Pierwszy weekend jesieni z ProfiAuto

Trzy hasła: Projekt Warsztat, PitStopy oraz wyścigi górskie – tak możemy streścić weekendowe wydarzenia. Jak dokładnie spędziliśmy minione dni?

W sobotę, 24 września, na antenie TVN Turbo mieliśmy okazję oglądać 4. odcinek Projektu Warsztat. Tym razem Łukasz Ryś wziął „na warsztat” serwis samochodowy z Łabowej i w ciągu 3 dni, wraz z ekipą w ProfiAuto, zmienił skład starych narzędzi w miejsce nowoczesne, przyjazne klientom, pełne innowacyjnych części samochodowych i akcesoriów warsztatowych. W kolejnym odcinku programu modernizacji zostanie poddany warsztat samochodowy z Oleśnicy – zapraszamy do oglądania Projektu Warsztat 1 października o 18:15.

Za nami również ostatni wyścig górski w sezonie. Mimo, że tym razem ProfiAutoRacing Team pokonały awarie, mamy także dobre informacje – startujący w barwach ProfiAuto Waldemar Kluza został I Wicemistrzem Polski w klasyfikacji generalnej i okazał się najszybszym Polakiem GSMP 2016! Jako, że to już ostatnie spotkanie w sezonie, chcemy Wam bardzo podziękować za wsparcie oraz wszystko, co mogliśmy wspólnie przeżyć! Jesteście niesamowici!

  rajdy.jpg

Pierwsze dni jesieni to także idealna pora na diagnozę stanu technicznego samochodów - warto świadomie i z dbałością o kluczowe elementy rozpocząć nowy, motoryzacyjny sezon. Przede wszystkim powinniście zwrócić uwagę na odpowiednie ustawienie świateł, stan akumulatora, wycieraczek czy dysz spryskiwaczy.

 

pitstop.jpg

 

Jak możecie to zrobić? Biorąc udział w akcji PitStop, podczas której specjaliści ProfiAuto oraz partnerzy marki bezpłatnie sprawdzą stan techniczny Waszych pojazdów. W zeszłym tygodniu skontrolowaliśmy niemal 240 pojazdów. Ile skontrolujemy tym razem? Bądźcie z nami!

  plakaty.jpg
                         


               

 

 


« powrót do listy