Rekordowa edycja targów  PROFIAUTO SHOW Rekordowa edycja targów PROFIAUTO SHOW

Katowice, 27 maja 2013 - W odbywających się w dniach 25 - 26 maja w stolicy Górnego Śląska targach ProfiAuto Show 2013 udział wzięło 140 wystawców z branży automotive - najwięcej spośród wszystkich imprez motoryzacyjnych w Polsce. W trakcie dwóch dni, targi odwiedziło także ponad 35 tysięcy osób. Spełniło się tym samym założenie organizatorów, aby jubileuszowe targi ProfiAuto Show były największą z organizowanych do tej pory edycji.
więcej

ProfiAuto Show 2013! ProfiAuto Show 2013!

PIERWSZY DZIEŃ PROFIAUTO SHOW ZA NAMI Katowice, 25 maja 2013 - Tłumy odwiedzających katowicki Spodek, ponad 140 wystawców, prezentacje najnowszych modeli samochodów topowych marek i koncerty gwiazd - pierwszy dzień targów motoryzacyjnych ProfiAuto Show upłynął pod znakiem wielu zróżnicowanych atrakcji przygotowanych z myślą o pasjonatach tematyki motoryzacyjnej.
więcej

ProfiAuto w TVN Turbo ProfiAuto w TVN Turbo

Od dnia 26 marca 2013 ProfiAuto staje się sponsorem wybranych programów  w TVN turbo. Zapraszamy do oglądania!
więcej

TESTOSTERON- MĘSKI MARATON TESTOSTERON- MĘSKI MARATON

12 stycznia 2013 roku w Katowickim Spodku po raz czwarty odbyła się najważniejsza męska impreza roku- TESTOSTERON MĘSKI MARATON. PROFIAUTO- partner Testosteronu pojawił się razem ze swoimi Showcarami: Mustangiem, Mitsubishi oraz Lotusem. Te niepowtarzalne, niezwykle szybkie, zadziwiające swoim wyglądem, jak i prędkością samochody zagościły na płycie głównej Spodka. Każdy chętny odwiedzający miał okazję zajrzeć do środka i porozmawiać na ich temat z przedstawicielami firmy.
więcej

ZIMOWY PIT-STOP ZIMOWY PIT-STOP

Rusza ogólnopolska kampania społeczna ProfiAuto "Zimowy pit-stop" Początek zimy to doskonały moment, żeby przypomineć kierowcom o znaczeniu stanu technicznego samochodów i bezpieczeństwie na drodze. Kampania społeczna "Zimowy pit-stop" ma na celu poprawę bezpieczeństwa na polskich drogach poprzez zwrócenie uwagi na świadomość kierowców w zakresie regularnych kontroli i wymiany najważniejszych części ich samochodów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo.
więcej

Szkoleniowe Warsztaty Techniczne Szkoleniowe Warsztaty Techniczne

Firma Moto-Profil Sp. z o.o. wraz z Politechniką Śląską zorganizowała nowy projekt, jakim były warsztaty techniczne poruszające tematy budowy nowoczesnych układów zastosowanych w pojazdach, ich diagnostyki oraz naprawy. Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące tego bardzo ciekawego projektu.
więcej