Weekend Cudów – finał akcji Szlachetna Paczka

Weekend Cudów, czyli finał akcji Szlachetna Paczka faktycznie magiczny; dzięki zaangażowaniu i pomocy Zarządu firmy oraz naszych pracowników spełniliśmy marzenia Rodziny z Katowic - Pana Rafała oraz jego cudownych dzieciaków – Julki i Michała. Do ich rąk w sobotę trafiły aż 34 paczki, a uśmiechy po otrzymaniu prezentów były bezcenne! :-)

Podczas trwającej niecałe dwa tygodnie zbiórki nam się zrealizować wszystkie potrzeby Rodziny. W ich domu pojawiły się: pralka, nowe ubrania, środki czystości i żywność długoterminowa; dostarczony został również niezbędny w zimę opał. Marka ProfiAuto, sieć sklepów, hurtowni i warsztatów samochodowych, była także partnerem logistycznym Szlachetnej Paczki w Katowicach, transportując tym razem nie części samochodowe, lecz prezenty od darczyńców wprost do rodzin w potrzebie.

Zachęcamy do przeczytania relacji Dziennika Zachodniego oraz przejrzenia galerii zdjęć.

http://www.dziennikzachodni.pl/wiadomosci/katowice/a/final-szlachetnej-paczki-2016-marzenia-sie-spelniaja-w-weekend-cudow,11563398/2/

Bardzo dziękujemy za czynny udział naszych pracowników w kompletowaniu paczek, bowiem to dzięki nim po raz kolejny udowodniliśmy, że wspólnymi siłami możemy wiele zdziałać!

 

szlachetna paczka.jpg

 


« powrót do listy