Ponad 300 zadowolonych kierowców

312 samochodów zdiagnozowanych pod kątem stanu technicznego oznacza 312 zadowolonych kierowców, a to wszystko dzięki specjalistom ProfiAuto i akcji PitStop. Tym razem gościliśmy w Szamotułach, Świeciu i Chełmnie.

W minionym tygodniu przy pomocy lokalnych partnerów ProfiAuto po raz kolejny zorganizowaliśmy PitStopy – wydarzenia, których celem jest wsparcie kierowców w codziennym dbaniu o ich samochody i wskazanie, na które podzespoły trzeba zwrócić szczególną uwagę przed wyjazdem na upragniony urlop. Motoryzacyjni eksperci i przedstawiciele ProfiAuto Serwis szczególną uwagę zwracają na stan akumulatora, oświetlenia, klimatyzacji, ogumienia i zawieszenia. Po zakończonym przeglądzie każdy z kierowców otrzymuje wydruk z kompleksową informacją o stanie technicznym pojazdu oraz drobny upominek.

Przed nami kolejne PitStopowe wyzwania; szczegóły wrześniowych akcji znajdziecie w kalendarium. Na uczestników biorących udział w wydarzeniu czeka wiele niespodzianek. Partnerami PitStopu są firmy: ATE, Osram oraz Varta.

Serdecznie zapraszamy!


« powrót do listy