Pionierskie rozwiązanie w katalogu ProfiAuto

Katalog Części Samochodowych ProfiAuto został wzbogacony o możliwość doboru dedykowanych blokad rozrządu do wybranego pojazdu. Firma Moto-Profil jako pierwsza w kraju skatalogowała narzędzia do obsługi rozrządu różnych producentów pod konkretną markę pojazdu. Dla klienta oznacza to łatwość w dopasowywaniu narzędzi, identycznie, jak ma to miejsce w przypadku części samochodowych.


- Wymiana rozrządu lub inne prace przy napędach paskowych w większości nowoczesnych pojazdów wymagają użycia specjalistycznych narzędzi. Do tej pory, chcąc zakupić odpowiedni zestaw blokad, mechanik musiał korzystać z zewnętrznych katalogów dostawców narzędzi, przez co dostęp do danych bywał utrudniony – tłumaczy Mikołaj Gładki, kierownik działu danych katalogowych. – Naszym celem było opracowanie funkcjonalności katalogu odróżniającej go od innych. Dążyliśmy do tego, aby klient mógł nabyć wszystkie potrzebne części do wymiany rozrządu oraz niezbędne narzędzia w jednym miejscu, bez szukania w innych, niepowiązanych ze sobą katalogach producentów – dodaje Mikołaj Gładki.


W katalogu ProfiAuto blokady rozrządu można odszukać na kilka sposobów: zarówno w kontekście pojazdu (podkategoria „Narzędzia” znajduje się tam w kategorii „Paski napędowe” i „Silnik”), jak i w kontekście silnika (w kategorii „Narzędzia”). Dodatkowo, wyszukanie w głównej wyszukiwarce indeksu zestawu rozrządu marki Gates powoduje, że w wynikach pojawia się zestaw blokad odpowiedni do obsłużenia instalacji tego zestawu. Narzędzia zostały ze sobą „skrosowane”, co oznacza, że klient w przypadku wielu referencji ma dodatkowo możliwość skorzystania z funkcji MP ZAMIENNIK i wyboru pomiędzy alternatywnymi produktami różnych dostawców.


Zapraszamy do korzystania z pionierskich możliwości oferowanych w katalogu ProfiAuto.

 


« powrót do listy