Tworzymy warsztaty podczas Targów Techniki Motoryzacyjnej!

Jak powinien wyglądać modelowy warsztat i co powinno się w nim znaleźć? Specjaliści sieci ProfiAuto Serwis wiedzą to doskonale, a teraz chcą tę wiedzę przekazać innym. Można będzie się o tym przekonać podczas Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu (5-8.04.2018). Na stoisku sieci (pawilon 8, stanowisko 42) pokazany zostanie warsztat idealny, a w ramach hasła TWORZYMY WARSZTATY właściciele serwisów i mechanicy dowiedzą się, jak rozwinąć swoją działalność, umiejętności i zyskać możliwość dofinansowania nowoczesnego wyposażenia.

Sieć ProfiAuto Serwis to obecnie ponad 1300 serwisów samochodowych w całej Polsce oraz ponad 100 w Czechach i na Słowacji. Dynamiczny rozwój wymaga pracy nie tylko nad ilością, ale także nad jakością warsztatów. Eksperci ProfiAuto wspierają warsztaty, pokazując wysoki standard, jakim powinien charakteryzować się każdy ProfiAuto Serwis i drogę rozwoju w tym kierunku. Nie mogło ich zatem zabraknąć na Targach Techniki Motoryzacyjnej.

- Hasło „Tworzymy warsztaty” można potraktować dosłownie. Pomagamy mechanikom rozwinąć swoją działalność na różne sposoby. Aktywne uczestnictwo w ProfiAuto Serwis to wiele wymiernych korzyści. Nasi specjaliści prowadzą szkolenia dla mechaników i pomagają zorganizować przestrzeń w warsztacie. Bardzo ważne jest odpowiednie wyposażenie i tutaj też przychodzimy z pomocą poprzez częściowe dofinansowanie sprzętu do warsztatu. O tym wszystkim chcemy opowiadać podczas bezpośrednich spotkań z mechanikami – mówi Mariusz Maksym, koordynator sieci ProfiAuto Serwis.

Pokazowy warsztat ProfiAuto Serwis zaprezentowany zostanie podczas Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu (5-8.04.2018) w pawilonie 8 na stanowisku 42. Z ekspertami sieci ProfiAuto Serwis będzie można porozmawiać o kierunkach rozwoju swojej działalności i zasięgnąć opinii oraz porad. Wizyta na stoisku sieci będzie także okazją do zapoznania się ze sprzętem warsztatowym, wypróbowania go na miejscu oraz porozmawiania o kupnie czy dofinansowaniu wyposażenia.

magiczna kartka.jpg


« powrót do listy