Warsztaty Techniczne - Politechnika Poznańska, 18.11.2014

Obecny postęp techniczny i coraz szybsze stosowanie wciąż nowych rozwiązań konstrukcyjnych we współczesnych pojazdach samochodowych, zmusza ekspertów w branży automotive, specjalistów w warsztatach samochodowych oraz szkoły i uczelnie techniczne do ciągłego aktualizowania wiedzy i wdrażania jej wśród swoich pracowników i przyszłych inżynierów. Wiąże się to z uzyskaniem dostępu do informacji o najnowszych technologiach, innowacyjnych częściach samochodowych, narzędziach oraz danych technicznych.

Wychodząc naprzeciw temu zapotrzebowaniu, ProfiAuto po raz kolejny organizuje WARSZTATY TECHNICZNE wspólnie z Politechniką Poznańską. Warsztaty przeznaczone są dla osób, które chcą się rozwijać i wiążą swoją przyszłość z branżą automotive, pracowników serwisów samochodowych, sklepów z auto częściami oraz hurtowni motoryzacyjnych. Mogą wziąć w nich udział również studenci, stażyści, doktoranci i pracownicy Politechniki Poznańskiej.

Program szkoleń obejmuje cykl czterech szkoleń, prowadzonych przez specjalistów z branży.

Podczas szkoleń poruszona zostanie tematyka związana między innymi z technologią oraz budową nowoczesnych układów napędowych, układami klimatyzacji i ich serwisem oraz diagnostyką pokładową. Zaprezentowane zostaną narzędzia pneumatyczne i najnowocześniejsze części samochodowe.


« powrót do listy