Profesjonalne sklepy i serwisy samochodowe

Składamy się z najlepszych części

ProfiAuto Show 16-17 maj 2009

W weekend 16 - 17 maja na terenach MTK w Katowicach odbyła się największa tego typu impreza motoryzacyjna w Polsce - ProfiAuto Show 2009!

Jest to nowa odsłona imprezy, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń motoryzacyjnych - Międzynarodowych Targów Wiedzy Technicznej i Szkoleń. W tym roku organizatorzy postanowili jeszcze bardziej uatrakcyjnić ich formułę. Do licznych atrakcji znanych z lat poprzednich dołączą te, które dla prawdziwych fanów motoryzacji są najistotniejsze - sportowe samochody w najlepszym wydaniu. Dla zwiedzających przygotowano przejazdy autem rajdowym z wielokrotnym mistrzem Polski Robertem Herbą na specjalnie wydzielonym odcinku specjalnym oraz profesjonalne pokazy driftu. Najdroższe i najbardziej pożądane super - samochody ze stajni Leszka Kuzaja będą kusić odwiedzających swoim wyglądem i rykiem silników. Oprócz tego po raz pierwszy zaprezentowany zostanie pojazd Carver 1 - skrzyżowanie samochodu z motocyklem i samolotem myśliwskim.
Zobaczyć będzie można również unikatowego Forda GT o potężnej mocy, Lamborgini Gallardo, różne modele Ferrari, Porsche i wiele innych. Do tego ekspozycja ponad 100 wystawców motoryzacyjnych z całej Europy. Przygotowany zostanie również "żywy warsztat" w którym odbędą się pokazowe naprawy i prezentacje. Z pewnością blasku imprezie doda ponad pięćdziesiąt prześlicznych hostess.
Odwiedzający targi będą mogli także kibicować najlepszym drużynom mechaników z całej Polski, którzy zmierzą się podczas Wielkiego Finału Drużynowych Mistrzostw Mechaników. Widowiskowy Finał poprowadzi Irek Bieleninik.
Oprócz pokazów motoryzacyjnych, organizatorzy targów przygotowali również wybory Miss ProfiAuto oraz dwudniowy piknik, wypełniony atrakcyjnymi konkursami i niespodziankami dla zwiedzających. Organizatorzy spodziewają się wizyty przeszło 30 tysięcy zwiedzających spragnionych motoryzacyjnych wrażeń na najwyższym poziomie.

Już niedługo zapraszamy na relację i obszerną galerię z tegorocznego ProfiAuto Show!

termin: 16-17 maj 2009
miejsce: Katowice, ul. Bytkowska 1B, tereny MTK


WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW O PROFIAUTO SHOW DOSTĘPNE POD ADRESEM www.moto-targi.pl


« powrót do listy