Serwis VR podczas międzynarodowej konferencji

ProfiAuto Serwis VR – pierwszy w Polsce wirtualny warsztat, który pomoże zrewolucjonizować system kształcenia mechaników w Polsce – cieszy się coraz większą popularnością nie tylko wśród właścicieli serwisów. Projekt został zaprezentowany podczas Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Industry 5.0”, organizowanej przez Akademię WSB w dniach 17-18 czerwca br.

Celem konferencji była międzynarodowa wymiana myśli, wyników badań i doświadczeń praktycznych w obszarze Industry 5.0, nowoczesnych technologii i szeroko pojętych innowacji. Uczestnikami konferencji byli wybitni, międzynarodowi naukowcy specjalizujący się w dziedzinie nowoczesnych technologii, jak również przedstawiciele biznesu, organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego oraz przedstawiciele nauki, kultury, edukacji i inni praktycy zainteresowani problematyką Industry 5.0.

Również w tym roku, jesienią, na bazie ProfiAuto Serwis VR, odbędzie się I Wojewódzki Turniej Młodych Mechaników podczas  II Konferencji Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej  w ramach projektu Śląskie.Zawodowcy, organizowany na Akademii WSB. Szczegóły wkrótce.

Partnerami projektu ProfiAuto Serwis VR są czołowi producenci auto części zamiennych: ATH Heinl, Brembo, MANN-FILTER, Monroe, Osram oraz Varta. Projekt rozwijany jest we współpracy z VRTechnology.

Materiał video z prezentacji znajduje się poniżej:

 


« powrót do listy