Tysięczny partner ProfiAuto Serwis

Marcin Gładysz, właściciel salonu i serwisu Gładysz Motors, znany w branży motoryzacyjnej w Małopolsce, został tysięcznym partnerem sieci warsztatów niezależnych ProfiAuto Serwis. Tak wielką sieć w kraju i za granicą udało się zbudować zaledwie w rok.

Gładysz Motors to nowoczesny serwis samochodowy, sprzedający nowe i używane samochody marek premium, jak również autoryzowany dealer SsangYong. Obiekt położony jest na działce 1 ha, przy ruchliwej DK 94 z Tarnowa do Krakowa. Ma ok. 1000 m kw. powierzchni. Warsztat wyposażony jest w cztery podnośniki i posiada sześć stanowisk pracy. Dziennie może przyjmować nawet kilkanaście pojazdów. Parking pomieści aż 200 samochodów.

– Zależy mi na ciągłym rozwoju firmy stąd decyzja o współpracy z dynamicznie rosnącą siecią ProfiAuto Serwis. Z ProfiAuto kooperuję od lat, ale doszedłem do wniosku, że pora zacieśnić tę współpracę, ponieważ wiąże się z to z wieloma udogodnieniami, na których skorzysta moja firma, ale przede wszystkim klienci – mówi Marcin Gładysz.

O zaopatrzenie Gładysz Motors będzie dbał dystrybutor części samochodowych „Mytnik”, od wielu lat współpracujący z Moto-Profilem, uczestnik sieci ProfiAuto. Umowa między Gładysz Motors i firmą „Mytnik” została podpisana w Tarnowie, gdzie obie firmy mają swoje siedziby.

  „Mytnik” zatrudnia dziś 22 osoby, na półkach ma ok. 50 tys. referencji. – Poza asortymentem, który mamy na półce, korzystamy z pełnej oferty ProfiAuto, w której znajduje się 300 tysięcy referencji – mówi Piotr Mytnik, który prowadzi firmę z bratem Tomaszem. – Mamy dwie dostawy towaru w ciągu doby. W dzisiejszych czasach, kiedy dla klienta tak ważny jest czas, nie możemy sobie pozwolić, żeby samochód stał w warsztacie dłużej niż to konieczne. Od naszego partnera Gładysz Motors jesteśmy oddaleni tylko o kilka kilometrów, więc właściwie, jeśli będzie potrzeba, możemy części dostarczyć natychmiast – deklaruje Piotr Mytnik.

 Obie firmy liczą na efekt synergii wynikający ze współpracy. – Dla mnie to pewność szybkiej dostawy części o najwyższej jakości w dobrej cenie – mówi Marcin Gładysz. – Warsztat do tej pory korzystał z różnych hurtowni, a teraz my będziemy głównym dostawcą – dodaje Tomasz Mytnik.  

 Marcin Gładysz pochodzi z rodziny o motoryzacyjnych tradycjach. Jego ojciec Janusz, współwłaściciel autoryzowanego dealera VW Gładysz i Synowie, był fabrycznym kierowcą rajdowym Stomilu Dębica. Jego synowie – Marcin i Adam, startowali wielokrotnie z sukcesami m.in. w Wyścigowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Teraz rodzinne tradycje kontynuują: dziewięcioletni syn Adama – Maciej, który prowadzi w wyścigach kartingowych Micro Max i jego starsza siostra Natalia.  

 – Tysięczny warsztat w naszej sieci ProfiAuto Serwis pokazuje, że jest olbrzymie zapotrzebowanie na tego typu projekt na polskim rynku motoryzacyjnym. Zyskują  na nim bowiem wszyscy: niezależne warsztaty dzięki naszemu wsparciu biznesowemu, technologicznemu, promocyjnemu, szkoleniowemu i informatycznemu, mogą teraz konkurować z innymi stacjami obsługi, w tym z ASO. Z kolei klienci, dzięki optymalnej strukturze i marży sieci, otrzymują profesjonalne usługi atrakcyjne cenowo – mówi Michał Tochowicz, dyrektor ds. rozwoju i strategii ProfiAuto.

ProfiAutoSerwis.jpg


« powrót do listy