Warsztaty „Dziś i Jutro w Motoryzacji”

Zawrotne tempo rozwoju branży motoryzacyjnej jest niepodważalne – z punktu widzenia „zwykłego użytkownika samochodu” może wydawać się „umiarkowanie szybkie”, zupełnie inaczej jest natomiast, gdy stoi się po drugiej stronie i samochody trzeba serwisować. Dlatego też postanowiliśmy wyjść z (mamy nadzieję) całkiem ciekawą inicjatywą i po raz kolejny zdecydowaliśmy się zorganizować warsztaty techniczne – tym razem pod nazwą „Dziś i Jutro w Motoryzacji”.

Warsztaty odbędą się na Politechnice Śląskiej w Katowicach w dniach 25-26 kwietnia 2017 r. Staną się miejscem spotkania mechaników, studentów, a także uczniów szkół o profilu samochodowych, którzy – w szkoleniowej atmosferze – będą mogli zaczerpnąć wiedzy odnośnie tego, co „w motoryzacji piszczy”. Wydarzenie podzielone zostanie na 2 obszary tematyczne:

- 25 kwietnia – „Dziś w motoryzacji”,

- 26 kwietnia – „Jutro w motoryzacji”.

Podczas warsztatów do dyspozycji uczestników oddane zostaną strefy: diagnostyczna, medialna oraz narzędziowa. Atmosferę spotkania podkręci zajrzenie pod maskę elektrycznego (i elektryzującego) BMW I3. Partnerami akcji zostali: Wydział Transportu Politechniki Śląskiej, ATE, Magneti Marelli, Valeo oraz ProfiAuto Serwis.

WARSZTATY TECH.jpg


« powrót do listy