Premiera Show Cars ProfiAuto

Premierowy pokaz naszych nowych "Show Cars" miał miejsce podczas targów ProfiAuto Show 2012 w katowickim Spodku. - Wybraliśmy te trzy modele, żeby mieć "reprezentantów" z trzech kontynentów: Ameryki Północnej, Azji i Europy. Każde z tych aut ma inny charakter, ale też każde rzuca się w oczy i robi wrażenie na drodze - mówi Łukasz Kopiec z ProfiAuto.pl. Auta zostały specjalnie przerobione: ozdobione logotypami firm, w Lotusie dodatkowo fotele i elementy deski rozdzielczej obszyte są skórą Alcantara, w Mitsubishi podniesiono moc do 340 koni, a Mustang został wyposażony w nowe felgi MSW i sprężyny obniżające marki Eibach.
Specjalnie przygotowane samochody będą ozdobą i atrakcją organizowanych przez ProfiAuto eventów.
- Samochody typu Show Cars są popularne szczególnie w firmach związanych z motoryzacją, ale nie brakuje też przykładów z innych branż - mówi Witold Rogowski, ekspert ProfiAuto.pl. Dodaje, ze Show Car, czy Demo Car to jeden z bardziej skutecznych sposobów, by zwrócić uwagę na firmę, produkt, czy stoisko. Przede wszystkim dlatego, że samochody - szczególnie te niezwykłe, czy luksusowe - wzbudzają emocje.
Paradoksalnie, choć Polacy kochają samochody, w naszym kraju wciąż mało wykorzystywanym narzędziem promocji są rajdy.
- Ponieważ rajdy nie cieszą się w Polsce zbytnim zainteresowaniem mediów, również reklamodawcy niechętnie wybierają tę właśnie formę promocji. Choć w wielu krajach jest to działający na dużą skalę biznes - mówi Witold Rogowski, ekspert ProfiAuto.pl.
Oficjalnymi partnerami ProfiAuto Show Cars są firmy: Brembo, NTN SNR, Monroe, Ate, Premium Serwis oraz ProfiAuto Energy Drink.

 

Zdjęcia nowych samochodów demonstracyjnych ProfiAuto można już oglądać w naszej wirtualnej galerii!

 

Zapraszamy do obejrzenia Galerii ProfiAuto Show Cars!


« powrót do listy