego happeningu studentów Katowickiej ASP. Tego samego dnia, tylko na parkingu przy Centrum Handlowym 3Stawy odbędzie się akcja "Czyste jak Marzenie", podczas której wolontariusze Fundacji Mam Marzenie będą myć szyby zmotoryzowanym klientom galerii. W zależności od liczby umytych aut CH 3Stawy przekaże odpowiednią kwotę na realizację marzenia.
więcej

ProfiAuto Show 2012 - największe targi motoryzacyjne w Spodku ProfiAuto Show 2012 - największe targi motoryzacyjne w Spodku

Na arenie katowickiego Spodka 26 i 27 maja odbędzie się już 9. edycja ProfiAuto Show 2012. Targi są ucztą dla fanów motoryzacji, amatorów i pasjonatów pięknych samochodów. W tegorocznych targach ProfiAuto Show weźmie udział ponad 100 czołowych producentów i największych dostawców części samochodowych oraz producentów wyposażenia warsztatów samochodowych z kraju i zagranicy. Liderzy zaprezentują najnowsze modele kultowych, unikatowych samochodów i motocykli, innowacyjne rozwiązania technologiczne, darmowe profesjonalne szkolenia, wyposażenie warsztatowe oraz przedstawią ofertę części samochodowych. Imprezę urozmaici obecność pięknych finalistek wyborów miss oraz ponad stu hostess a także prezentacje najdroższych samochodów świata.
więcej

Nowa jakość Premium Serwis Nowa jakość Premium Serwis

Zdarzyło Ci się rezygnować ze swoich ulubionych zajęć by wymienić koła przed sezonem? A może przed wyjazdem na urlop zabrakło Ci czasu by zrobić przegląd? Wielu kierowców odpowiada na te pytania zdecydowanym TAK. Jeżeli Ty również jesteś skłonny odpowiedzieć twierdząco powinieneś zapoznać się z poniższym artykułem prezentującym kierunek zmian na rynku usług motoryzacyjnych.
więcej

F-body Klub Polska udany sezon F-body Klub Polska udany sezon

Jak co roku przyszedł moment, w którym trzeba oficjalnie zakończyć sezon przepalania hektolitrów paliwa i ekologicznej utylizacji opon. Tradycyjnie już "U Grubego" w Waligórze pod Radomiem, Fbody Klub Polska oficjalne kończył sezon 2011. Weekend 30.09-2.10 należał do nas :)
więcej