ProfiAuto na Poznań Motor Show

Co warto zrobić między 6 a 9 kwietnia? Wybrać się na Poznań Motor Show, a precyzując – odwiedzić stoisko ProfiAuto podczas tego wydarzenia. Dlaczego? Powodów jest kilka :-)  Na naszym stoisku zaprezentujemy najnowsze rozwiązania w zakresie naprawy i diagnostyki samochodów. Oprócz nowinek technicznych pojawią się także atrakcje skierowane do fanów motoryzacji.

Stoisko ProfiAuto zlokalizowane będzie w hali 5A Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wśród gości specjalnych znajdą się Łukasz Ryś (prowadzący Projekt Warsztat na antenie TVN Turbo) oraz Mariusz Maksym (ekspert ProfiAuto). Dla odwiedzających targi będzie to okazja do poznania specjalistów, a także uzyskania od nich cennych wskazówek m.in. w zakresie nowoczesnych rozwiązań, z których warto korzystać w serwisie samochodowym.

Dla praktyków i ekspertów z branży motoryzacyjnej targi w Poznaniu będą okazją do zapoznania się z szeregiem specjalistycznych narzędzi, które zaprezentowane zostaną w należącym do ProfiAuto Demo Vanie. Pojazd stanie przed wejściem do pawilonu numer 15 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji, przygotowanych z myślą o fanach motoryzacji. Tak oto, za pomocą symulatora rajdowego, uczestnicy znajdą się na wirtualnym torze wyścigowym; wrażeń dostarczą także Gogle VR, które przeniosą gości stoiska do rozszerzonej rzeczywistości. Motoryzacyjnych emocji dopełnią Honda Civic Type R i Subaru Impreza WRX STI w specyfikacji rajdowej, które biorą udział w cyklu szkoleń ProfiRacing Cup.

Stoisko ProfiAuto „uatrakcyjni” także Natalia Tomczyk – modelka, która pozowała m.in. dla Playboya. Wizyta na stoisku marki będzie zatem idealną okazją do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia w specjalnie przeznaczonej do tego gifbudce czy to z modelką, czy w grupie znajomych.

Dlatego, jeśli wybieracie się do Poznania lub w jego okolice między 6 a 9 kwietnia, naprawdę warto odwiedzić stoisko ProfiAuto podczas Poznań Motor Show. Koniecznie podzielcie się później z nami Waszymi wrażeniami!


« powrót do listy