ProfiPower z tytułem „Dobra Marka”

Marka ProfiPower została laureatem prestiżowego certyfikatu „Dobra Marka 2020 – jakość, zaufanie, renoma”. Dołączyła tym samym do największych marek Polsce, wyróżnionych na podstawie badań konsumenckich.

„Dobra Marka 2020. Jakość – Zaufanie – Renoma” to organizowany od jedenastu lat ogólnopolski program, który ma na celu wybór najlepszych, cieszących się największym zaufaniem i renomą marek w poszczególnych branżach. Pomaga on klientom w wyborze najlepszej marki w danej kategorii, bazując na badaniach.

Certyfikat przyznawany jest na podstawie wyników badań konsumenckich – metodą CATI i/lub CAWI. Przeprowadzają je redakcje magazynów „Forum Biznesu” i „Biznes Trendy” – ogólnopolskich dodatków gospodarczych do „Dziennika Gazety Prawnej” oraz „Rzeczpospolitej”. Analizowane są między innymi: pozycja rynkowa marki i jej siła marketingowa, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów. Pod uwagę bierze się również obecnych i potencjalnych klientów, ceny produktów oraz kanały dystrybucji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o ProfiPower? Zapraszamy na stronę www.profipower.eu.

na stronę.png

 


« powrót do listy