Sprawdź samochód przed wakacjami na PitStopie

Wiosenne PitStopy ProfiAuto pod patronatem medialnym Polska Press, przypominające kierowcom, jak stan techniczny ich samochodów może wpływać na bezpieczeństwo jazdy, dobiegają końca.

Do tej pory, wraz z partnerskimi hurtowniami, sklepami motoryzacyjnymi i serwisami samochodowymi, zorganizowaliśmy 22 imprezy w całym kraju, podczas których przebadaliśmy ponad 1500 pojazdów. Na tym jednak nie koniec! Rozpoczynamy kolejny, tym razem letni etap akcji. Specjalnie z tej okazji nagraliśmy materiał wideo, w którym wystąpiła modelka i wicemiss Polonia Natalia Tomczyk, znana m.in. z majowej rozkładówki magazynu Playboy.

Cykl ProfiAuto PitStop to regionalne akcje współorganizowane wraz z partnerami handlowymi, podczas których każdy kierowca ma możliwość skorzystania z bezpłatnej kontroli stanu technicznego samochodu i uzyskania porady mechanika na temat części samochodowych. Nasi eksperci motoryzacyjni zwracają uwagę na kwestie ważne dla bezpieczeństwa, takie jak m.in. stan zawieszenia, ogumienia, szyb, akumulatora, układu klimatyzacji, wycieraczek, a także poprawne ustawienie świateł. W czasie, gdy rodzic zajmuje się samochodem, dzieci zwykle mogą skorzystać z kącika zabaw wypełnionego kolorowankami, książeczkami i gadżetami.

W ubiegłym roku odwiedziliśmy 35 miejscowości i skontrolowaliśmy około 3000 samochodów. Plan na ten rok obejmuje ponad 60 lokalizacji, 5000 sprawdzonych samochodów i około 30 000 rozdanych gadżetów. Jego wiosenna część – została właśnie wykonana!

Zobaczcie, jak kształtuje się pełen grafik zaplanowanych na lato PitStopów.

Plakat PitStop 2016-lista-letniaedycja.jpg


« powrót do listy