Płatności ratalne w ProfiAuto Serwis

Aplikacja ProfiAuto została wzbogacona o kolejną funkcję. Za pośrednictwem jej webowej wersji, za naprawy w wybranych warsztatach sieci można płacić ratalnie. To standard proponowany dotychczas głównie przez Autoryzowane Stacje Obsługi. Teraz klientom oferuje go także część serwisów niezależnych.

 Webowa wersja aplikacji ProfiAuto została uruchomiona z myślą o kierowcach, którzy chcą skorzystać z atutów zdalnej usługi za pośrednictwem swoich komputerów. Rozwijając ją, dodano funkcjonalność będącą nowością na rynku niezależnym – płatność ratalną. Zmianom towarzyszyło także odświeżenie designu mobilnej wersji aplikacji – uproszczono ją, unowocześniono i dodano kolejne elementy przyjazne dla użytkowników.

 – Jako największa sieć warsztatów niezależnych w Polsce przykładamy dużą wagę do nowoczesnej obsługi klienta. Aplikacja ProfiAuto, z modułem ProfiAuto Pay, umożliwiająca umówienie się na naprawę, śledzenie przebiegu usługi serwisowej i płatność za nią zdalnie, to projekt przełomowy. Teraz uzupełniamy go o opcję dostępną dotychczas głównie w ASO. Wiemy, że płatność ratalna to coś, czego kierowcy oczekują. Profesjonalizacja standardu obsługi klienta w warsztatach niezależnych to zauważalny trend, na który mocno stawiamy od początku działania sieci – mówi Mariusz Maksym, koordynator sieci warsztatowej ProfiAuto Serwis.

 W opcji ratalnej klient może rozłożyć płatność za usługę serwisową na okres od 3 do 48 miesięcy. Minimalna wartość takiej płatności to 50 złotych, maksymalna 10 000 złotych. Koszt kredytu poniesiony przez klienta to 1% do raty. Opcja dostępna jest webowo, poprzez przeglądarkę.

 Miesięczne zobowiązanie można obliczyć za pomocą kalkulatora kredytowego na stronie: https://profiauto.pl/aplikacja/naprawa-na-raty

 Webowa wersja aplikacji dostępna jest pod adresem https://uslugi.profiauto.pl/login

Płatności ratalne w ProfiAuto Serwis


« powrót do listy