ProfiAuto na targach Poznań Motor Show

Wirtualny serwis samochodowy, rajdowa Honda Civic Type R, Mitsubishi Lancer Evo IX, symulator 9D, a przede wszystkim prezentacja marki ProfiAuto, sieci ProfiAuto Serwis oraz rozwiązań proponowanych przez MOTO Flotę – to główne elementy stoiska ProfiAuto podczas targów Poznań Motor Show.

W dniach 28-31 marca Poznań po raz kolejny gościł przedstawicieli branży samochodowej i pasjonatów motoryzacji podczas Poznań Motor Show. Swoją obecność w trakcie wydarzenia mocno zaznaczyła sieć ProfiAuto. Jednym z elementów stoiska cieszących się największą popularnością była wirtualna rzeczywistość, w której za pomocą specjalnych okularów odwiedzający mogli zobaczyć wzorcowy ProfiAuto Serwis i zapoznać się z ofertą wyposażenia warsztatowego dostępnego w sieci. Goście stoiska tłumnie brali również udział w quizie ProfiAuto, testując swoją wiedzę z zakresu mechaniki samochodowej, wyścigów i rajdów oraz znajomości kluczowych projektów marki ProfiAuto.

IMG_1145.JPG

Na targach reklamowana była również aplikacja ProfiAuto. Przedstawiciele sieci wraz z Yanosikiem uruchomili promocję, w ramach której odwiedzający pobierali oprogramowanie i przechodzili przez cały proces zgłoszenia do warsztatu za pomocą aplikacji, co premiowane było atrakcyjnymi nagrodami.

W trakcie Poznań Motor Show targów prezentowaliśmy także oprogramowanie warsztatowe PAS24 oraz ofertę olejów ENI i opon Triangle. Wachlarz swoich usług przedstawiła również MOTO Flota.

Jednym z gości stoiska ProfiAuto był pilot rajdowy, Mistrz Europy oraz wielokrotny Mistrz Polski – Maciej Wisławski. Gratkę dla pasjonatów motoryzacji stanowiła prezentacja samochodów ProfiAuto: Mitsubishi Lancer Evo IX oraz rajdowej Hondy Civic Type R. Dodatkowo na stoisku uczestnicy targów próbowali swoich sił w wyścigach na symulatorze rajdowym 9D – wśród nich byli m.in. Kickster oraz Rajdowy Felix.

IMG_1101.JPG

Kolejną okazją do spotkania z pasjonatami motoryzacji będą międzynarodowe targi motoryzacyjne ProfiAuto Show, które odbędą się 8-9 czerwca 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.


« powrót do listy