Rusza ProfiRacing Cup

ProfiAuto rozpoczyna „Wyścig po wiedzę” - projekt szkoleniowy dedykowany serwisom należącym do sieci ProfiAuto Serwis, połączony z rywalizacją sportową na torze wyścigowym „Jastrząb”. Ambasadorem  wydarzenia został dobrze znany pasjonatom motoryzacji pilot rajdowy, Mistrz Europy oraz wielokrotny Mistrz Polski - Maciej Wisławski.

ProfiRacing Cup to cykl dwudniowych spotkań z przedstawicielami warsztatów samochodowych należących do sieci ProfiAuto Serwis. Pierwszy dzień eventu poświęcony jest w pełni profesjonalnym szkoleniom z zakresu zarządzania warsztatem, zespołem pracowników oraz organizacji pracy serwisu. Dzień drugi to pełna emocji seria spotkań na torze wyścigowym „Jastrząb” i rywalizacja o puchary: ProfiRacing Cup, Mistrza Techniki Jazdy oraz Virtual Racing Cup.

Nowy projekt daje ogromne możliwości partnerom należącym do sieci ProfiAuto Serwis. Przekazuje wiedzę merytoryczną, podkreślając jednocześnie aspekty szkoleniowe. Niesie za sobą głównie walory edukacyjne, które mają wspierać warsztaty ProfiAuto Serwis w ciągłym rozwoju. Tor to ciekawe miejsce do tego, by w gorącej, motoryzacyjnej atmosferze, przyswajać nie tylko wiedzę związaną z techniką jazdy, ale również porozmawiać ze specjalistami o kierunkach rozwoju biznesu.

Ambasadorem projektu został jeden z najbardziej znanych pilotów rajdowych w Polsce i na świecie – Maciej Wisławski, a dla uczestników wydarzenia zaplanowaliśmy wyjątkową atrakcję - wszyscy będą mieli okazję poprowadzić rajdową Hondę Civic Type R, z Panem Maciejem Wisławskim w fotelu pilota. A taka możliwość zdarza się naprawdę bardzo rzadko.

Zobaczcie film promujący projekt ProfiRacing Cup.

Do wyścigu, gotowi … start!


« powrót do listy