Piknik ProfiAuto - Żary

Spotkanie odbyło się na malowniczym rynku miasta Żary. Piknik skupił w jednym miejscu mechaników samochodowych, przedstawicieli firm oferujących sprzęt samochodowy oraz wszystkich miłośników motoryzacji i maniaków czterech kółek. Dopisała pogoda, frekwencja i dobry nastrój. Nie zabrakło wspaniałej zabawy, miłej atmosfery i mnóstwa emocji związanych z zawodami i częścią rozrywkową odbywającą się przez cały dzień.

W rywalizacji o tytuł najlepszego warsztatu samochodowego wzięło udział wiele zespołów reprezentujących różne warsztaty samochodowe. Zawodnicy musieli wykazać się wiedzą teoretyczną oraz profesjonalizmem w części praktycznej. W pierwszej części zawodnicy musieli prawidłowo odpowiedzieć na pytania testowe z dziedziny mechaniki samochodowej. Do dalszej części zawodów przystąpiło 6 zespołów, które zgromadziły największą ilość punktów w teście wiedzy teoretycznej. Znajomość narzędzi, wymiana klocków hamulcowych na czas, zdolność nagłego hamowania to tylko niektóre z konkurencji, przez które musieli przejść zawodnicy.

Najlepszym zespołem okazał się warsztat samochodowy Miszczak Auto, drugie miejsce zajęła firma Moto-Fart, trzecie Auto Naprawa Pluskota, natomiast Mechanika Pojazdowa Edward Mroczek i Auto Diesel u Jurka uplasowały się na czwartym miejscu ex equo.

Dodatkowych atrakcji nie brakowało. Ogromny aplauz wzbudził występ zespołu Ceti ze znanym wykonawcą Grzegorzem Kupczykiem. Wiele emocji wywołały wybory Miss ProfiAuto oraz pokazy walk bokserskich i MMA oraz pokazy tańca energicznych chirliderek. Wspólne biesiadowanie przy grillu i piwie przeciągnęło się do późnych godzin wieczornych.


« powrót do listy