ProfiAuto wraca do TVN Turbo

100 tysięcy – aż tylu widzów zasiadało średnio przed telewizorami, aby obejrzeć kolejne odcinki „Projektu Warsztat”. Ekipa programu po raz kolejny wyruszy w Polskę, by zmieniać oblicze polskich warsztatów samochodowych. Pierwszy odcinek show zostanie wyemitowany w najbliższą sobotę, 2 września, o godz. 10.30 na antenie TVN Turbo.

W „Projekcie Warsztat” prowadzący, ekspert motoryzacyjny Łukasz Ryś, wspierany przez Mariusza Maksyma - doradcę sieci ProfiAuto, pomaga warsztatom dopasować się do zmieniającego się rynku i rosnących oczekiwań klientów. Eksperci walczą ze złymi nawykami panującymi w odwiedzanych przez nich serwisach i analizują przyczyny towarzyszących im problemów, by znaleźć najlepsze rozwiązanie. Dzięki ich „warsztatowym rewolucjom” nadzieję na przyszłość odzyskało już siedem serwisów w całej Polsce.

– Warsztaty biorące udział w programie dysponują dużym potencjałem, jednak nie wykorzystują w pełni swoich możliwości techniczno-organizacyjnych. Współcześnie mechanika to pasjonujący biznes, ale rządzący się własnymi, ekonomiczno-społecznymi zasadami, które trzeba znać i zgłębiać. Właściciele warsztatów często o tym zapominają – mówi prowadzący Łukasz Ryś.

Poprzednia seria programu opowiadającego historie warsztatów, które przeszły przemiany, przyciągnęła przed ekrany średnio aż 100 tysięcy widzów tygodniowo. Produkcja kilkukrotnie znalazła się w zestawieniu TOP5 najchętniej oglądanych programów TVN TURBO, tuż obok sztandarowych hitów stacji, takich jak „Zakup Kontrolowany" czy „Automaniak", oraz została nagrodzona prestiżową nagrodą „Kreatura Roku”. W ramach nowej odsłony "Projektu Warsztat" powstało pięć odcinków programu.  

- „Projekt Warsztat” to ciekawa inicjatywa, która zrodziła się przy współpracy marki ProfiAuto z punktami napraw w całej Polsce. Łukasz Ryś i jego ekipa pokazują serwisom, to, co ProfiAuto przy wsparciu partnerów komunikuje na co dzień: jak niewiele czasem trzeba, aby działać efektywniej, skrócić czas naprawy oraz pozyskać nowych klientów – mówi Michał Tochowicz, dyrektor ds. rozwoju i strategii ProfiAuto.

W tej edycji przed właścicielami pięciu wybranych w całej Polsce warsztatów stoi wiele nowych i trudnych wyzwań, a czas jaki mają na ich wdrożenie to zaledwie trzy dni. Uczestnicy będą musieli zmierzyć się z takimi zadaniami, jak powiększanie liczby stanowisk obsługowo-naprawczych, poszerzenie zakresu usług, nabycie całkiem nowych umiejętności czy zmiana standardów obsługi klienta.

Premierowy odcinek wyemitowany zostanie 2 września o godz. 10.30. Kolejne będą się pojawiały na antenie TVN Turbo w każdą kolejną sobotę września.

Projekt_Warsztat_odc_1.jpg


« powrót do listy